Haber Androide çıkacak ve çıkması beklenen oyunlar ve çıkanların apk dataları

Sponsorlu Bağlantılar

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
2-3 güne çıkıyor yeni sürüm.Çıkarsa direkt paylaşırmısınız?
Kesin hemen. Gördüğüm an paylaşırım. Fakat nereden aldın bu haberi.Oyunu 2D oynamak isterlerse

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Kesin hemen. Gördüğüm an paylaşırım. Fakat nereden aldın bu haberi.Oyunu 2D oynamak isterlerse
Yapımcılarından aldım haberi.Tommasso Cechi ve Johan söyledi bu salı çıkıyor.Twitterden söylediler.Yeni fotolar falan yayınlıyorlar.İstersen videolarıda var link atabilirim

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Yapımcılarından aldım haberi.Tommasso Cechi ve Johan söyledi bu salı çıkıyor.Twitterden söylediler.Yeni fotolar falan yayınlıyorlar.İstersen videolarıda var link atabilirim
Lütfen atar mısınLinke falan gerek yok.
FIFA 15 söylüyorsun sandim iki gün önceki mesajlara bakinca anladim minecrafttan bahsediyormuşsun

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
FIFA 15 söylüyorsun sandim iki gün önceki mesajlara bakinca anladim minecrafttan bahsediyormuşsun
Şimdiye kadar Minecrafttan bahsediyordum. Yanlış anlaşılmışYuhhhh Modern Combat 6'mıııııııııııııı
Haberi aldığın sitenin linkini atarmısın.Modern Combat 6 haberi.Lütfeeeeennnnnnn.Benim için çok önemli.

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiye kadar Minecrafttan bahsediyordum. Yanlış anlaşılmışYuhhhh Modern Combat 6'mıııııııııııııı
Haberi aldığın sitenin linkini atarmısın.Modern Combat 6 haberi.Lütfeeeeennnnnnn.Benim için çok önemli.
modern combat 6 NIn linki ni atarım fakat yazılan yazıdan başka birşey bulamazsın atıyorum link te yazanlar
yeni düşman olarak zombilerin ve 8-8 online maç ayrıca oyunun offline olacaağını söylüyör çıkması 1.5 yıl alır diye ekliyor

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Assassin's Creed çıkıyormuş.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Beni telefona bağlayacak boş zamanlarımda oynayacağım güzel oyunlar arıyorum beyler :D
Şu anda oynadığım subway ve hayday var arkadaşlar. Onun dışında most wanted, asphalt 8, temple run 2, candy crush, dead rigger 2 ve bir kaç oyun daha kurulu.
Aradığım oyun online (başkaları ile oynanan oyunlardan) olmamalı, sonu olmayan (puana oynanan oyunlardan) olmamalı, eğlenceli kendisine bağlayan ve ilerlemeli bir şeyler arıyorum. Play'i baya gezdim binlerce oyun var ama beğenemedim :D
Bu konuyu aynı zamanda kaliteli ve oynamaya değer oyunları toplayarakta kullansanız fena olmazdı.

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Beni telefona bağlayacak boş zamanlarımda oynayacağım güzel oyunlar arıyorum beyler :D
Şu anda oynadığım subway ve hayday var arkadaşlar. Onun dışında most wanted, asphalt 8, temple run 2, candy crush, dead rigger 2 ve bir kaç oyun daha kurulu.
Aradığım oyun online (başkaları ile oynanan oyunlardan) olmamalı, sonu olmayan (puana oynanan oyunlardan) olmamalı, eğlenceli kendisine bağlayan ve ilerlemeli bir şeyler arıyorum. Play'i baya gezdim binlerce oyun var ama beğenemedim :D
Bu konuyu aynı zamanda kaliteli ve oynamaya değer oyunları toplayarakta kullansanız fena olmazdı.
Fifa 15, gta sa, minecraft,gangstar vegas or rio, battlefield 2: bad company, shadowgun,ravenswords shadowlands,dead space,FMH 14, MODERN COMBAT SERİSİ, ZDAY(if you want improve your english this game will useful for you.),European war 4 napoleon, bad piggies, mass effect.....

Serhan

Serhan

Üye
Asphalt 9 Overdrive yazmışsın çok yanlış bu oyun arada çıkan bir oyun 9 değil :nono:

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Lannnnn. F2Play olursa valla internet isterse istesin.Oynarım.Kesinlikle.Konuya eklermisin.Lütfen.
Oyun Free 2 Play olsun.İsterse internet istesin.Pc versionunda Revelation Bölümünü oynadım.Süper bir oyun geçekten.Rica etsem konuya eklermisin.
Oyun ekli ve çıkmasını bekliyorum.

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Oyun ekli ve çıkmasını bekliyorum.
Aldığım en iyi haber.Assassin's Creed Çıksın yeter.Videolwrına baktım olum pc ile aynı :) Free2Play diyorsun çıksın direkt indireceğim.Sağol bu haberi verdiğin için.

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Aldığım en iyi haber.Assassin's Creed Çıksın yeter.Videolwrına baktım olum pc ile aynı :) Free2Play diyorsun çıksın direkt indireceğim.Sağol bu haberi verdiğin için.
Oyunu indirme ne sorun yok oyunlari neden ücretli cikarmiyorlarki boyle olunca mecburen ki sac iken oyunlara para veriyorsun.Dead Space oyununun sonunda oyun bitmiyor 2.sinin çıkmasını bekliyorumoyunun 2. olanı için bilgisi olan herhangi biri yazabilir.
minecraft v0.10.0 apk ama emin değilim güvenliğinden

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Oyunu indirme ne sorun yok oyunlari neden ücretli cikarmiyorlarki boyle olunca mecburen ki sac iken oyunlara para veriyorsun.Dead Space oyununun sonunda oyun bitmiyor 2.sinin çıkmasını bekliyorumoyunun 2. olanı için bilgisi olan herhangi biri yazabilir.
minecraft v0.10.0 apk ama emin değilim güvenliğinden
Orda 6-geliyor demişsin o hangi oun acaba? konuda en başlarda var.

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Orda 6-geliyor demişsin o hangi oun acaba? konuda en başlarda var.
Dead Space 2 oyunu yazacaktım işim çıktı.
yeni oyunlar, gelecek 4. periyotta
oyunlar eklendi
Şu an Mobil Fifa 15' e offline modların gelmesi için yeni sürümde anket var. anketi doldurun!(Anket İngilizce)

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Splinter Cell çıksa iyi olurmuş. Symbianda ne oymardım hey gidi hey

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Splinter Cell çıksa iyi olurmuş. Symbianda ne oymardım hey gidi hey
İos ta var ama android e çıkması çok zor. Küçük bir ihtimal ios gameloftan baskıyı bıraksa olur
2015

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
ODDWORLD STRANGER'S WRATH çıktı. Apk'sı 1.1gb. Ko nuya eklermisin.

Üst Alt