Android Telefonda Swap alanı oluşturma(RAM yükseltme) +200mb kadar artış

Sponsorlu Bağlantılar

alisari007

Üye
Kardeş sd kart yerine telefonun ken di hafızasından yapsak olurmu

mesdi

Üye
benim telefonum 8150 wonder. ve root lu spanner 10 isimli rom yuklu ve bu programı açmıyor.no root yazısı cıkıyor.hemde bu programı yuklerken super user den yetki verdim.yardım lutfen

firat37DL

Üye
bende Xperia p var root yapıldığında kitleniyor diyorlar artı telefona zararlı diyorlar yardım edebilecek biri varmı? Gerçekten. Anlayan biri!!

- - - Eklendi - - -

Birde telefon kapanıyor video izlerken yardım!!

El Hadimi

El Hadimi

Üye
bende Xperia p var root yapıldığında kitleniyor diyorlar artı telefona zararlı diyorlar yardım edebilecek biri varmı? Gerçekten. Anlayan biri!!

- - - Eklendi - - -

Birde telefon kapanıyor video izlerken yardım!!

Aslında ext2 den artırmaya hiç gerek yok v6supercharger denen bir tweaks kullandım cihazın ram seviyesi +1000 artti

yuxexexy

yuxexexy

Üye
Tşk

mastris

mastris

Üye
root gereklimi ?

ate518

Üye
emeğe sağlık kardeşim şimdi denicem bakalım olucakmı

ate518

Üye
ex2 alanını kaç mb tavsiye edersin?

kapakli511

kapakli511

Üye
telefon root lu olduğu halde bu hatayı veriyor lütfen yardımm

Could not start for one of these reasons:
1-your device is not rooted
2.a2sd scripts could not be found
3.no ext partition found

- - - Eklendi - - -

afedersiniz arkdaşlar sadıkbiracn arkadaşımızın paylaştığı cwm 6.0.1.2 paylaşıyım http://www.maxicep.com/android-modifikasyon-araclari-bilgi/samsung-galaxy-w-cwm-yukleme-675569.html

- - - Eklendi - - -

bunla yaparsınız ben bunu kullanıyorum

- - - Eklendi - - -

afedersiniz arkdaşlar sadıkbiracn arkadaşımızın paylaştığı cwm 6.0.1.2 paylaşıyım Samsung Galaxy W CWM Yükleme

- - - Eklendi - - -

afedersiniz arkdaşlar sadıkbiracn arkadaşımızın paylaştığı cwm 6.0.1.2 paylaşıyım Samsung Galaxy W CWM Yükleme
kardeşim verdiğin sadece wonder telefon içinmiş galaxy y için nasıl yüklicem

• Beğen
Tepkiler: tempdroid
memo23142314

memo23142314

Üye
cihaz s3 arkadslar ben swepper diye bir apk kurdum ve acınca
sadece degeri gir diyor ve girip save yaptim realracin
oynarken oyundan 5 dakıka sonra atıyordu ben bunu kurunca oyunu acıkken muzik dahi dinlete biliyor fakat telin kendi hafızasına kurdum clas4 vardıve sdyi
gormedi acaba telin omrunu nekadar kısaltır bilen varmı gercekten işe yarıyor silmek istemiyorum cihaz rootlu

smh60

smh60

Üye
Tele zararı varmı acaba

sony76

Üye
teşekkürler

odunuzz

odunuzz

Üye
swapper programi var zaten buna ne gerek var

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
//güncel

ocnecn

Üye
Teşekkürler

leomessi19

Üye
büyük umutlarla bakmayın, "telefonum 250 mb rami var, 1 gb swap alanı oluşturdum telefonum 1.25 gb ram'e sahip oldu." gibi düşünmeyin, çünkü öyle değil. Mümkün de değil. Ram donanımının hard disk veya sd-card donanımına göre çalışma süreleri çok farklıdır ve ram'in çalışma hızı sd-card'ın çalışma hızıyla mukayese bile edilemez. Ufak bir rahatlama sağlayabilir ama genel anlamda bir fark yaratmayacaktır. Swap kullanarak oynayamadığınız oyunları oynamaya başlayamaz, çok ram tükettiği için kullanamadığınız uygulamaları kullanmaya başlayamazsınız demeye de çalışıyorum bir yandan.

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
büyük umutlarla bakmayın, "telefonum 250 mb rami var, 1 gb swap alanı oluşturdum telefonum 1.25 gb ram'e sahip oldu." gibi düşünmeyin, çünkü öyle değil. Mümkün de değil. Ram donanımının hard disk veya sd-card donanımına göre çalışma süreleri çok farklıdır ve ram'in çalışma hızı sd-card'ın çalışma hızıyla mukayese bile edilemez. Ufak bir rahatlama sağlayabilir ama genel anlamda bir fark yaratmayacaktır. Swap kullanarak oynayamadığınız oyunları oynamaya başlayamaz, çok ram tükettiği için kullanamadığınız uygulamaları kullanmaya başlayamazsınız demeye de çalışıyorum bir yandan.
Bu sadece snal bir ram desteği sağlar kimsenin ztn böle düşündüğünü znnetmiyorum

Üst Alt