ANDRORAT SİSTEM HACK YÖNETME

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
ANDRORAT SİSTEM HACK YÖNETME

UYARI KONU TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR;
YARDIM İSTEYENLERE YASALARA AYKIRI OLDUĞUNDAN YARDIM ETMEYECEĞİM.
SİZİN GÜVENLİĞİNİZ İÇİN YAZILMIŞTIR,YALNIZCA TEDBİR ALMANIZ İÇİN PAYLAŞILMIŞTIR.
EĞER FARKLI EMELLERDE KULLANACAKSANIZ LÜTFEN KONUDAN ÇIKIN AKSİ TAKDİRDE TÜM SORUMLULUK SİZE AİTTİR. DENEYİMLİ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM 4 YILDIR UĞRAŞIYORUM IP ADRESİNİZ GAYET AÇIKTIR. HELEDE MODEMİNİZ TTNETSE SAKIN KULLANMAYIN BEN ESKİ MODEM VE ÖZEL APARAT KULLANIYORUM ONUDA ARKADAŞLAR ARASINDA TEST AMAÇLI KULLANMIŞTIM. EĞER KULLANACAĞINIZ KİŞİ ŞİKAYET EDERSE TAK DİYE O ANDA YAKALANIRSINIZ. FARKLI EMELLERDE KULLANMAYIN!!!

TEKRAR EDİYORUM DÜŞÜNCENİZ KULLANMAKSA KONUDAN ÇIKIN! YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR!
-oyuna gelmeyin diye ve işin ciddiyetini kavramanız adına büyük harfle yazdım,herhangi bir saygısızlık amacım yoktur.

YASAL OLMADIĞINDAN ANLATIMI BEN YAPMIYORUM ANLATIM AŞAĞIDADIR.(Alıntı)

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, hepinizi selamlıyorum teker teker. Biliyorum, siz de hedef Android işletim sistemine sahip telefonu izlemek, görmek, mesajlarını okumak, aramalarını dinlemek istiyorsunuz. Kolayca ve sinsice bunu yapmak istiyorsunuz. Lakin nasıl yapılacağını bilmiyorsunuz. Nasıl başlayacağınızı da. Üzülmeyin, buraya gelerek işin yarısını hallettiniz bile.
Sanal dünyada Remote Administration Tool (RAT) denilen bir gerçek var. Bu ne yapar, belki bir çoğunuz biliyorsunuz, adı üstüne, uzaktan admin kontrolü. Az önce bahsettiğim özellikleri bütün sistemlere uyarlayabilirsiniz. İşte size bunun Android versiyonu olan AndroRAT' tan bahsedeceğim bu konumda. Şimdi bazılarınız içinden diyecek "e bu Android Linux bazlı değil miydi, hani Linux'a virüs girmezdi, sen kimi yiyiyorsun kardeş? Diyebilirler. Ancak öncelikle Android, saf bir Linux değildir, temeli Linux'tur sadece. Ve normalde RAT virüstür, Antivirüs programları virüs olarak algılar ama AndroRAT virüs değildir, çalışma mantığı da öyle. Biliyorsunuz Android sisteme .apk dosyaları kurarken size dosyanın kullanabileceği izinleri gösterir ve insanların 99% u bunları okumayarak 'Devam' ve 'Kur' der. Ki okuyan 1% lik kesimin sizce yüzde kaçı o uygulamayı yüklemekten vazgeçer onu da bir düşünün.
AndroRAT'ın çalışma mantığı basitçe şudur, herhangi bir .apk dosyası düşünün. O .apknın içine erişim izinlerini enjekte eder ve kişi .apk'yı kurduğu an siz de PC'nizde ayarları düzgün yapmışsanız erişimi sağlarsınız.

Not: Sakın olaki programı sağda solda aramaya kalkmayın hepsinin içinde kendi serverleri vardır,hackleyeyim derken hacklenirsiniz.
Çok ciddiyim genelde kullanılan yöntemlerin en popüleridir.Bir kişi bir Rat oluşturucu arıyorsa en kolay avlanacak avın ta kendisidir.

NEXTWORLD Bir teşekkür yeterlidir...

• Beğen
Tepkiler: eflatun987, ghstr, KacakMazot ve 5 diğerleri

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Açıklama için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim,kardeşiniz gibi 1.dereceden yakın akrabalarınız için test etmeniz amaçlı yazılımın temiz halini paylaşacağım.Ama unutmayınki kardeşinizde şikayet ederse gene aynı yol:D

• Beğen
Tepkiler: yakamoz1319

seeems

Üye
hani nerde yazılım ??

XPORT61

Üye
Test edecek hazır :)

snapdroid

snapdroid

Üye
Ddploid ile okul agindaki ogrencileri hackleyecektim(agdan atip kafaya alacak sonrada sinifa girip telefonlara el koyacaktim) tam dsploid calisti cihaz kendini yeniden baslatmaya felan filan ugrasti en sonundada wipe dalvik cache yaptim :(

Neyse bu uygulama bu isleri yaparmi bide dsploid in saglam versiyon linkini atabilen veya alternatif bulan

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Ddploid ile okul agindaki ogrencileri hackleyecektim(agdan atip kafaya alacak sonrada sinifa girip telefonlara el koyacaktim) tam dsploid calisti cihaz kendini yeniden baslatmaya felan filan ugrasti en sonundada wipe dalvik cache yaptim :(

Neyse bu uygulama bu isleri yaparmi bide dsploid in saglam versiyon linkini atabilen veya alternatif bulan
Bu uygulama farklı. Kapsamlı epey. Sana wifikill öneririm. Ayrıca dsploid kllanıyorum ve sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. Cihazınla alakalı bi problem olmasın.
Zanti uygulamasını da deneyebilirsin. dploid in devamı niteliğinde. Birebir aynı özellikler ve fazlası eklenmiş. Resmi sayfasından indirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: snapdroid ve NextWorld
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Dsploit her modemi desteklemiyor .(Yeni sürümü zAnti dir.)
Wifi kill PRO kullan istediğinin bağlantısını kesersin.

• Beğen
Tepkiler: yakamoz1319
snapdroid

snapdroid

Üye
Saolun deniyecegim

H0lligan

Üye
rica ederim,kardeşiniz gibi 1.dereceden yakın akrabalarınız için test etmeniz amaçlı yazılımın temiz halini paylaşacağım.Ama unutmayınki kardeşinizde şikayet ederse gene aynı yol:D
:ehe pm den atarmisin temiz halini deneme amacli yapicam telefonuma

blau1907

Üye
banada :)

savaronajointed

savaronajointed

Üye
reserved :)

cubeyr

cubeyr

Üye
Yok mu indirme linki :(

by-pegasus

Üye
Telefondan telefonami

Yoksa bilgisayardan telefonami

blau1907

Üye
galiba öyle bi programm bulunmuyor

eflatun987

eflatun987

Üye
Olsada yasaktir. Verilmez. Ama banada birgun bir yerde lazim olursa diye telefonun menusunu suslese fena olmaz.:d:
Bu arada cok unutkan biri olduğum icin az kullandiğim uygulamalarda hafizada yer acmak icin ne ise yaradiğini unutup sildiğim ve sonra bulmak icin cok urasip tekrar yuklediğim uygulamalarin haddi hesabi yok... :agla
Uygulamalarin ne ise yaradiğini gosterecek bir program olsa cok guzel olurdu.
Mesela acmak istediğin uygulamaya 1 kez basinca aciklama ekrani gelse fena olmazdi.

H0lligan

Üye
Olsada yasaktir. Verilmez. Ama banada birgun bir yerde lazim olursa diye telefonun menusunu suslese fena olmaz.:d:
Bu arada cok unutkan biri olduğum icin az kullandiğim uygulamalarda hafizada yer acmak icin ne ise yaradiğini unutup sildiğim ve sonra bulmak icin cok urasip tekrar yuklediğim uygulamalarin haddi hesabi yok... :agla
Uygulamalarin ne ise yaradiğini gosterecek bir program olsa cok guzel olurdu.
Mesela acmak istediğin uygulamaya 1 kez basinca aciklama ekrani gelse fena olmazdi.
Tembellik hatsafada

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Eskisi gibi düzgün çalıştığı söylenemez. Fotoğraf çekme gibi işlemler çalışmıyor. Ama çok güzel sms okunuyor :)