apk dosyasını jara çevirme

• 9 Mayıs 2011
  • 23063 Okunma
  • 31 Cevap

1. arkadaşlar apk dosyasını jara çeriren bir program varmı çok acil yardımmm:ağlarım:

Yazan: mefisto24
  2. öyle bir şeyin mümkün alacağını sanmıyorm. android uygulamalarını s40 da mı çalıştıracaksn :)

3. çok lazııııııııııııııııımmmmmmmmm cevap yok muuu google'da arştırdım yok

4. indirdiğimiz android (.apk) dosyasına sağ tıkla yeniden adlandır .apk yerine .jar yazsak olur mu bir deneyeyim bu bence imkansız

diegoarvarez bunu beğendi.
  5. ben denedim oluyoooooooooooooooooooooooooooooooooo .DDDD:D:D:D çalıştıııııııııııııııııııııııııı

6. samsung starda çalıştı benim yöntemim

7. tamamda telefon dokunmatik değil ise java ya dönüştürmek ne işe yarar :)
    ama yine de bende sahte iphone da var o yüzden işime yarayabilir

8. Ben size bisi dıyem. O hiç bi halta yaramaz

9. Bu imkansiz kardeshim. Oyle bishi olsaydi platforma turleri olmazdi

badboy1352 bunu beğendi.
  10. olmaz.

----------Eklendi @ 09:52:18 ---------- Yazıldı @ 09:50:23 ----------

hangi oyunu çevirdin sen :s

11. hicbir ise yaramaz kardesim.mantık hatası :)

----------Eklendi @ 11:49:17 ---------- Yazıldı @ 11:47:18 ----------

sahte iphone da calısıcak olan sistemine uygun oyundur.orjinal iphonedaki ios sistemidir.sahte iphoneda standart sistemdir.ise yaramaz :)

----------Eklendi @ 11:50:12 ---------- Yazıldı @ 11:49:17 ----------

hangi oyun kardesimmm ? :D :D

12. nasıl çalıştı kardeşim, ne çalıştırdın ki ??

13. Arkadaşım böyle bir şey imkansız ben sana soyliyeyim bu *apk uzantısı android işlemci telefonlar içindir senin istediğin şey android işlemciden java işlemciye çevirmek :D ilk bu konuyu okuduğumda güldüm ama ben ablamın telefonundaki oyunu çok çevirmek istedim hele senin bu işlemi bilgisayardan ad değiştirsek olmaz mı demene güldüm :)

üstteki yazıyı okumaya üşenenler için ozetliyim böyle bir şey imkansız

---------- yhata TARAFİNDAN ÖNCEDEN EKLENDI @ 20:38:30 ---------- yhata TARAFİNDAN SONRADAN YAZİLDİ @ 20:35:03 ----------

Tabi öyle bir program varsa bilmem, ki... kesin yoktur

14. olmaz.

15. :d:adını değiştirmeyi demiyorum dosyanın .apk'yi düzenle-klasör arama seçenekleri-bilinen uzantıları gizle (tikini kaldır)'ıp onu .jar yapalım diyorum ayrıca fruit ninja frenzy (android dosyası (ayrıca züper bi oyun)) 'yi denedim 5233'te çalışmadı ama 5230'un en yeni firmwaresini yükledim mis gibi çalışıyor. (Yani javaya androidi kullanabiliyorummmmmm):yuru

16. Böyle bir program yok imkansız bişe

17. mümkün değil

18. vaaaaaaaaaaar rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben applopedi.com dan gördümmmmmmmmmmmmmm

19. Millet enayi mi android`e para yatırsın versin 100 lira java alsın nasıl olsa apk lar jara çevriliyor(!) Bu arada aykutla akrabalığınız falan var mı :d:

Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:50