Android'te Windows 95-98-ME-2000-XP Ve Linux Çalıştırma (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Abi win 95 napalım cs bile indiremezsin
Ben win 10 kurup yükledim ve tüm pc oyunlarını rahatlıkla oynuyorum
istiyorsanız win 10 qcow2 dosyasını sizinle paylaşayım sizde kullanırsınız
Nasıl yaptın ? Çok uğraştım yapamadım zamanında

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Abi win 95 napalım cs bile indiremezsin
Ben win 10 kurup yükledim ve tüm pc oyunlarını rahatlıkla oynuyorum
istiyorsanız win 10 qcow2 dosyasını sizinle paylaşayım sizde kullanırsınız
Telefonda windows 10'u nasıl kullanacaksın acaba? Rica ediyorum sizden şu eski konulara yazmayın artık. Benim telefonda windows 10 kullanmak gibi bir derdim hiçbir zaman olmadı. Ben kendi bilgisayarımda bile kullanmadığım bir işletim sistemini telefonumda kullansam ne olacak ki? Ayrıca daha windows 95 bile doğru düzgün çalışmazken sen windows 10'dan bahsediyorsun. Bir daha konuya yazma.

• Şaşırdım
Tepkiler: MAERKEK
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Telefonda windows 10'u nasıl kullanacaksın acaba? Rica ediyorum sizden şu eski konulara yazmayın artık. Benim telefonda windows 10 kullanmak gibi bir derdim hiçbir zaman olmadı. Ben kendi bilgisayarımda bile kullanmadığım bir işletim sistemini telefonumda kullansam ne olacak ki? Ayrıca daha windows 95 bile doğru düzgün çalışmazken sen windows 10'dan bahsediyorsun. Bir daha konuya yazma.
Boş yapma aga pcnde calistiramoyon diye biz tel de calistirmayalimmi
Mesaj birleştirildi:

Nasıl yaptın ? Çok uğraştım yapamadım zamanında
Size indirme linkini atayim limbo pc emulator emulator kullanimina netten bakarsiniz
W7 de dahil zip dosyasidir zarchiverle falan cikartin
Mesaj birleştirildi:

Calistirmayi bilmiyorsan degil win95i win1.0 i bile calistiramassin

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Boş yapma aga pcnde calistiramoyon diye biz tel de calistirmayalimmi
Mesaj birleştirildi:

Size indirme linkini atayim limbo pc emulator emulator kullanimina netten bakarsiniz
W7 de dahil zip dosyasidir zarchiverle falan cikartin
Mesaj birleştirildi:

Calistirmayi bilmiyorsan degil win95i win1.0 i bile calistiramassin
2 gün upraştım hep img dosyaları buldum . Boschs programı direkt atıyor bende de

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
2 gün upraştım hep img dosyaları buldum . Boschs programı direkt atıyor bende de
Hiç uğraşma telefonda windows işletim sistemlerini stabil çalıştıramazsın. Ben şimdi dosbox turbo kurdum telefona sürekli kapanıp duruyor.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Hiç uğraşma telefonda windows işletim sistemlerini stabil çalıştıramazsın. Ben şimdi dosbox turbo kurdum telefona sürekli kapanıp duruyor.
Aga senin tel dosbox dahi calistirmiomu ozaman dedigim gibi win2.0i dahi calistiramassin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aga senin tel dosbox dahi calistirmiomu ozaman dedigim gibi win2.0i dahi calistiramassin
Güzel kardeşim uygulama kendi kendine kapanıyor diyorum. Çalıştırmaz olur mu? Telefon o kadar dandik olsaydı bu konuları açmazdım.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Limbo nun da son versiyonunu kurdum buradan dosyayi indirdim. Program kapanip duruyor. O yuzden cok ustunde durmaya gerek yok.
Senin telefonda sorun var dır bende oyle bişi yok şuradaki limboyu dene (son version)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Senin telefonda sorun var dır bende oyle bişi yok şuradaki limboyu dene (son version)
Benim telefonumda bir sorun yok. Actigim konulardaki programları sorunsuz kullanıyorum ben.
Mesaj birleştirildi:

Kurdum çalıştırdım ve açılış ekranından ötesini göremedim. Windows XP'deki sorun bunda da devam ediyor. Bu emülatör ile Windows çalıştıramazsın. Konuda bunu yazdım zaten? Daha neden uğraşıyoruz ki telefonda Windows 7 veya herhangi üst düzey işletim sistemi çalıştırmaya? Çalışmıyor işte zaten çalışmasını da beklemiyordum. Limbo Pc Emülatör sadece bazı hafif Linux sürümlerini çalıştırmak için geliştirilmiştir. Adamlar da bunu söylüyorlar zaten. Ama yok sen hala ben bu emülatör ile 7 veya 10 çalıştırıyorum diyorsan o da senin bileceğin iş.
Mesaj birleştirildi:

Ayrıca ben windows 95 ve dos oyunları ile ilgili 3 tane konu açtım? Şu anda da dosbox emülatörünü kullanıyorum.
Mesaj birleştirildi:

İnternette gösterilen videolara da baktım Allah için bu kadar yavaş açılan bir Windows 7'i kim ne yapsın? Gidin dosbox emusu kurun kullanın.

Son düzenleme:
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Benim telefonumda bir sorun yok. Actigim konulardaki programları sorunsuz kullanıyorum ben.
Mesaj birleştirildi:

Kurdum çalıştırdım ve açılış ekranından ötesini göremedim. Windows XP'deki sorun bunda da devam ediyor. Bu emülatör ile Windows çalıştıramazsın. Konuda bunu yazdım zaten? Daha neden uğraşıyoruz ki telefonda Windows 7 veya herhangi üst düzey işletim sistemi çalıştırmaya? Çalışmıyor işte zaten çalışmasını da beklemiyordum. Limbo Pc Emülatör sadece bazı hafif Linux sürümlerini çalıştırmak için geliştirilmiştir. Adamlar da bunu söylüyorlar zaten. Ama yok sen hala ben bu emülatör ile 7 veya 10 çalıştırıyorum diyorsan o da senin bileceğin iş.
Mesaj birleştirildi:

Ayrıca ben windows 95 ve dos oyunları ile ilgili 3 tane konu açtım? Şu anda da dosbox emülatörünü kullanıyorum.
Mesaj birleştirildi:

İnternette gösterilen videolara da baktım Allah için bu kadar yavaş açılan bir Windows 7'i kim ne yapsın? Gidin dosbox emusu kurun kullanın.
Eger telefon pc kadar donanimliysa pc gibi hizli acilir senin telefonun donanimi yetersiz olabilir bu medenle uygulama kapanir

gonyalı

gonyalı

Üye
w7 Zip olarak indirdim fakat hiçbir şekilde zip extract larla açamıyorum siz nasıl açtınız ?
@Hhk78
Mesaj birleştirildi:

Android sürümü 9

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eger telefon pc kadar donanimliysa pc gibi hizli acilir senin telefonun donanimi yetersiz olabilir bu medenle uygulama kapanir
Hala olayın telefon donanımı ile alakalı olduğunu zannediyorlar. Ben size artık birşey demiyorum. Yöneticilere söyleyeceğim konu kilitlensin.
Mesaj birleştirildi:

w7 Zip olarak indirdim fakat hiçbir şekilde zip extract larla açamıyorum siz nasıl açtınız ?
@Hhk78
Mesaj birleştirildi:

Android sürümü 9
Boşuna uğraşma çalışmıyor. Arkadaşlar anlamıyorlar windows 7 ve üstü sistemleri geçtim, daha windows 95 bile düzgün stabil çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Hhk78
Mesaj birleştirildi:

Android sürümü 9
Rar programı kullanıyorum . Google playden indirdim.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
dogru olanı yapiyon. Simdi dosbox turbo kullanmaya basladim. Onu da iyice ayarladiktan sonra belki konusunu acarim.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Birde ZArchiver i dene öyle vazgeç
Çalışmadığını kanıtlamak için illa resim mi atmam gerekiyor? Ayrıca siz kendi telefonunuzda denediniz mi? Çalıştığını gösteren bir kanıt yok ortada. Youtube'daki videoları da izledim. Yorumların hepsinde açılış ekranında takılı kaldığını ve çalışmadığnı söylüyorlar. Siz Limbo'nun kendi internet sitesine girip açıklamaları okudunuz mu acaba gerçekten çok merak ediyorum.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Çalışmadığını kanıtlamak için illa resim mi atmam gerekiyor? Ayrıca siz kendi telefonunuzda denediniz mi? Çalıştığını gösteren bir kanıt yok ortada. Youtube'daki videoları da izledim. Yorumların hepsinde açılış ekranında takılı kaldığını ve çalışmadığnı söylüyorlar. Siz Limbo'nun kendi internet sitesine girip açıklamaları okudunuz mu acaba gerçekten çok merak ediyorum.
Limbonun sitesi kullanımdan kaldırıldı ayrıca win 10 un ilk açılışında sabretmek gerek

• Beğen

Üst Alt