Anker-Ugreen-Aukey-BlitzWolf Usb kablo-Şarj Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz

• Aukey

Kullanılan: 1 25.0%
  • Ugreen

• BlitzWolf

• Anker

• Kullanılan toplam oy
    4
Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Anker-Ugreen-Aukey-BlitzWolf Usb kablo-Şarj Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz
Usb kablo-Şarj Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz

Ugreen-------

Aukey-------

BlitzWolf-------

Anker-------

Dodocool---------

Usb kablo ve Şarj cihazı konusunda

Bu markalardan hangisini önerirsiniz veya daha kaliteli markalar varmı sizin önereceginiz

Hangi markayı aldınız ve nerden aldınız yazarsanız iyi olur..( Türkiye veya Dışardan varsa link )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Ugreen öneririm. Quick Charge 3.0 destekli Ugreen marka şarj cihazı kullanıyorum bir hayli memnunum 3 aydır :)

turkishield

turkishield

Üye
benim bildiğim anker dünya çapında kaliteli bir marka. ama hiç kullanım deneyimim olmadı

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi

Aldıgım ürünler..

Cihazlarla test etme şansım yok aktarımlarını ama eski orjınal kablolara ve adaptöre kıyasla güzel şarj ediyor.Özellikle kablolar şarj olma süresini kısalttı

Bunların içinde en kalını aukey beyaz olan
Sagdaki ince siyah olan samsung orjinal hızlı şarj kablosu

Son düzenleme:
Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Aukey

Çok çabuk bozuldu şarj etmemeye başladı normal şarj.

.....................

Aukey-Anker-Ugreen

Bu üç kablodan almıştım bunların içinde usb ucu olarak tam oturan anker digerleri tam oturmadıgı (oynama yapıyor taktıktan sonra ) gibi birazda uzun kalıyor usb ucu ( taktıkdan sonra )

Alırsanızda uzunlugu en fazla 1 m olsun

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi

Ugreen kablo 1 ay kullandım şu an şarj etmiyor

Aukey kutudan 3 kablo çıkıyor 2 tanesi 1 ay kullandım şu an şarj etmiyor

Anker aldım şarj ediyor fakat çok laçka duruyor takıldıgı zaman telefona bundan dolayı şarjzı kesıyor tekrar veriyor telefondakı sarj yeri bozuktur dedim nerdeyse bunu degiştirecektim orjınal samsung kabloyu takıyorum sorun yok şarjzı kesıp vermede yok

Samsung orjınal usb kablosu her markayı şarj ediyor ve usb telefona tam oturuyor orjınal samsung usb kablolarının yerini hiç bir marka tutmuyor

Bu sıkıntıyı nasıl çözecegiz anlamadım

Üst Alt