Android Samsung Cihazların İmei Değiştirme Yöntemi | %100 Kesin Ve Garanti Çözüm + Ücretsiz |

Sponsorlu Bağlantılar

Muhannad

Üye
Mrb bizi bilgilendirdigin için çok teşekür ediyorum konuda yerimidir acaba bilmiyorum ama ben iki haftadır gitmedigim telefoncu ve sormadıgım kimse kalmadı Galaxy S4 İ9500 Serisinin imei nasil değiştirebiliriz ? bazıları şebeke gider diyorda.

• Beğen
Tepkiler: serfiraz21

infproductions

Üye
    Konu Sahibi
Mrb bizi bilgilendirdigin için çok teşekür ediyorum konuda yerimidir acaba bilmiyorum ama ben iki haftadır gitmedigim telefoncu ve sormadıgım kimse kalmadı Galaxy S4 İ9500 Serisinin imei nasil değiştirebiliriz ? bazıları şebeke gider diyorda.

Tabiki. Cihazın Yazılıım Bilgilerini ( yıldız kare 1234 kare ) yaparak öğrenin bana yazın. sonra cihazın efs klasörünü bana yollayın pm den. yazmak istediğini imei numarasını gönderin. sonra göndereceğim efs klasörünü C:/Data/Root/Efs Dizinine Yapıştırın. İşlem tamamdır.

- - - Eklendi - - -

Cihazı Rootladıktan sonra, Root Explorer Adlı Dosya Yöneticisinden Efs Yedeği Alabilirsiniz.

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Tesekkurler

krmfrnc

Üye
Kesinlikle .SAVE yedeği olmak zorunda mı efs yedeği alınca .SAVE olarak almıyor ama efs yedeği alabiliyorum ve sizin bahsettiğiniz yere gelince saçma sapan yazılar ile karşılaşıyorum yani orada şimdiki imei numaram yazmıyor.

Muhannad

Üye
Özel Mesaj Kutun dolu pm kutunu boşaltabilirmisiniz

Gkhhnn

Üye
arkadaşım ben note 2 cihazıma denemedim ama saçma sapan bi imei çıktı

ridic_83

Üye
mrb yurt dışından p1000 geldi buna nasıl imei atabilirim efs dosyasını aldım ama nerede nasıl bi değişiklik yapıcağımı bilmiyorum yardımcı olurmusun ?

Capricorn67

Üye
Bu konuyla ilgili (samsung imei değişimi) SRS yazılımları dışında ilk defa başardım diyen birini görmek umut verici:)

Dostum S2 GT9100 için .save dosyası alabileceğim bir program bulamadım. Tavsiyen varsa memnun olurum. Gidip elin oğluna 50 tl bayılacağımıza sana bi katkımız olsun şu işi çözelim yeterki :)

atakani

Üye
hocam bende
note 2 sch-i605 var nerede aradıysam bulamadım bunun nasıl değişicek imei ...

asrea123

Üye
sana sonsuz teşekkürlerimi arz ederim gardaşım :biggrin:

cellat_93

cellat_93

Üye
s2de yapabilen var mı ?

mustafa_387863

Üye
tşk.....

serfiraz21

serfiraz21

Üye
kardes galaxy toolbox samsung galaxy w desteklemiyor varmı bildiğin başka uygulama

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S3 LTE'yi yaptim. Tesekkur ederim

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yabanci bir siteden buldum. Sizinki de mi GT-I9305?

maktama

maktama

Üye
Yabanci bir siteden buldum. Sizinki de mi GT-I9305?

Hayır,note benimki. Sizin kullandığınız programı galaxytoolbox'ın desteklemediği samsunglarda kullanabilirim diye düşünmüştüm. Kullandığınız programın adı tam olarak nedir?

sinan376

Üye
arkadaşım bunu imei yi arama ekranına bi kod yazarak yapıyordu bilen var mi

tokarlı

Üye
benim tel ace 2..jely bean güncellemesini yükledim ve orjinal imei ne döndü..bu işlemi uygularsam sorunu halledebilir miyim..tel spot güncelleme yapnca yasal uyarı geldi..

Üst Alt