Uygulama android multimedya uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
android multimedya uygulamaları
merhaba arkadaşlar uzun zamandır kullandığım wp den nokia 6 ile androide geçiş yaptım ve hem epey zamandır wpye alıştığım için hemde daha önce kullanmadığım için android suları bana biraz yabancı (çok değişmiş lan :D symbiandan halliceyken kurcalamıştım en son :D )
eh mesele başlıkta da belirttiğim gibi; video ve müzik oynatıcı program indirecem size danışayım dedim; mağazada zilyon tane uygulama var ve ne yazık ki playstore çakal uygulamaları da olan bir market, hiç yoktan vakit alacak.
telefondan çok film izlerim, özellikle yazın; çift dilli altyazılı vs yani mkvden şaşmam, müzik oynatıcıya gelince tahmin edeceğiniz gibi pratik kolay kullanımlı bişey istiyorum.
aslında bir de youtubedan video indirme programı lazım; hem video hem de mp3 dosyalarını indirebilmeli
tavsiye edeceğiniz uygulama var mı

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Video Oynatıcılar

MX Player
VLC for Android

Müzik Oynatıcılar

Spotify Music
Muud Müzik

Video İndirme

Youtube Go
Videoder Video Downloader

Linkler

Mx Player: Link☆

Vlc for Android: Link☆

Spotify Music: Link☆

Muud Müzik: Link☆

Youtube Go: Link☆

Videoder Video Downloader: Link☆

Symbianist

Symbianist

Üye
Aynen mxplayer video oynatıcı olarak önde. Müzik calar da daha yeni bir konu açmıştım. htc nin reklamsiz sade muzik çaları var. Bir bakabilirsiniz.

Müzik Çalar - Htc Müzik Çalar 8.10.826168

Youtube video indirme icin de konu açtım silindi. Yasakmış sitede
Yt3 Downloader o da. Googledan bulabilirsiniz.

Ayrica film vs baska sitelerden video indirmek icin de :
Firefox tarayıcısından indirebilirsiniz. İndirmek istediğinz videoyu bir kerelik açın ve oynamaya başlayınca videoya basılı tutun videoyu kaydet çıkar. Indirme bölümünden takip edin. inmezse baska video alternatif kaynagina geçip yine deneyin
---
İndirme baslayinca o sayfayı kapatsaniz da olur ama arka plandan kaldırmayın indirme kesintiye uğrar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Tabi ya symbian dan android e geçerken biraz olur öyle şeyler :)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Video oynatıcı olarak xplayer'ı indirmiştim ama diğerlerine de bakayım bakalım xplayerın arayüzü gayet sade ve istersen ekranı kilitleyip sadece ses kısmını oynayabiliyor bu cidden hoşuma gitti.
Telefondan film indirmiyorum ama gerekirse firefoxu kullanırım teşekkürler :)
Bu arada bu reklamları engellemenin en etkili yolu nedir özellikle düşük şarjda bişeyler okurken reklam görmek istemiyorum, bunun opera dışnda en etkili yolu nedir

Symbianist

Symbianist

Üye
Video oynatıcı olarak xplayer'ı indirmiştim ama diğerlerine de bakayım bakalım xplayerın arayüzü gayet sade ve istersen ekranı kilitleyip sadece ses kısmını oynayabiliyor bu cidden hoşuma gitti.
Telefondan film indirmiyorum ama gerekirse firefoxu kullanırım teşekkürler :)
Bu arada bu reklamları engellemenin en etkili yolu nedir özellikle düşük şarjda bişeyler okurken reklam görmek istemiyorum, bunun opera dışnda en etkili yolu nedir
En etkili yolu telefonu rootlayip reklam engelleme programı kurmak ya da duzenlemmis apk lar kullanmak.
Şöyle ki Lucky patcher ile reklamlari kaldirip uygulamaları maxicepte paylaşıyorlar. Uygulamalari marketten degil dd buradan indiriseniz reklam ya hiç olmaz ya da cok az olur.

Genelde reklamsiz vs diye yazarlar programlara. Zaten reklam tam sürüm olmayan uygulamalardan kaynaklanıyor

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
MX player şimdilik sınıfta kaldı :D videoyu durdurunca reklam gösteriyor çakal :D
VLC ve xplayer başı çekiyor hangisi şarjı az yerse o kazanacak :D
Vlcde müzikte oynatıyor eh bakalım hangisi daha iyi olacak
Eh reklama gelince biraz ayar ile opera iş görecek gibi
Asıl engellemek istediğim reklamlar YouTube uygulamasında hem reklam göstermeyen hem de mp3ten 60 FPS videolara kadar video indirebilen bir uygulama lazım
Wpde mytube kullanmıştım hem arayüzü akıcıydı hem de zırnık reklam göstermiyordu tek dezavantajı 60fps videoyu indiremiyordu, onun gibi bir şey lazım.

ISMAYILIM

ISMAYILIM

Üye
Tube Mate tavsiye ederim.Ben kullanıyorum.Memnunum

Symbianist

Symbianist

Üye
Youtube videolarini mp3 veya video olarak indirmek için Yt3 downloaderı keşfettim gecenlerde. Hatta konu açtım ama yayınlanmadı. Yasakmış o tür uygulamalar.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Müzik çalar olarak casset player öneririm . Türkçe olarak kaset çalar diye geçiyor . Nokia 6 nın hangi modelini aldınız ? Hayırlı olsun.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Müzik çalar olarak casset player öneririm . Türkçe olarak kaset çalar diye geçiyor . Nokia 6 nın hangi modelini aldınız ? Hayırlı olsun.
Siyah 3-32 GB modeli
İkinci el aldım iki yerinde ufak tefek izler var onun dışında güzel. Kardeşimde Lenovo k note 6 var o gmG5 gibi bu iPhone gibi duruyor :D
Ses kalitesi şahane Dolby Atmos şahane bir deneyim sunuyor; ahizeyi bile hoparlör gibi kullanıyor, ufacık hoparlör ve ahizeyi kullanarak 5+1 gibi ses çıkarıyor helal olsun
Ama ufak tefek eksikleri de yok değil mesela böylesine güzel ses kalitesi olan bir cihazda ekolayzır olmaması kötü birde Google fotoğraf uygulamasını sevemedim Nokia kendi galeri uygulamasını geliştirse şahane olurdu. Aynı şey müzik çalar için de geçerli.
Birde bildirim seslerinde ufak bir hata var; tonlaması biraz hatalı en kısık seste bile bangır bangır bağırıyor, internette okuduğum göre yazılımsal bir sorun, bir sonraki güncelleme ile çözülür.
Yani güzel cihaz :)
Öneriler için teşekkürler arkadaşlar
Video oynatıcı olarak VLC ve xplayer şimdilik iyi ama memnun kalmazsam Mx playerı deneyeceğim
Müzik çalar olarak VLC gayet iyi iş görüyor ama önerilerinizi de deniyorum bakalım hangisi kazanacak :D
TubeMate ve videoder video indirme işlerine bakacak şimdilik; mytubedaki reklamsız arayüzü sağlama konusunda sınıfta kaldılar ama ikisi de 60 fps video indirebiliyor. Ki reklamları affettiriyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt