Anroidde exe çalıştırma kesin!

Sponsorlu Bağlantılar

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
eğer 2 tane karşına gelen installrın birine dahi basmassan bazı programları çalıştırmayabilir oyuzden uygulamanın verisini sil ve yeniden yükle bende installa basmamıştım bazı kullandığım programları çalıştırmıyordu
Mesaj birleştirildi:

o yüklemeleri zaten exe dosyalarını aktif çalıştırmak için kullanıyor
Mesaj birleştirildi:

unutma BAZI PROGRAMLAR için geçerli bu dediğim
bide steam indirmeyi dendinizmi ben denedim ama vestel telefon kullandığım için csgo yüklerken ortada uygulama kapandı ister iseniz bir deneyin telefonun donanımıyla mı alakalı yoksa uygulamaya mı yüklenmiyor steam oyunları denerseniz lütfen yazın

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Son bir sorum olacak program kurduktan sonra çalışıyor mu? Çalışıyorsa performansı nasıl?

gonyalı

gonyalı

Üye
eğer 2 tane karşına gelen installrın birine dahi basmassan bazı programları çalıştırmayabilir oyuzden uygulamanın verisini sil ve yeniden yükle bende installa basmamıştım bazı kullandığım programları çalıştırmıyordu
Mesaj birleştirildi:

o yüklemeleri zaten exe dosyalarını aktif çalıştırmak için kullanıyor
Mesaj birleştirildi:

unutma BAZI PROGRAMLAR için geçerli bu dediğim
bide steam indirmeyi dendinizmi ben denedim ama vestel telefon kullandığım için csgo yüklerken ortada uygulama kapandı ister iseniz bir deneyin telefonun donanımıyla mı alakalı yoksa uygulamaya mı yüklenmiyor steam oyunları denerseniz lütfen yazın
2 defa installa bastım bi exe program indirdim aç dedim ama uyarı verdi ve yüklemedi x64 64 bit mi demek oluyor. Steam oyunlarından biri sizde varsa bana özelden atın deniyeyim.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Hhk78
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
şunu diyeyim bu uygulamanın sadece x32 uygulamaları çalıştırdığını demeyi unutmuşum kusura bakmayın
bende steam oyunu yok çünkü hiç satın almadım tek oynadığım csgo o da 11gb
steamı normal olarak kurmayı denedinizmi
Mesaj birleştirildi:

Son bir sorum olacak program kurduktan sonra çalışıyor mu? Çalışıyorsa performansı nasıl?
çalışmıyan programı kurmanın anlamı yok zaten tabiki de çalışıyor ama normal PCYİ BİLE kasacak program çalıştırırsan tabi ki performanss olmaz ve telefon kafayı yer :)
Mesaj birleştirildi:

BAZEN şu oluyor uygulama ilk açıldığında d:/dizini olmuyor uygulamayı durdurmaya zorladıktan sonra baştan başlatınca herşey normale dönüyor

Son düzenleme:
  • Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
BAZEN şu oluyor uygulama ilk açıldığında d:/dizini olmuyor uygulamayı durdurmaya zorladıktan sonra baştan başlatınca herşey normale dönüyor
Bende hala z var d yok. Pekte önemli değil bi tare 32 bit bulursam yine denicem bugün.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@gonyalı buraya cozumunu yazdim
Mesaj birleştirildi:

Bu uygulamada su ozellik var windows 3.1 ve windows 10 arasi tum windows surumleri secebilion
Yani dos oyinlari icin dosbox emulatoru gibi bisey
Desteklenen windows surumleri
-3.1
-95
-98
-2000
-NT 4.0
-XP
-VISTA
-7
8
8.1
10

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
@gonyalı buraya cozumunu yazdim
Mesaj birleştirildi:

Bu uygulamada su ozellik var windows 3.1 ve windows 10 arasi tum windows surumleri secebilion
Yani dos oyinlari icin dosbox emulatoru gibi bisey
Desteklenen windows surumleri
-3.1
-95
-98
-2000
-NT 4.0
-XP
-VISTA
-7
8
8.1
10
Bu harika denemek için sabırsızlanıyorum hiç eski wndvs sürümü kullanmamıştım en azından eski sürüm uygulamalarını kullanabilicem :oley:bud:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu harika denemek için sabırsızlanıyorum hiç eski wndvs sürümü kullanmamıştım en azından eski sürüm uygulamalarını kullanabilicem :oley:bud:
Dosbox programı ile eski program ve oyunları oynayabiliyorsun zaten.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
klavye kullanmak icin otg ile klavye baglayin veya showkey uygulamaaini kullanin 10kb apk dosyasina sahip

Baslat>run>winecfg yazin ve windows version kısmının yanında minik aşağı doğru ok var oraya tıkla uzıyacak menü
oradan versionu seç istediğini çalıştır!

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Dosbox programı ile eski program ve oyunları oynayabiliyorsun zaten.
dosbox u yükledim ama bi şeyler ters gitti veya ben becerememiş ve uğraşmayı bırakmıştım hazır bu programı tlfna kurabilmişken bir deneyeyim.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
gonyalı

gonyalı

Üye
klavye kullanmak icin otg ile klavye baglayin veya showkey uygulamaaini kullanin 10kb apk dosyasina sahip

Baslat>run>winecfg yazin ve windows version kısmının yanında minik aşağı doğru ok var oraya tıkla uzıyacak menü
oradan versionu seç istediğini çalıştır!
otg kablosu alınca deneyeceğim.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
otgsizzde showkey uygulamasıyla klavye kullanabilirsiniz
Mesaj birleştirildi:

gonyalı

gonyalı

Üye
otgsizzde showkey uygulamasıyla klavye kullanabilirsiniz
Mesaj birleştirildi:

link atabilirmisin ya da play stor da var mı?

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
buna tıkla direkt indir ve açınca bildirim paneline showkey gelecek oraya tıklayınca ekrana klavye gelecek yaz yazabildiğin kadar
Mesaj birleştirildi:

yapınca yazmayı unutmayın! :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
android versionu olan şeylere bunu kullanma sadece windowsda çalışan şeylere ihtiyaç için bu var
Bende Windows ta kullandigim ofis programını demek istedim. Bir ara exegear diye bir program vardı. Windows uygulamalarını açan. Ama paralı. 80 lira filandi.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu exagear zaten
Mesaj birleştirildi:

geliştirilmiş dirextx11 destekli versionu
Mesaj birleştirildi:

bu uygulama nın geliştirilmesi durduruldu bizim gibiler geliştiriyor:)
zaten bu linuxta exe çalıştırmaya yarayan WİNEHQ program tabannlı
wine yi direkt kullanınca exe açmıyor ama exagear içinde açınca çalıştırıyor ve bu exagear winenin en son stabbil versionu tabnlıdır ve
.so uzantılı dosyaları açabilmektedir(installer .so dosyaları)

gonyalı

gonyalı

Üye

İndirdim ama bu şekilde açılıyo ana ekranda telefonumda root yok android 8 sürümü var.
bu şekilde kalıyor

Ekli dosyalar

Üst Alt