Android market lazim

Sponsorlu Bağlantılar

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
Android market lazim
Beyler freedom kullancaktim android marketi yedeklemeyi unuttum ve 3.10.10 modlu surumu kurdum bi programdan simdi %
4.1.2 surumu nasil yukleyecegim

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
Hadi

JosephLion

JosephLion

Üye
s.a market açılmıyor mu şimdi ??

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
A.s evet aciliyor ama eski surum

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
Format atsam duzelir belki?

JosephLion

JosephLion

Üye
yok freedom u aç telefonunda menü tuşuna bas seçeneklerde stop yazması gerekiyor yazıyosa stop a bas öyle dene kesin olacaktır olmazsa telefonu yeniden başlat . başka istediğin birşey olursa çekinmeden sorabilirsin :)

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
yok freedom u aç telefonunda menü tuşuna bas seçeneklerde stop yazması gerekiyor yazıyosa stop a bas öyle dene kesin olacaktır olmazsa telefonu yeniden başlat . başka istediğin birşey olursa çekinmeden sorabilirsin :)

Kardes freedom la bi ilgisi yok sorunun baska bir progran sayesinde modlu surum yukledim hemde freedom calisinca kapatmak icin stop kullanir bunu bir kac kez denedim ve bu hatadayi aldikdan.sonra baya bi reset atmistm tele yani yeniden baslatmistim

JosephLion

JosephLion

Üye

Kardes freedom la bi ilgisi yok sorunun baska bir progran sayesinde modlu surum yukledim hemde freedom calisinca kapatmak icin stop kullanir bunu bir kac kez denedim ve bu hatadayi aldikdan.sonra baya bi reset atmistm tele yani yeniden baslatmistim
o zaman rom u tekrar yükle ya da fabrika ayarlarına geri dön ama yedek almayı unutma