Angry Birds Go 11 Aralık'ta Geliyor

• 15 Ekim 2013
  • 1714 Okunma
  • 44 Cevap

1. Finlandiya'lı oyun firması Rovio'nun son oyunu Angry Birds Go Aralık ayının 11'inde Windows Phone platformu için yayınlanıcak.

Yazan: papakudioflu
  2. Basşka oyun var mı yoksa sadece veye ilk olarak Windows phone için mi çıkacak?

3. Bence Android Ve İos'a Önce Gelir Sonra Windows Phone'a Gelir

4. neden böyle düşünüyorsun? Şuan 10 tane haber okudum oyun ve uygulama çıkmasıyla ilgili hepsi android, ıos ve wp ile aynı anda çıkacak. Bence bu kadar dışlamayın:)

5. önce gelse ne olur sonra gelse ne olur,önemli olan platformda yer alması değil mi?

sahte_suhte ve kaygisiz43 bunu beğendi.
  6. hehe dışlayanlar yakında isteseler de dışlayamacak.

7. Artık uygulama yönünden de fazla sıkıntı kalmadı. GDR3 un betasının betası bile sorunsuz geldi final sürümü nasıl olcak Allah bilir. Bence artık tek eksiğimiz sadece 8.1

8. Son oyunu mu olacak ?

9. hayır tabi ki sadece son yayınlayacağı oyun. Tabi ki yeni oyunlar da gelecektir.

10. Oyun çok güzele benziyor. Ben bu tarz oyunları hep sevmişimdir. Bana playstation 1'deki crash team racing'i hatırlattı :)

11. revolt terk :D

sahte_suhte bunu beğendi.
  12. Yani Angry Birds oyununun devamı gelecek mi?

13. gelecektir tabi ki.

14. Hımm . Tamam cevap için çok teşekkürler.

15. süper ya helal olsun su firmaya güzel is cıkarmıslar

16. oyun gerçekten çok güzele benziyor en sonunda yaza free app oyunun bedava olduğu anlamına mı geliyor?

17. Free app ücretsiz uygulama anlamına geliyor.

18. Oyun gayet güzel böyle birşey beklemiyordum.Eğer ücretli olursa herzaman ki gibi ücretsiz günü bekleyeceğim :eller:

19. evet ücretsiz fakat fazla ümitlenmeyelim zira in app purchase yani uygulama içi satın alma olabilir

20. Haber için teşekkürler

Yüklüyor...
18/11/2018 - 03:19