android / windows

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Style72

Üye
    Konu Sahibi
android / windows
Arkadaşlar bildiğiniz gibi cep telefonlarda android tahtı ele geçirdi. Rakibi kalmadı artık. Sizce yakında bilgisayar için de işletim sistemi çıkarıp çok uzun bir geçmişi olan windowsun tahtını ele geçirebilir mi ?
Bence olur :))

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi cep telefonlarda android tahtı ele geçirdi. Rakibi kalmadı artık. Sizce yakında bilgisayar için de işletim sistemi çıkarıp çok uzun bir geçmişi olan windowsun tahtını ele geçirebilir mi ?
Bence olur :))

Okadar gelişmedi daha kırk fırın ekmek yemesi lazım :D

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Okadaarda degil.Zaten onlarin ansida windows sayilir :D

nalcam22

nalcam22

Üye
olabilir eger pc için cıkarsa windows kullananlar azalır windows gibi firmalar tek el oldukları için çok para kazandılar baska alternatif yok çünkü.
öte yandan genede çok gelişmesi lazım

esokmen

esokmen

Üye
Bence olsa offf siler süpürür her an güncelleme gelir gerçekten güzel olur. Androidin nimetlerinden faydalanmak çok iyi olurdu bilgisayarda

omr bşr

Üye
pc ye gelirse win 8 e rakip olur.

phasan

phasan

Üye
Rakıp olmaz

fk555897

fk555897

Üye
Bence Windows'a rakip olamaz.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
bir telefon işletim sistemini bilgisayara uyarlamaktan bahsediyosunuz?hop drdik konu cok mantıksız

TheCower

TheCower

Üye
asla olamaz

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Windows 8 Tam Otursun .. Eksiklikleri Giderilsin ..
O Zaman MicroSoft Tekrar Kral :oke:

Kerim.

Kerim.

Üye
pc'de androidin windowsu gecmesi imkansiz gibi birsey onumuzdeki 3-4yil icinde

papakudioflu

papakudioflu

Admin
telefonlarda 4 cekirdek ve 2gb ram'in doyurabildigi bir sistemi pc'de ne doyurur cok merak ediyorum:D

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
waycell

waycell

Üye
apple bu güne kadar yapmadı ama android yaparsa müthiş olur bu arada imkansız bişey değil adamlar bütün padleri esir almış durumdalare

- - - Eklendi - - -

telefonlarda 4 cekirdek ve 2gb ram'in doyurabildigi bir sistemi pc'de ne doyurur cok merak ediyorum:D

yanlış düşünüyorsun cepteki donanım ile pcdekiler birmi sanıyorsun ebat olarak düşün aynı olsa idi pc kasaları cep telefonu kadar olurdu. htc 8X'te 1.5 GHz hızında çalışan Qualcomm'un MSM8960 kod adlı yeni nesil çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi kullanılıyor. 28nm teknolojisiyle üretilen işlemciye Adreno 225 GPU'su ve 1 GB RAM eşlik ediyor. ozaman senin söylediğin htc ile tezat oluşturur

aleranol

aleranol

Üye
apple bu güne kadar yapmadı ama android yaparsa müthiş olur bu arada imkansız bişey değil adamlar bütün padleri esir almış durumdalare

- - - Eklendi - - -

yanlış düşünüyorsun cepteki donanım ile pcdekiler birmi sanıyorsun ebat olarak düşün aynı olsa idi pc kasaları cep telefonu kadar olurdu. htc 8X'te 1.5 GHz hızında çalışan Qualcomm'un MSM8960 kod adlı yeni nesil çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi kullanılıyor. 28nm teknolojisiyle üretilen işlemciye Adreno 225 GPU'su ve 1 GB RAM eşlik ediyor. ozaman senin söylediğin htc ile tezat oluşturur
Ali abi espri yapmış geçmiş olsun sana.
Apple uyuyordu yani sana göre? Mac os x neymiş araştır lütfen.

Heroata

Heroata

Üye
bir telefon işletim sistemini bilgisayara uyarlamaktan bahsediyosunuz?hop drdik konu cok mantıksız

arkidesim, windows bilgisayar isletim sistemiyken nasil telefona da geldi, android pcye niye gelmsn?

Sonuna kdr androidi desteklerim :) windowsu gecmesi biraz Sıkar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Pardus olsaydı iyiydi

esokmen

esokmen

Üye
Ya kardeslerim biliyormusunuz bilmem ama androidi pc ye yuklemek diye bir olay var normal format atar gibi bence bunlar zaten google in elinde mevcut. Ama hersegi bir anda yaparsan bir anda da sonebilirsin az kaldi diger mobil sistemleri silip supurdugunde mutlaka ve mutlaka gececektir ki chrome os diye bir sey var galiba pc icin onunla devam ededebilir ler bu benim gorusum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt