ANKET: Ayda 15 liraya Vodafone Sınırsız İnternet!

Sponsorlu Bağlantılar

ultimatedream

ultimatedream

Üye
    Konu Sahibi
ANKET: Ayda 15 liraya Vodafone Sınırsız İnternet!
Evet ayda 15 liraya sınırsız internet olsaydı alırmıydınız? Fikirleriniz nedir?

Paket Aynen Şöyle;

Bağlantı Hızı: 7.2Mbps
Adil Kullanım Hakkı: Yok
Limit: SINIRSIZ!
Ücret: 15TL
Kullanım gün miktarı: 30 GÜN

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım bir anket açsaydın keşke direk işareti basardık. Cevabım evet alırdım.

HaqperesT

HaqperesT

Üye
bu bir dream

by_van_helsing

Üye
Arkadaş öyle birşey kesinlikle olmaz burası türkiye insanları sömüren diyar, olsa dahi millet akın akın vodafone a geçer sen ne diyorsun bu da bazılarının işine gelmez sonuçta paket ve fiyatı süper ötesi :-)

doratan

Üye
kesinlikle almazdım zaten ben 8 liraya kullanıyorum 250 kb ye kadar ulaşıyor

by_van_helsing

Üye
sayin doratan bizde ogrenebilir miyiz acaba nasil oluyor ki :)))

mstf_l

mstf_l

Üye
arkadaşlar anca hayaller bunlar zaten tüm opreratörler internet kullanıcısını azaltmaya çalışıyor bir de türkiye de bu kadar sömürücü insan telefonunu bilgisayara bağlayan insan varken hayatta böyle bir hata yapmaz vodafone

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Hızı düşmesin isterse 20,25 lira olsun. Ama nerde onu yapacak operatör :D

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
kcsoft

kcsoft

Üye
olsun hemen alırım hergün vodafonu arıyorum aylık cepnet çıkarmı diye artık alışkanlık oldu bu

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
yav 15 falan demeyin ne güzel 8 tllik vardı fiyat attırmanın gereği yok 15 tl falan diyeceğimize vodafona mesaj gönderelim yeniden açsınlar 8tlelik olanı

ultimatedream

ultimatedream

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bir anket açsaydın keşke direk işareti basardık. Cevabım evet alırdım.

Benim için yorumlar ve yorum sayısı önemli :) O yüzden direkt anket açmadım.

arkadaşlar anca hayaller bunlar zaten tüm opreratörler internet kullanıcısını azaltmaya çalışıyor bir de türkiye de bu kadar sömürücü insan telefonunu bilgisayara bağlayan insan varken hayatta böyle bir hata yapmaz vodafone

Şu an için bu kadarını bilseniz yeter; Hayal değil gerçek :) Ayrıca telefonu bilgisayara bağlayarak kullanılabilir bir nevi vodem paketi gibi yani...

kesinlikle almazdım zaten ben 8 liraya kullanıyorum 250 kb ye kadar ulaşıyor

Bahsettiğiniz cepnet ise böyle bişey söz konusu değil... Belkide siz 250kb ile 25kb karıştırıyor olabilirsiniz...

-------

Herneyse fikirlerinizi lütfen paylaşın :) Alırmıydınız, almazmıydınız?

----------Eklendi @ 15:14:46 ---------- Yazıldı @ 15:08:40 ----------

yav 15 falan demeyin ne güzel 8 tllik vardı fiyat attırmanın gereği yok 15 tl falan diyeceğimize vodafona mesaj gönderelim yeniden açsınlar 8tlelik olanı

iyide aylık cepnetin hızı 100mb'a kadar 7.2Mbps sonrasında 98kbps :D Yani ferrariyle giderken birden yolunuza katırla devam ediyorsunuz :D Üstelik TTNET'in sınırsız internetinde bile 25GB adil kullanım hakkı var bunda öyle bişey yok isterseniz aylık 100GB kullanın yine hızınız 7.2Mbps yani saniye 700kb ile 900kb arası internet hızınız olacak... Cepnette 240p kalitesinde video bile izlenmezken bu paket ile 720p HD video gayet rahat izlenilebilecek... :) Ayrıca istediğiniz kadar Vodafona mesaj atıp telefonla arayın yine açmazlar yani boşa kürek çekmiş olursunuz.

Tabi sizin görüşünüz saygı duymak lazım.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
evet hız konusunda haklısın 100mbden sonra düşüyor. Ama yine de benim hala cepneti yine açacaklarından umudum var. Ama bakalım neler olacak. :)

isobabakral

isobabakral

Üye
ya galaxy alcam ama internet paketi yok

ahmet_1231

ahmet_1231

Üye
böyle bişey zor olur hem hızlı hemde limitsiz olursa evlerde internet kullanılmaz modem yerine herkes bir tel bağlar bilgisayarına. Bu arada cepnetin kapatılması bir hata oldu aveanın işine yaradı 1 gb internet 500 dk 1000 sms 19liraya veriyorlar su an cepnet olmasa en iyi paket bu. Turkcell desen elit kesime çalışıyor, herşey kazık. Neyse konudan fazla uzaklaştım yani kardeşim anlayacağın senin söylediğin adil kullanım kotası olmayan nette ne hard disk dayanır. Ne ben dayanabilirm :D

ultimatedream

ultimatedream

Üye
    Konu Sahibi
böyle bişey zor olur hem hızlı hemde limitsiz olursa evlerde internet kullanılmaz modem yerine herkes bir tel bağlar bilgisayarına. Bu arada cepnetin kapatılması bir hata oldu aveanın işine yaradı 1 gb internet 500 dk 1000 sms 19liraya veriyorlar su an cepnet olmasa en iyi paket bu. Turkcell desen elit kesime çalışıyor, herşey kazık. Neyse konudan fazla uzaklaştım yani kardeşim anlayacağın senin söylediğin adil kullanım kotası olmayan nette ne hard disk dayanır. Ne ben dayanabilirm :D

iyide öyle bi net var zaten :D vodafon sağolsun operatörlerin kralı :)

CaptanAhab

CaptanAhab

Üye
7.2Mbps hıza 15 lira çok değmez...

izmitli1983

izmitli1983

Üye
hemde 7.2mb hızında arkadaşım bunu yazarken ne içiyordun :) 1 vEYA 2 mb hızında olsa bile kafi ama yapmazlar en son bildiğim rekabet kurulu izin vermiyormuş öyle biliyorm

demirbilek_225

demirbilek_225

Üye
Bu fiyata bu hiz gercekten cok guzel olur. Ama olabilir mi bilemiyorum yukaridaki arkadasinda dedigi gibi o zaman herkez cepini pc ye baglar. Bu da ttnet gibi firmalari zor duruma dusurur haliyle bunun etkisiyle bu firmalarda fiyat dusurur vodafone yine pahali olmus olur yani hersey birbirini tetikliyor.

Ayrica siz var diyorsunuz bir kaynak gostersenizde bizde sevinsek.

RdvanA.

RdvanA.

Üye
genç avantajlılara %50indirilmiolurda ve ben alırdım :D

Üst Alt