Uygulama Androide hafiza kartsiz nasil oyun yuklenir

Sponsorlu Bağlantılar

can.can16

Üye
    Konu Sahibi
Androide hafiza kartsiz nasil oyun yuklenir
Arkadaslar merhaba yeni android telefon aldim fakat tam olarak nasil oyun yuklendigini vs.. Bilmiyorum,
oncelikle sorum su telefonum hafiza karti yok internetten fm manager 2013 u indirdim sadece apk olarak indirip kaydettim, actigimda dowloand felan diyordu. sonra bunun datasini indirdim, fakat bunu nereye aticagimi felan bilmiyorum, burda okuduklarima gore sd karta bilgisayardan felan yukleniyormus, fakat lapptopum yanimda degil, bu data dosyasini nereye atarsak oyun calisir ?

ANIL

ANIL

Admin
Data dosyalarını direk telefon üzerinden indirirsen oyunun açılması gerekir herhangi bir yere atmana gerek olmaz. El ile indirirsen android/obb içine atarsın oyuna göre değişebilir.

skylinegti

skylinegti

Üye
küçük oyunlarda sadece apk dosyasını yüklemek yeterlidir ama büyük boyutlu oyunlarda hem apk yi yüklemek gerekir ardından oyun açılır ve kapatılır ve indirdiğimiz obb dosyasını tel hafızası android/obb dosyasının içindeki oyunun ismi olan klasörün içine atılır bu kadar ama her oyunda bu yöntem çalışmayabilir...

can.can16

Üye
    Konu Sahibi
tesekkir ederim bilgileriniz icn zaten telefonun tarayicisindan indirdim, fakat o obb dedgniz dosyayi bulamiyorum. Dosyalarima giriyorum ve android klasorunun icinde sadece data dosyasi var,

ka_za

ka_za

Üye
Obb yi kendin olusturabilirsin zaten yrbi oyunlarin cogu obb ister ve olusturur. Fm 13 ün apkleri kendi kendine indirip kuruyordu. Ugrasmana gerek yoktu

Üst Alt