Öneri Anormal bir kasma (T50)

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Anormal bir kasma (T50)
İyi günler geçenlerde T50 aldım 2. el olarak şarjı iyi gidiyor diye fakat aksi bir durumla karşılaştım. Cihaz menüde ayarlarda falan gezerken ara ara fena takılmalar yaşıyor. Özellikle bildirim çubuğunu aşağı indirirken takıla takıla iniyor. Cihazı yeniden başlattığımda kendine gelmesi 1-2 dakikayı buluyor. Geneli böyledir belki dedim araştırdım fakat kimsede böyle bir takılma olay yokmuş. En baştan yazılım attım 2 defa aynı durum devam ediyor sorun nedir acaba? garanti ilgilenir mi bununla?

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence hepsi öyle ama diğer kullananlar önceden nexus kullanmadığı için takilmalarin normal olduğunu falan sandılar heralde :D

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Bence hepsi öyle ama diğer kullananlar önceden nexus kullanmadığı için takilmalarin normal olduğunu falan sandılar heralde :D

Bende öyle düşündüm başta ama videolarına baktığımda çok rahat çalışıyor cihazları. Benim cihazda bir anormallik var anakartta mı ki problem acaba

byAndroid

byAndroid

Üye
Garantiye ver yada Rom ay

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
byAndroid

byAndroid

Üye
Launcher kur nova falan iyi gelir

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
karaber

karaber

Üye
Aynen dostum ben Nova Prime kullanıyorum. Kendi Launcheri kadar berbat bişey görmedim, sanada bunu tavsiye ederim

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: karaber

Franzen245

Üye
Varsa cm11 rom at

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırla istersen telefonu bi kere
Sonra Nova yükle, ondan sonra takılma oluyo mu bidaha yazsan?

nova falan hikaye kaç defa sıfırdan yazılım attım ispanya romunu kurdum onda bile aynı

• Beğen
karaber

karaber

Üye
nova falan hikaye kaç defa sıfırdan yazılım attım ispanya romunu kurdum onda bile aynı
Dostum seninki donanımsal olabilir mi?
Rom atmadım ben, rootlu xposed mod yüklü. Kurcaladım baya ama öyle takılma yaşamıyorum yani

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Dostum seninki donanımsal olabilir mi?
Rom atmadım ben, rootlu xposed mod yüklü. Kurcaladım baya ama öyle takılma yaşamıyorum yani

ya normal oyunlarda falan bi takılma yok sadece bu bildirim çubuğu falan inerken takılarak iniyor. bazen nadirde olsa ana sayfaya dönerken takılarak iniyor ve telefonu yeniden başlattığımda kendine gelmesi baya zaman alıyor.

karaber

karaber

Üye
ya normal oyunlarda falan bi takılma yok sadece bu bildirim çubuğu falan inerken takılarak iniyor. bazen nadirde olsa ana sayfaya dönerken takılarak iniyor ve telefonu yeniden başlattığımda kendine gelmesi baya zaman alıyor.
Zaman alma olayı malesef bende de var
Açılınca uzun süre kendine gelemiyor.
Problemin kaynağını anlayamadım açıkcası ondan yardımcı olamıyorum kusura bakma. Belki onla yaşamaya alışabilirsin? [emoji56]

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Zaman alma olayı malesef bende de var
Açılınca uzun süre kendine gelemiyor.
Problemin kaynağını anlayamadım açıkcası ondan yardımcı olamıyorum kusura bakma. Belki onla yaşamaya alışabilirsin? [emoji56]

haha pek sanmıyorum :) nexus gibi bi cihazdan buna geçince şok etkisi yarattı zaten ama bakalım zaman gösterecek herşeyi. teşekkür ettim :)

karaber

karaber

Üye
haha pek sanmıyorum :) nexus gibi bi cihazdan buna geçince şok etkisi yarattı zaten ama bakalım zaman gösterecek herşeyi. teşekkür ettim :)
Hahahah anladım
Bende rom atıcamda Lollipop romu
Korkuyorum işte [emoji56]
Rica ederim

Üst Alt