|| Android telefon almak için öneri isteyenlere bir önerim var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
|| Android telefon almak için öneri isteyenlere bir önerim var
Arkadaşlar telefon öneride bulunmak yerine öncelikle ihtiyacımızı önceden bir tespit edelim. Telefondan beklentilerimiz ne?
Kimisi der ki telefon Alo desin yeter bana ( Bunlara yorum yapmak istemiyorum :) )
Kimisi de der ki telefonun kamerası iyi olsun, flashli olsun VE peşinen buna yorum gelir: "Git fotoğraf makinası al" ( Yorum yok )
Kimisi de der ki canım symbian nin modası geçti, symbian nallari dikti, symbian can cekisiyor ... Vs
Bu türden örnekleri cogaltabiliriz. Sizce bu tip yorumlar telefon seçmemıze yardımcı mi oluyor yoksa kafamı karıştırıyor. Ben cevap vereyim kafa karıştırıyor.

Konunun başında da dediğim gibi telefon önerisinde bulunmadan önce veya telefonu almadan önce alacağımız telefonda olmasını istediğimiz özellikleri tespit edelim, (tabi bütçemız el verdiği sürece) yani wlan, bluetooth, kamera pixel i video kayıt kalitesi vs bunları belirledikten sonra önerimizi yapalım ki ne bizim kafamız karışsin ne de yorumları okuyan insanlar.

blacktalon

blacktalon

Üye
dogru söyledin herkes kendi kullandıgı ürün yada sistemli övüyor ben aldım sende al mantığı ama herkes aynı kafada değil!

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
dogru söyledin herkes kendi kullandıgı ürün yada sistemli övüyor ben aldım sende al mantığı ama herkes aynı kafada değil!

Demek istediğim tam olarak da buydu. Bir de ihtiyacın sınırlarını belirleme.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kendi kullandığı sistemin avukatlığını yapacaksa yorum yazmasın daha iyi

deforze

deforze

Üye
[ENGİN];4677652' Alıntı:
kendi kullandığı sistemin avukatlığını yapacaksa yorum yazmasın daha iyi

ben bunu forumda çok gördüm açıkcası sanki kendisi üretmiş gibi savunanlar var

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ben bunu forumda çok gördüm açıkcası sanki kendisi üretmiş gibi savunanlar var

o zaman ne yapmak lazım birbirine laf atmadan fanatizme dökmeden artılarıyla eksileriyle sistemleri eleştirmek lazım.sonuçta hiçbirimize avukatlık ücreti ödeyip bedava tel vermiyorlar ;)

aleranol

aleranol

Üye
keşke :D

HaqperesT

HaqperesT

Üye
guzel diyorsunuz da yine herkes yapar yapacagını
boşuna kurek sallıyorsunuz bence

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
olması gerekeni dedik bizde yoksa kimseye bant çekecek halimiz yok

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];4677902' Alıntı:

o zaman ne yapmak lazım birbirine laf atmadan fanatizme dökmeden artılarıyla eksileriyle sistemleri eleştirmek lazım.sonuçta hiçbirimize avukatlık ücreti ödeyip bedava tel vermiyorlar ;)

Öyle değil mi sanki para alıyorlar da ürünü o derece savunuyor.
Forum olarak öneri isteyen arkadaşa tarafsizca eksilerini artılarını anlat yeter pohpohlamaya gerek yok. Maksat telefon alacak kardeşe yardımcı olmak yüksek ücret verip de dandik bir cihaz almasın.

klongs

klongs

Üye

Öyle değil mi sanki para alıyorlar da ürünü o derece savunuyor.
Forum olarak öneri isteyen arkadaşa tarafsizca eksilerini artılarını anlat yeter pohpohlamaya gerek yok. Maksat telefon alacak kardeşe yardımcı olmak yüksek ücret verip de dandik bir cihaz almasın.

aynen

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
cihaz alacaklar önce beklentilerini ve ihtiyaçları karşılayacak donanım ve özellikleri belirleyıp öyle öneri almaları daha uygun olur kanaatimce.

place3461

place3461

Üye
insanların ihtiyaçları bitmez o yüzden her çıkan model kimi insanların acayip iştahını kabartıyor..

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
insanların ihtiyaçları bitmez o yüzden her çıkan model kimi insanların acayip iştahını kabartıyor..

Orası öyle haklısın, insanoğlu gözü doymaz. Fakat telefonun yapabileceği şeyler sınırlı yani ondan yemek yapmasını bekleyemeyiz :)
Ve telefonlar da çok pahalı farkında olmadan çok para gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt