Anycool-day mobila-general mobile gibi bir telefon satın alacağım yardımcı olurmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carizma_lee

carizma_lee

Üye
    Konu Sahibi
Anycool-day mobila-general mobile gibi bir telefon satın alacağım yardımcı olurmusunuz?
Anycool ve benzeri özelliklere sahip geniş ve dokunmatik ekranlı bir cep telefonu satın almak niyetindeyim. Ama seçim yapmakta zorlanıyorum :vur İstiyorum ki alacağım telefona program yüklenebilsin, java desteği ve sybian işletim sistemi gibi güzel özelliklere sahip olsun ama karar veremiyorum :allalla: Nokia gibi kaliteli bir telefon kullanmaktayım fakat bu telefonumdada çift sim kart özelliği yok. Şu anda ANYCOOL D 58 almak düşüncem ağır basıyor. Bu konuda uzman ve tecrübeli arkadaşların mesajlarını ve desteklerini bekliyorum :sn:

schumici

schumici

Üye
gel bak bence bu sevdadan vazgeç birader. çin malı telefondan uzak dur. dandik dundik olmasını geçtim herşeyden önce sağlığın için. o telefonların ne kadar radyasyon yaydığı bile bilinmiyo ki tahmin edersin ki piyasadakilerin 2katı olsa şaşırmam. bence kesinlikle uzak dur.

ama illa alcam diyosan; Diğer Cep Telefonları bu bölümede bi konu aç oraya takılan arkadaşlar sana daha yardımcı olabilirler. ama ben yinede almamanı tavsiye ederim:oke:

xkadir61

xkadir61

Üye
gel bak bence bu sevdadan vazgeç birader. çin malı telefondan uzak dur. dandik dundik olmasını geçtim herşeyden önce sağlığın için. o telefonların ne kadar radyasyon yaydığı bile bilinmiyo ki tahmin edersin ki piyasadakilerin 2katı olsa şaşırmam. bence kesinlikle uzak dur.

ama illa alcam diyosan; Diğer Cep Telefonları bu bölümede bi konu aç oraya takılan arkadaşlar sana daha yardımcı olabilirler. ama ben yinede almamanı tavsiye ederim:oke:
doğru söylüyorsun kardeşim :spr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt