Android Replikalar

Sponsorlu Bağlantılar

cgty1907

Üye
    Konu Sahibi
Android Replikalar
Merhaba arkadaşlar elimde bulunan 5130 XpressMusic'in ömrünü doldurması sebebiyle telefon almayı düşünüyorum. 200-300 lira param var. Fatihte replika telefonlara baktım çok dikkatimi çekti. Youtube dan izledim farkı yok. Açıkçası alasım var. Ne yapsam bılmıyorum sizin yorumlarınızı almak istedim. Telefon bildiğniiz birebir. Android işletim sistemi var. Sitedeki bazı kişiler sonraki güne sağ çıkmaz demiş. Merak ediyorum birkaç yorum yazın :vur

theeternal

theeternal

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde bulunan 5130 XpressMusic'in ömrünü doldurması sebebiyle telefon almayı düşünüyorum. 200-300 lira param var. Fatihte replika telefonlara baktım çok dikkatimi çekti. Youtube dan izledim farkı yok. Açıkçası alasım var. Ne yapsam bılmıyorum sizin yorumlarınızı almak istedim. Telefon bildiğniiz birebir. Android işletim sistemi var. Sitedeki bazı kişiler sonraki güne sağ çıkmaz demiş. Merak ediyorum birkaç yorum yazın :vur
Replik ürüne para verilmez deniliyor gercektende oyle o değerler yanlısmıs bence replika bir ürün alıcagına su anlık telefonu salla gitsin biriktirip orjinal bir android cihaz almakta fayda var

cgty1907

Üye
    Konu Sahibi
Replik ürüne para verilmez deniliyor gercektende oyle o değerler yanlısmıs bence replika bir ürün alıcagına su anlık telefonu salla gitsin biriktirip orjinal bir android cihaz almakta fayda var

Yorumunuz için teşekkürler hocam. Hiç kullandınız mı ?

Invoke

Invoke

Üye
Kullandık mı, ben kullanmadım ama hiç hayırlı bir yorum duymadım. Birebir olamazlar, yalnızca dış görünüş birebirdir o kadar. Ben uzak durun derim, 200-300lirayı çöpe atmayın, biriktirip uygun fiyatlı orijinal telefon almak daha mantıklı.

fingerback5

fingerback5

Üye
Biriktir biraz daha.Replika herşeyden önce sağlığa zararlı.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
evet bence haklılar ben senin yerinde olsam nerede oturuyorsun bilmiyorum ama 300-400 tl ye çok harika android 2. el garantili cihazlar var telefoncuları bir dolaş derim hiç olmazsa pişman olmazsın

Invoke

Invoke

Üye
Ya da 600yap f/p olarak en iyi android gmd

Samet.25

youtubedeki videolara bakma hikaye hep . Replikalar hic bi ise yaramaz sinir bozmaktan baska dokunmatikleri bile sacma sapan bisey basmiyo sarji 10 dk bile gitmiyo alma hatasina dusmustum bi kac sene once bidaha tovbe ettim.yorumlari dikkate al bence pisman olma

cgty1907

Üye
    Konu Sahibi
Kullandık mı, ben kullanmadım ama hiç hayırlı bir yorum duymadım. Birebir olamazlar, yalnızca dış görünüş birebirdir o kadar. Ben uzak durun derim, 200-300lirayı çöpe atmayın, biriktirip uygun fiyatlı orijinal telefon almak daha mantıklı.

Biriktir biraz daha.Replika herşeyden önce sağlığa zararlı.

evet bence haklılar ben senin yerinde olsam nerede oturuyorsun bilmiyorum ama 300-400 tl ye çok harika android 2. el garantili cihazlar var telefoncuları bir dolaş derim hiç olmazsa pişman olmazsın

Ya da 600yap f/p olarak en iyi android gmd

youtubedeki videolara bakma hikaye hep . Replikalar hic bi ise yaramaz sinir bozmaktan baska dokunmatikleri bile sacma sapan bisey basmiyo sarji 10 dk bile gitmiyo alma hatasina dusmustum bi kac sene once bidaha tovbe ettim.yorumlari dikkate al bence pisman olma

Teşekkürler hepinize. Aklımda 2. el telefonda var fakat sağlamı bulmak zor. Birde para da birikmiyor. Xperia P'ye baktım guzel gibi 2. el fiyatları uygun. Android 4 yüklenir mi acaba bu cihaza ?

magnet2

Üye
Cinden kendim getirttim 2gb ram 1.6 islemci 13 mp kamera 1080p s4 cok kullanisli canavar gibi telefon 4 aydir kullaniyorum orjinalini aratmiyor mtk6589 modeli

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ben s3 kullandim replika ve nokia 3310 ondan daha iyidir o cihazlar 5 para etmez dokunmatiginden tut isletim sistemine kadar... sakin goruntuye aldanip alma :)

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Vodafone smart mini ye bakabilrsin ben kullanmadım ama kötü yorumda duymadım hakkında :)

ralmon123

Üye
bende iphone 4s var cakma ama ben gayet memnunum sarji az gidiyo goruntu kalitesinden oyuzden :) 2bucuk saat fln gidiyo bi programda yukledim telefon bostayken yani ekreni kapaliyken hic sarj gitmiyo saarlerce duruyo 100de100 duruyo yine :) ama alirsan cok dikkatli al kazikcilar cok :)

Üst Alt