Tavsiye Aoc Monitör Aldım Ama...

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Aoc Monitör Aldım Ama...
Monitörü aldım kurdum monitörün üzerinde menu tusu felan yok bunu sitesinden yazılımsal uygulama ile yapılıyormuş ben indirdim i-menu uygulamasını kurdum fakat açarken uygulamayı şöyle bir uyarı veriyor ve açamıyorum uygulamayı ne yapmam lazım

Uhops

Uhops

Üye
Sağ tıkla yönetici olarak çalıştır. :oke:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hugoio64.sys
Dosyasinda sorun var

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
yazılımı indirdiğiniz yerde win8 desteği yazıyormuydu peki ?

Uhops

Uhops

Üye
Aynen. Win8 ile uyumlumu?

Eğer monitörün CD'sinden kuruyorsan windows8 desteksiz olabilir.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
yazılımı indirdiğiniz yerde win8 desteği yazıyormuydu peki ?
Sitesinde işletim sistemi seçme yok yanında cd verilmedi kullanim klavuzunda sitesinden indirin diyor oradakini indirdim böyle sorun oldu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Anladım indirdiğiniz dosyayı masaüstüne kopyalayıp ordan çalıştırırmısın.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Anladım indirdiğiniz dosyayı masaüstüne kopyalayıp ordan çalıştırırmısın.
Rar dosyası halinde idi çıkarıp yönetici olarak yukledim yuklendide ama aç dediğim de resimdeki uyarıyı veriyor yönetici olarak calisitir diyor bi uyarıda ama diğerinde imza felan diyor onu çözemedim ilk defa karşılaştım öyle bir izinle

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
başka bir bilgisayar da denemenizi öneririm.
sizin sisteminiz le ilgili olduğunu düşünüyorum

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
başka bir bilgisayar da denemenizi öneririm.
sizin sisteminiz le ilgili olduğunu düşünüyorum
Windows 8 64 bit başka bi bilgisayarda denememin ne anlami var monitör uygulaması olduğu için uygulamanın monitörü tanimasi gerekir bende de leptop var ve aynı işletim sistemi

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Sen bir dene arkadaşım. Windows ayarlarında imzalı yazılım seçeneği var.. Yardım istiyorsun ters yapıyorsun :nono:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Sen bir dene arkadaşım. Windows ayarlarında imzalı yazılım seçeneği var.. Yardım istiyorsun ters yapıyorsun :nono:
Hayır yahu ne tersi :lac: sadece düşüncemi söyledim maxicep i biliyorum sizlere çok şey konuştuğumuz için ilk size mek attım zaten yanlış anlamayalim lütfen bu imza meselesini nerden yapabilirim

Son düzenleme:
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Uzun zamandır bilgisayarım yok mobilim.. unuttum zaten karıştırmam oraları ben.. Googledan bi bak bulabilirsiniz

Üst Alt