X Launcher Pro: PhoneX Theme, OS11 Control Center v3.0.4 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
X Launcher Pro: PhoneX Theme, OS11 Control Center v3.0.4 [Paid] Android cihazlar için yayınlanan arayüz uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri cihazlar da çalışmaktadır. Uygulamanın pro özellikleri açıktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yenilikler:
v3.0.4
1. Add some new wallpapers
2. Optmize some features
3. Fix some errors

 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
v3.0.4 Yeni sürüm eklendi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt