Annemden intikam almalı mıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

creeper

creeper

Üye
    Konu Sahibi
Annemden intikam almalı mıyım?
Nisan'da doğum günüm vardı ama annem bana hediye alacağına 50 lira verdi "git harca." diyerek. Nasıl moralim bozuldu anlatamam. İlk kez böyle bir şey yaptı. O 50 lirayı hâlâ saklıyorum.

Şimdi ben aynı parayı anneler gününde aynı şekilde çıkarıp versem, "git harca." desem güzel bir intikam olmaz mıydı? :ehe :ehe :D

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
annene karşı fazla anlamlı olur

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
o elli lirayla ona hediye al bence :)

ümran

Üye
arkadaşım burası konu dışı böyle konular için işine gelmiyorsa okuma

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Nisan'da doğum günüm vardı ama annem bana hediye alacağına 50 lira verdi "git harca." diyerek. Nasıl moralim bozuldu anlatamam. İlk kez böyle bir şey yaptı. O 50 lirayı hâlâ saklıyorum.

Şimdi ben aynı parayı anneler gününde aynı şekilde çıkarıp versem, "git harca." desem güzel bir intikam olmaz mıydı? :ehe :ehe :D

Büyük ayıp edersin...

Annenin o 50 tl yi verirken senin anladığın niyetle verdiğini sanmıyorum, Kötümü etmiş işte neye ihtiyacın varsa onu al diye para vermiş :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
Çok kırılır bence gel yapma böyle birşey sen ona 50 tl'ye hediyeyi bırak bir tane çiçek koparıp götürsen bile dünyalar onun olur.
O sana para verebilir ancak senin ona para vermen çok küstahça olur bence yani bu benim fikrim kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve MaxiHan
hikmet366

hikmet366

Üye
sana böyle birşey yakışmaz hediye alabilirsin :oke:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
yakışmaz kırıcı olur :oke:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kendi kazandıgın parayı versen en güzel hediye olur :zong: ilk maaş ile tatlı alıp dağıtmak gibi gelnek var

KayraBey

KayraBey

Üye
bence de yapma.hediye alman daha yerinde bir karar olur.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Metalist_Angel

Metalist_Angel

Üye
Ben ilk kazancimla mevlut yaptirmistim :) kuran seker fln

Türe

Türe

Üye
Git güzel bir hediye al.

by-pegasus

Üye
kötü niyetle vermemiştir belki sen istediğin şeyi al diye vermiştir mesela haline şükret benim annem doğum günümü unutmuş ertesi gün kutladım

DDorlion

DDorlion

Üye
Banada Hediye Yerine Para Verseler Ben Kendime Hediye Alırım Aslında :D

Metalist_Angel

Metalist_Angel

Üye
Ben hic dogum gunu kutlamadim mesela seninki yine bisey vermis :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Sakın böyle bir şey yapma hocam

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
Invoke

Invoke

Üye
Bence annen iyi yapmış, nakit daha iyi boşver napacan hediyeyi. Annene de hediye alma sonuçta en büyük hediye evladın değil mi benim işte de geç oh miss :D

ensonkral06

ensonkral06

Üye
parayı anneler gününde değil doğum gününde verip al harca diycen :D anneler gününde al hediyeni :P:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
anne o döverde severde yapma saygısızlık olur bence :oke:

Üst Alt