Android Uygulama ve Oyun Türkçeleştirme (Güncelleme: 28.02.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Güzel anlatım olmuş emeğe saygı ve teşekkürler kardeş :alkis

12wa

Üye
kardeş program decompile yaptıktan sonra apk yı project klasörünü çıkartıyor düzenlemede yapılıyor fakat pro tekrar açıldığına 22 komutu düzenlenen apk değil decomple yapılan apk yı görüyor ve ve compile yapıyor yani düzenlenen apkyı değil orjinal apkyı tekrar oluşturuyor orjinal apk yı klasörden silip deneyin 22 komtu verildiğinde hiçbir dosya görmüyor oysaki projeckt klasöründeki düzenlenen dosyayı görmesi gerekir ve odosyayı compiele yapıp derlemesi gerekir yani baştada dediğim gibi bizden istediği dosya sadece orjinal apk ve tekrar oluşturduğu dosyada o bununda bir mantığı yok sanırım projekt klasöründeki düzenlenmiş dosyayı görmedikçe

SHS

SHS

Üye
aynı anlatım Türkçe Uygulamalar bölümünde üst konu ama sen daha iyi açıklamışsın, ayrıntıya girmişsin ve resimli anlatım daha güzel ayrıca gerekenleri vermişsin o yüzden emeğine sağlık:)
bende bi hevesle başlamıştım, elimde bir sürü uyg. ve oyun var ama 10tanesini denedim 1i açıldı(log oluşmasına rağmen).. neyse sabır istiyo gerçekten uzun iş, ben tam çevirmek istediğimden, uzun cümleleri görünce erteledim işi, arada yavaştan devam ediyorum:D

---------- Eklendi @ 01:58:44 ---------- Yazıldı @ 01:54:28 ----------

Edit: o konunun linkler uçmuş ve artık üst konu değil, bu konu üst konu olsun:)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güzel anlatım olmuş emeğe saygı ve teşekkürler kardeş :alkis

önemli değil :oke:

kardeş program decompile yaptıktan sonra apk yı project klasörünü çıkartıyor düzenlemede yapılıyor fakat pro tekrar açıldığına 22 komutu düzenlenen apk değil decomple yapılan apk yı görüyor ve ve compile yapıyor yani düzenlenen apkyı değil orjinal apkyı tekrar oluşturuyor orjinal apk yı klasörden silip deneyin 22 komtu verildiğinde hiçbir dosya görmüyor oysaki projeckt klasöründeki düzenlenen dosyayı görmesi gerekir ve odosyayı compiele yapıp derlemesi gerekir yani baştada dediğim gibi bizden istediği dosya sadece orjinal apk ve tekrar oluşturduğu dosyada o bununda bir mantığı yok sanırım projekt klasöründeki düzenlenmiş dosyayı görmedikçe

tamam ama onu tekrar apk dosyası olarak yapması için projestsin içindeki dosyalarından ayrı olarak orjinal halini görmesi gerekiyor. sebebini tam bilmiyorum ama mantıksız değil bence.

aynı anlatım Türkçe Uygulamalar bölümünde üst konu ama sen daha iyi açıklamışsın, ayrıntıya girmişsin ve resimli anlatım daha güzel ayrıca gerekenleri vermişsin o yüzden emeğine sağlık:)
bende bi hevesle başlamıştım, elimde bir sürü uyg. ve oyun var ama 10tanesini denedim 1i açıldı(log oluşmasına rağmen).. neyse sabır istiyo gerçekten uzun iş, ben tam çevirmek istediğimden, uzun cümleleri görünce erteledim işi, arada yavaştan devam ediyorum:D

---------- Eklendi @ 01:58:44 ---------- Yazıldı @ 01:54:28 ----------

Edit: o konunun linkler uçmuş ve artık üst konu değil, bu konu üst konu olsun:)

inşallah :D

'Şeref'

Emekli Yönetici
Güzel anlatım olmuş emeğine sağlık. :)

Bazı apk dosyalarında neden sorun çıkardığını hala çözebilmiş değilim :hmmm

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Güzel anlatım olmuş emeğine sağlık. :)

Bazı apk dosyalarında neden sorun çıkardığını hala çözebilmiş değilim :hmmm
sorun şundan bazı dil dosyalarını farklı konuma atıyorlar

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Teşekkürler de bir şey soracağım,bu decompiler bildiğimiz decompiler mı?Yani uygulamaları direk kaynak kodlarına mı dönüştürüyor?Ve dönüştürürken uygulamayı bozmuyor değil mi?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Teşekkürler de bir şey soracağım,bu decompiler bildiğimiz decompiler mı?Yani uygulamaları direk kaynak kodlarına mı dönüştürüyor?Ve dönüştürürken uygulamayı bozmuyor değil mi?

bozuyoda sonra paketliyosun ya hünkarım buradaki adımları yap ben denedim tapatalk u türkçe yaptım şu an deneme aşamasında

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
bozuyoda sonra paketliyosun ya hünkarım buradaki adımları yap ben denedim tapatalk u türkçe yaptım şu an deneme aşamasında

Bozmaktan kastım o değildi ama neyse,tam olarak kaynak kodlar elimde oluyor mu?En iyisi bir denemek bir bakıyım ben.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye

Bunun için bir şey yapamayız mı yani.?

mod bey yaparız tabiki apk dosyasının winrar ile açın uuncu nun dediği dosyayı bulun ama aynı yerde değil işler yoğunluktan çıksın temple run ı türkçeleştirecem öyle projem var :)

klongs

klongs

Üye
power ampyi yap :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Başka forumda da Türkçesini yapmışlardı.Gördüydüm :)

legolas29

legolas29

Üye
Teşekkur ederim sinav haftasi bitsin denerim ama biraz katisik geldi tam incelemedim..Tekrar emegine saglik

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
İstek olarak uygulama alabilirmiyim :D

klongs

klongs

Üye
istek uygulamada bulunabiliyormuz :D

Üst Alt