Aoc Monitör Aldım Ama...

• 5 Ekim 2013
  • 673 Okunma
  • 14 Cevap

1. Monitörü aldım kurdum monitörün üzerinde menu tusu felan yok bunu sitesinden yazılımsal uygulama ile yapılıyormuş ben indirdim i-menu uygulamasını kurdum fakat açarken uygulamayı şöyle bir uyarı veriyor ve açamıyorum uygulamayı ne yapmam lazım
    ---
    < Resmi açmak için tıklayın >
    ---
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: emreli01
  2. Sağ tıkla yönetici olarak çalıştır. :oke:

3. Hayir yönetici olarak calisitr diyorum yine de olmuyor ama asıl mesele imza felan diyor ya o ne anlayamadım

4. Hugoio64.sys
    Dosyasinda sorun var

5. yazılımı indirdiğiniz yerde win8 desteği yazıyormuydu peki ?

6. Aynen. Win8 ile uyumlumu?

Eğer monitörün CD'sinden kuruyorsan windows8 desteksiz olabilir.

7. Sitesinde işletim sistemi seçme yok yanında cd verilmedi kullanim klavuzunda sitesinden indirin diyor oradakini indirdim böyle sorun oldu

8. Anladım indirdiğiniz dosyayı masaüstüne kopyalayıp ordan çalıştırırmısın.

9. Rar dosyası halinde idi çıkarıp yönetici olarak yukledim yuklendide ama aç dediğim de resimdeki uyarıyı veriyor yönetici olarak calisitir diyor bi uyarıda ama diğerinde imza felan diyor onu çözemedim ilk defa karşılaştım öyle bir izinle

10. başka bir bilgisayar da denemenizi öneririm.
    sizin sisteminiz le ilgili olduğunu düşünüyorum

11. Windows 8 64 bit başka bi bilgisayarda denememin ne anlami var monitör uygulaması olduğu için uygulamanın monitörü tanimasi gerekir bende de leptop var ve aynı işletim sistemi

12. Sen bir dene arkadaşım. Windows ayarlarında imzalı yazılım seçeneği var.. Yardım istiyorsun ters yapıyorsun :nono:

13. Hayır yahu ne tersi :lac: sadece düşüncemi söyledim maxicep i biliyorum sizlere çok şey konuştuğumuz için ilk size mek attım zaten yanlış anlamayalim lütfen bu imza meselesini nerden yapabilirim

Son düzenleme: 6 Ekim 2013
  14. Uzun zamandır bilgisayarım yok mobilim.. unuttum zaten karıştırmam oraları ben.. Googledan bi bak bulabilirsiniz

15. Anladım umarım bilen biri vardır

Yüklüyor...
24/09/2018 - 05:37