apk dosyasını jara çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

mefisto24

Üye
    Konu Sahibi
apk dosyasını jara çevirme
arkadaşlar apk dosyasını jara çeriren bir program varmı çok acil yardımmm:ağlarım:

farukozer4444

farukozer4444

Üye
öyle bir şeyin mümkün alacağını sanmıyorm. android uygulamalarını s40 da mı çalıştıracaksn :)

tosunkaya

Üye
çok lazııııııııııııııııımmmmmmmmm cevap yok muuu google'da arştırdım yok

tosunkaya

Üye
indirdiğimiz android (.apk) dosyasına sağ tıkla yeniden adlandır .apk yerine .jar yazsak olur mu bir deneyeyim bu bence imkansız

• Beğen
Tepkiler: diegoarvarez

tosunkaya

Üye
ben denedim oluyoooooooooooooooooooooooooooooooooo .DDDD:D:D:D çalıştıııııııııııııııııııııııııı

tosunkaya

Üye
samsung starda çalıştı benim yöntemim

göztepeliyavuz

göztepeliyavuz

Üye
tamamda telefon dokunmatik değil ise java ya dönüştürmek ne işe yarar :)
ama yine de bende sahte iphone da var o yüzden işime yarayabilir

TheCower

TheCower

Üye
Ben size bisi dıyem. O hiç bi halta yaramaz

FGFC820

FGFC820

Üye
Bu imkansiz kardeshim. Oyle bishi olsaydi platforma turleri olmazdi

• Beğen
Tepkiler: badboy1352
MrTech

MrTech

Üye
indirdiğimiz android (.apk) dosyasına sağ tıkla yeniden adlandır .apk yerine .jar yazsak olur mu bir deneyeyim bu bence imkansız

hicbir ise yaramaz kardesim.mantık hatası :)

----------Eklendi @ 11:49:17 ---------- Yazıldı @ 11:47:18 ----------

tamamda telefon dokunmatik değil ise java ya dönüştürmek ne işe yarar :)
ama yine de bende sahte iphone da var o yüzden işime yarayabilir

sahte iphone da calısıcak olan sistemine uygun oyundur.orjinal iphonedaki ios sistemidir.sahte iphoneda standart sistemdir.ise yaramaz :)

----------Eklendi @ 11:50:12 ---------- Yazıldı @ 11:49:17 ----------

ben denedim oluyoooooooooooooooooooooooooooooooooo .DDDD:D:D:D çalıştıııııııııııııııııııııııııı

hangi oyun kardesimmm ? :D :D

Heroata

Heroata

Üye
Arkadaşım böyle bir şey imkansız ben sana soyliyeyim bu *apk uzantısı android işlemci telefonlar içindir senin istediğin şey android işlemciden java işlemciye çevirmek :D ilk bu konuyu okuduğumda güldüm ama ben ablamın telefonundaki oyunu çok çevirmek istedim hele senin bu işlemi bilgisayardan ad değiştirsek olmaz mı demene güldüm :)

üstteki yazıyı okumaya üşenenler için ozetliyim böyle bir şey imkansız

---------- yhata TARAFİNDAN ÖNCEDEN EKLENDI @ 20:38:30 ---------- yhata TARAFİNDAN SONRADAN YAZİLDİ @ 20:35:03 ----------

Tabi öyle bir program varsa bilmem, ki... kesin yoktur

murder_liable

Üye
:)))

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
olmaz.

tosunkaya

Üye
:d:adını değiştirmeyi demiyorum dosyanın .apk'yi düzenle-klasör arama seçenekleri-bilinen uzantıları gizle (tikini kaldır)'ıp onu .jar yapalım diyorum ayrıca fruit ninja frenzy (android dosyası (ayrıca züper bi oyun)) 'yi denedim 5233'te çalışmadı ama 5230'un en yeni firmwaresini yükledim mis gibi çalışıyor. (Yani javaya androidi kullanabiliyorummmmmm):yuru

Jitou

Jitou

Üye
Böyle bir program yok imkansız bişe

u_cosar

u_cosar

Üye
mümkün değil

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Millet enayi mi android`e para yatırsın versin 100 lira java alsın nasıl olsa apk lar jara çevriliyor(!) Bu arada aykutla akrabalığınız falan var mı :d:

Üst Alt