apk dosyasını jara çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
oluyor!

Betono

Üye
oluyor!
.

Jar ve apk açılabilen dosyalardır jar dosyalarını açabiliyorum. Tıpkı rar açar gibi açıyor bilgisayarım. Apklarıda açarsam ve içeriğindeki dosyaları jar dosyasının içeriği ile değiştirirsem. Olur mu?

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
.

Jar ve apk açılabilen dosyalardır jar dosyalarını açabiliyorum. Tıpkı rar açar gibi açıyor bilgisayarım. Apklarıda açarsam ve içeriğindeki dosyaları jar dosyasının içeriği ile değiştirirsem. Olur mu?

Tam olarak değil. Çünki ekran uymaz, dokunmatik olur ve manifest.mf dosyası hata verir.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
sallıyo... olmaz öyle bir şey.

nokia 603

Üye
nokia 603 e olurmu ayrıca x plore ile yapılırmı çok acil cevap mesela ben hill climb racing i benim telde oynayabilir miyim

badboy1352

badboy1352

Üye
imkansız böyle bir şey manifest dosyaları class dosyaları vb hepsi farklı dosya uzantısı biticek iş değil

nokia 603

Üye
teşekkürler

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
ölüden birşey istenirmi

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
Istediğin şey, .exe dosyalarını Pardus işletim sisteminde çalıştırmak gibi gereksiz ve saçma! Bir kere, programı tamamen yeniden kodlamak (yazmak) gerekli..

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye

rudboys

Üye
Dokunmatik olursa dokunmatik nokialarda falan işe yararmı? yaramazmı?

Kit Kat

Kit Kat

Üye
:d:adını değiştirmeyi demiyorum dosyanın .apk'yi düzenle-klasör arama seçenekleri-bilinen uzantıları gizle (tikini kaldır)'ıp onu .jar yapalım diyorum ayrıca fruit ninja frenzy (android dosyası (ayrıca züper bi oyun)) 'yi denedim 5233'te çalışmadı ama 5230'un en yeni firmwaresini yükledim mis gibi çalışıyor. (Yani javaya androidi kullanabiliyorummmmmm):yuru
Patra patara patara pat pat pat

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44

Üst Alt