APK Editor Pro v1.8.28 build 107 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
APK Editor Pro v1.8.28 build 107 [Paid]
APK Editor Pro, apk dosyalarını düzenlemek, içindeki dil dosyalarını değiştirmek, veya dilerseniz türkçe dil desteği ekleyerek çeviri yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Türkçe dil desteği uygulamada mevcuttur. Android sürümü 3.1 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. (Denenmemiştir. Yükleyenler, yorumlarını yazabilirler)

WHAT'S NEW

V1.8.28:
removed odex patch and data edit to follow the policy
some fixes

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, TheNightMare., musleysa ve 1 kişi daha

Symbianist

Symbianist

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
waterback

waterback

Üye
moderatörler bile böyle konu açıyorlarsa biz neyapalım :emzik:

Symbianist

Symbianist

Üye
Çeviri denedim. Bir sorun görünmüyor. Eklenti de çalıştı. :spr

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
waterback

waterback

Üye
zaten var olan bir konu olduğu için dedim

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
zaten var olan bir konu olduğu için dedim

Var olan bir konu değil. Build farkı var, dikkat etmenizde yarar var. öncesinde arama yaptım tabiki. Ama apk dosyaları aynı değildir. Bu en son çıkanıdır.

• Beğen
Tepkiler: seyits
waterback

waterback

Üye
aynısı değilmi acaba farklımı yoksa bu

Symbianist

Symbianist

Üye
Farkli evet önceki 106 idi bu 107.

Hatta aciklamada bazi sorunlar düzeltildi demişler

waterback

waterback

Üye
forum gereksiz yere dolmuş oluyor tek konuda tüm sürümleri eklemek daha yararlı olmazmı

Son düzenleme:
Symbianist

Symbianist

Üye
Bazı apk dosyalarını program apk editor açamıyor.mesela public.xml falan acmaya çalışınca dosya büyük diyor. Bu apk editörün baska bir sürümü veya baska bir program açabiliyor mu telefondan acaba

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bazı apk dosyalarını program apk editor açamıyor.mesela public.xml falan acmaya çalışınca dosya büyük diyor. Bu apk editörün baska bir sürümü veya baska bir program açabiliyor mu telefondan acaba
Xml dosyasını açtıktan sonra 3 noktalı seçeneğe basıp Ayarlardan Big File Editör seçeneğinden değeri yükselterek kaynak değerler kullanımı arttırarak bir çözüm sağlanabilir arkaplanda açık uygulama olmaması tabiki çok faydalı olacaktır ama benim görüşüm metin editörü uygulamalarını kullanıp dosyayı çıkartıp değiştirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Xml dosyasını açtıktan sonra 3 noktalı seçeneğe basıp Ayarlardan Big File Editör seçeneğinden değeri yükselterek kaynak değerler kullanımı arttırarak bir çözüm sağlanabilir arkaplanda açık uygulama olmaması tabiki çok faydalı olacaktır ama benim görüşüm metin editörü uygulamalarını kullanıp dosyayı çıkartıp değiştirebilirsiniz.
Ben dd xml editor ile acıyordum. Program icinde daha pratik oluyor. Teşekkür ederim

Üst Alt