Püf Noktası Android Yavaşlar mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Sen iPad'e ne zaman HDD bağladın? Ne zaman adam gibi kişiselleştirme yapabildin? Ne zaman Internet olmadan dosya alışverişi yaptın?
AppStore'da dosya gönderim programları var haberin olsun. HDD taksan ne yazar onu okurken şarj azalacak zaten, onun yerine HDMI diye bir şey var. Kişiselleştirme istiyorsan da Jailbreak var. Sen ne dersen de ben bu sistemi savunurum haberin ola!

cortex47

cortex47

Üye
AppStore'da dosya gönderim programları var haberin olsun. HDD taksan ne yazar onu okurken şarj azalacak zaten, onun yerine HDMI diye bir şey var. Kişiselleştirme istiyorsan da Jailbreak var. Sen ne dersen de ben bu sistemi savunurum haberin ola!

HDD ile HDMI bağlantısı bir mi ya, bana ne ya savunursan savun ben seninle tartışmaya gelmedim ki buraya. Benim dediklerim beni ilgilendirir senin ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor ki. İstediğin kadar savun sana cevap vermem kendi kendine savunursun. Benim yazdıklarımın doğruluğunu herkes biliyor, yeter o bana.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
0MG90

0MG90

Üye
HDD ile HDMI bağlantısı bir mi ya, bana ne ya savunursan savun ben seninle tartışmaya gelmedim ki buraya. Benim dediklerim beni ilgilendirir senin ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor ki. İstediğin kadar savun sana cevap vermem kendi kendine savunursun. Benim yazdıklarımın doğruluğunu herkes biliyor, yeter o bana.
Hiçte değil, böyle yazarak kendini kandırmaya devam et

cortex47

cortex47

Üye
Hiçte değil, böyle yazarak kendini kandırmaya devam et

Önce "de"leri ayırmayı öğren. Neyse dediğim gibi, bir iOS fanı benim fikirlerimi değiştiremez. Ben tecrübelerimden yola çıkarak yazıyorum bunları. Sen git 3249 liraya iPhone 6 Plus al. Biz onun yarısıyla harikalar yaratırız.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
PriZm

PriZm

Üye
Saçma sapan bir tartışma yapıyorsunuz.
Hatta o kadar saçma ki,

"Benim yazdıklarımın doğruluğunu herkes biliyor, yeter o bana."

bu kime, hangi kaynağa göre böyle yazıldı merak ediyorum.

cortex47

cortex47

Üye
Saçma sapan bir tartışma yapıyorsunuz.
Hatta o kadar saçma ki,

"Benim yazdıklarımın doğruluğunu herkes biliyor, yeter o bana."

bu kime, hangi kaynağa göre böyle yazıldı merak ediyorum.

Siz şu an inanılmaz saçma bir cevap yazıyorsunuz. Benim tecrübelerimi çoğu kişinin paylaştığını anlatmaya çalışıyorum. Bunun için de kaynak ben ve diğer kullanan ve aynı tecrübeleri yaşayan kullanıcılar. İlla bir siteye bağlı olarak mı yazmalıyım?

0MG90

0MG90

Üye
Bana fan damgası vurulmasaydı uzatmazdım konuyu

byAndroid

byAndroid

Üye
Ozelden kapisin gensler :D

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve ~N.A.W.Y~
PriZm

PriZm

Üye
Siz şu an inanılmaz saçma bir cevap yazıyorsunuz. Benim tecrübelerimi çoğu kişinin paylaştığını anlatmaya çalışıyorum. Bunun için de kaynak ben ve diğer kullanan ve aynı tecrübeleri yaşayan kullanıcılar. İlla bir siteye bağlı olarak mı yazmalıyım?
Benmi? bence konuyu durup durduk yerde bu seviyede saçma hale getirdiği"niz" için şöyle bi 2 sayfa önceden mesajları okumaya başlayın derim.Yaptığınız şey kafa kafaya inatlaşmak.Kimse arada konuyu değiştirmeye çalışmamış bile.(o derece saçma.)

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Her konu gibi takip ettiğimi belirtir kurallara uymanızı tekrar hatırlatırım.

Cihazı siz kullanın cihazın sizi kullanmasına izin vermeyin. 50.baskı :polis:

• Beğen
Tepkiler: mesut1979, Murat Alper, Kontrol ve 1 kişi daha
Sucrofe

Sucrofe

Üye
İşte bu yüzden root atmalıyız. :eller:

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tabi ki.

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
mcnpl4

mcnpl4

Üye
valla greenify'yi bi kez kurdum tam inceleyemedim bu neymis dedim kaldirdim ama duzgun kullanabilsem gozle gorulur bi fark katar mi merak ediyorum. konuya gelirsek bende cm tabanli pac-man rom var tamamlanmamis eski bir surum. ona ragmen hala cok iyi bir yili askin suredir kullaniyorum ilk kurdugumdan tek farki uygulamalarin acilis hizinda cok hafif yavaslik var ama baya hafif o da uygulama coklugundan olabilir. onun disinda kasma olmadi. orjinal rom kullanirken de yavaslama yoktu ama samsung romu arada kasma yapiyordu. zamanla alakasi yoktu tabi. birden fazla islem yaparken cm kadar seri degildi

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Kendi gorusum. Android kullaniyorum. Su olayi cok guzel. Her yeni uygulamqya her yeni oyuna sahip olabiliyorsunuz ama kotu yanı (kimse inkar etmesin lutfen) bir sure sonra sistemde bi agirlik hissi, bi siskinlik oluyo. Kasilmalar donmalar cok az da olsa var. Androidin sorunu kaynak kullanimi. Sarjinin da gitmemesinin sebebi belki budur. 2gb ram olan bi model yarisindan fazlasini kullaniyor. Kullanmasin abi. Kullanici ihtiyaci olan uygulamayi kendi acsin isi bitince kapatsin degilmi? 8 cekirdek islemci koyuyolar ama brn htc one mininin 2 cekirdekli islemcisiyle herseyi yapiyorum. kasmadan real racing 3 oynuyorum bol bol. Bence andorid tamamen rakamlarla ugrasmak.
Fazlasi sadece para kazanmak, ticaret yapmak ve hava atmaktir.
Son uygulamalar olacagina acik uygulamalar olmali. Keske multitaskingde n9un %10u olabilse android. O zaman mukemmel olrdu. Bu donanima meego yakar yikar ortaligi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve dogukan-
mcnpl4

mcnpl4

Üye
cidden oyle. arada sirada kullandigim uygulama bile arka planda calisiyor gereksiz yere

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Şu iOS kişiselleştirelemez sözünü artık kesin. Alın gözünüzle görün

Youtube'de watch'den sonraki kısma yapıştırın

eFyAqj1eog
WxpX2At6kXw
eQZeA70mHoE
btB3iru1FEk

Şunların hepsini izle sonra tekrar de iOS kişiselleştirelemez diye

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
PriZm

PriZm

Üye
İyide onların hepsini ve daha fazlasını androidde root olmadan yaparsın.Root atınca zaten kıyaslanamaz bile.

• Beğen
Sertug1991

Sertug1991

Üye
İyide onların hepsini ve daha fazlasını androidde root olmadan yaparsın.Root atınca zaten kıyaslanamaz bile.

Hocam anlamadığınız şey bunlarda iPhone oluyor ama bazıları çıkıp hiçbir şey yapılmıyor diyor. Bende Android kullandım 1.5 sene machacker arkadaşlar rom yazmışlığımız bile var. Android bölümlerinde konularım durur hala

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt