Android Telefonlara Uygulama ve Oyun Yükleme ( Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Android Telefonlara Uygulama ve Oyun Yükleme ( Resimli Anlatım)
Öncelikle Android Markete girip appinstaller uygulamasını telefonunuza kuruyorsunuz. Bu uygulama *.apk dosyalarınızı telefona kurmaya yarar

Bu işlem bittikten sonra USB yada Bluetooth üzerinden hafıza kartınıza sitemizde bulunan APPManager uygulaması var (appinstallerden biraz daha gelişmiştir) onu indirin ve hafıza kartına gönderin.

* Telefonunuzun Settings - Application settings - kısmına girerek Unknown Source seçeneği işaretli olsun
(Aşağıdaki Gibi)
(Bu seçeneğin anlamı Android market dışında telefonunuza uygulama kurma iznidir yani sitemizden indirdiğiniz uygulamaları bu seçeneği işaretleyerek kurabilirsiniz)

* Telefonunuzun Settings - Application settings - Development kısmına girerek USB debugging
seçeneği işaretli olsun
(Aşağıdaki Gibi)

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra İlk başta kurduğunuz appinstaller ile hafıza kartındaki AppManager uygulamasını telefonunuza kurun ve ardından yeni kurduğunuz AppManager uygulaması ile yine aynı şekilde diğer uygulamaları telefonunuza kurun. Appinstaller biraz basit versiyon olduğu için her uygulamayı telefonunuza kuramayabilirsiniz. AppManager daha gelişmiş olup her çeşit uygulama oyunu telefona kurabilir yönetebilir kaldırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: aytimur, illeqal21, schnellmajestic ve 17 diğerleri

VoLo

VoLo

Üye
gayet açıklayıcı olmuş ellerine sağlık android program ve oyun kurulumu konusunda sorulan soruları azaltacaktır. Tşk ler...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

cixim_1905

cixim_1905

Üye
arkadaşım benim sana bir sorum olacak bende x10 var ama androit market yok bunu nasıl kurucam ona onu bulamıyorum bir iki yer yapıyor onlarda 50 tl ,istiyor sadece marketi yüklemek için yardımların için şimdiden
teşekkürler....

ungood20

ungood20

Üye
androidli cihaz alıcam 1 yıl icinde

• Beğen
Tepkiler: fatih_347

6210navigator

Üye
market dedigin telefonun uzerindeki mi oluyo yani nasil yapacaz

Aziz™

Aziz™

Üye
internetten android market yazın çıkan ilk sayfada top free yazan yerde ücretsiz uygulamaları indirin..indirdiğiniz dosyalarıda yukarıda anlatılanlar gibi yapın ve uygulamaları kullanın..

nameisselcuk

Üye
market için vending.apk dosyasını bulun kurun yada market olan başka bir rom kurun

6210navigator

Üye
bu modellere hangi gps programlari calisiyor anlatirmisiniz

Progressivity

Progressivity

Üye
Arkadaşlar Samsung I7500 Galaxy telefonumda Android 1.5 işletim sistemi var öncelik ben bu telefona nasıl yükleme yapabilirim ilk olarak ne yüklemem gerek yada nasıl yüklemem gerek ? Zaten android markete girilmiyor bu fw de AppInstaller.apk uygulamasını bilgisayarıma indirdim ama onu ne yapıcam hiç bilmiyorum

tharada

Üye
market telefonun içinde telden nete baglan marketten en başta file maneger ı yukle ondan sonra sd karta ne atarsan burada gorebilirsin appmaneger la ugrasılmaz yav.ha sahte uygulamalarıda izin veri işaretle.istedigin uygulamayı ister marketten indir ister sd karta at.1.6 lar için flash player yok 2.1 ler için var

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
Öncelikle Android Markete girip appinstaller uygulamasını telefonunuza kuruyorsunuz. Bu uygulama *.apk dosyalarınızı telefona kurmaya yarar

Bu işlem bittikten sonra USB yada Bluetooth üzerinden hafıza kartınıza sitemizde bulunan APPManager uygulaması var (appinstallerden biraz daha gelişmiştir) onu indirin ve hafıza kartına gönderin.

* Telefonunuzun Settings - Application settings - kısmına girerek Unknown Source seçeneği işaretli olsun
(Aşağıdaki Gibi)
(Bu seçeneğin anlamı Android market dışında telefonunuza uygulama kurma iznidir yani sitemizden indirdiğiniz uygulamaları bu seçeneği işaretleyerek kurabilirsiniz)

* Telefonunuzun Settings - Application settings - Development kısmına girerek USB debugging
seçeneği işaretli olsun
(Aşağıdaki Gibi)

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra İlk başta kurduğunuz appinstaller ile hafıza kartındaki AppManager uygulamasını telefonunuza kurun ve ardından yeni kurduğunuz AppManager uygulaması ile yine aynı şekilde diğer uygulamaları telefonunuza kurun. Appinstaller biraz basit versiyon olduğu için her uygulamayı telefonunuza kuramayabilirsiniz. AppManager daha gelişmiş olup her çeşit uygulama oyunu telefona kurabilir yönetebilir kaldırabilirsiniz.
anlatım için teşekkürler

kol@j

kol@j

Üye
emeğine sağlık

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

A.F.K

A.F.K

Üye
beyler buyrun appsinstaller linki burdan indiribilirsiniz adrionid markete gerek yok

ozyyyykk

Üye
turkcellden aldıgım ıcın acmıo appınstaller ı :/

hakan3551

Üye
uygulamayı yükledim fakat açarken şu uyarıyı veriryor acil yardım lütfen 'beklenmeyen şekilde dordu lütfen yeniden denewyin' deeniyorum açılmıyo bir türlü

efe024401

efe024401

Üye
çok zahmetli yav:)

bertman

Üye
ben yeni htc desire aldım ancak bilgisayarım imac usb den bağlayıp apk leri nasıl kurabilirim

emreshengul

Üye
yaww arkadaşlar sd karttan hiçbişeyi gormuyo android markette yok gavurun icadı htc desirede bi yol gosterin lutfen

Üst Alt