Uygulama Android internet hızını gerçekten arttıran bi uygulama yokmu?

Sponsorlu Bağlantılar

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Android internet hızını gerçekten arttıran bi uygulama yokmu?
Oturduğum yerde turkcell çekmiyor. Veya internet paketimin internet hızı yavaş. Tam anlamış değilim. Ama internet hızım yavaş. Bazen kasıyor, uzun süre girmiyor. Veya telefon'da mı problem var onu da çözemedim. Bi uygulama yokmu internet'i hızlandıracak. Bir kaç uygulama denedim, ama ilk iyi gidiyor, sonra yine kasılmaya başlıyor

Internet hızını ölçdüğümde 3mbps civarında çıktı

Son düzenleme:

Flody

Flody

Üye
nerede oturuyorsunuz acaba Turkcell bile çekmiyorsa yani :D

-Emre

-Emre

Üye
şebekeniz 2g ise (E yazar ) yavaş bağlantı sağlanır. Bulunduğunuz konum 3g kapsamında değilse yapacak pek bişey yok gibi.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Vpn Proğramı Var Adı Aklıma Gelmedi @Bahadir_fb Biliyordu :hmmm

-Emre

-Emre

Üye
vpn internet hızına etki etmez (Şebekeden ise ). tabi hız kullandığınız pakete bağlı bazı vpnler paket hızını aşabilir.

Flody

Flody

Üye
Vpn Proğramı Var Adı Aklıma Gelmedi @Bahadir_fb Biliyordu :hmmm

Baglanacagı Sunucuya göre değişir maalesef Zaten Çok uzak yerdeyse tam net verim alamaz uzak olduğu için PING Yükselir ve yükseldiği içinde Hızın yavaşlama imkanıda var ama paket hızınıda arrtırabilir diye biliyorum bütün VPN Programlarınını ve ayarlarını en iyi biliyorum ücretli / ücretsiz bütün sunucuların hızınıda az cok tahmin edebiliyorum ama PINGI Normal sınırdan üst sınıra arttırabiliyor dediğim gibi sunucuya bağlı ama denemekden zarar çıkmaz.

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
nerede oturuyorsunuz acaba Turkcell bile çekmiyorsa yani :D
Sakarya /hendek
Sanırım sorun turkcell de değil de bir kaç gün önce google play store uygulamasının orjinalini silmiştim. Maxicep ten tekrar yükledim son versiyonunu. Ondan önce bu kadar bekleme yapmıyordu. Şebeke 3H+ 3g'de gösteriyor. Bu şebeke ile hiç takılmadan kullanmam lazım.

-Emre

-Emre

Üye
o zaman şebeke seçim ayarınızı kontrol edin otomatiğe alın
paket hızını da aşmış olabilirsiniz

Flody

Flody

Üye
Turkcelli arama şansın varsa bir ara derim Uzak yerde isen Sunuculara bağlanırken PINGIN inanılmaz yükselir zaten VPNLER Yurtdışına bağlanır türkiyede VPN kullansan ne olcakki zaten :) türkiyenin durumu maglum dolasıyla Yurtdışı Sunucularına baglanıcaksın Buda internetine etki etmez aksine düşer Normal bölgeye göre en iyi sunucu Hollanda, Kanada 3 olarak Amerika sunucuları.

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
o zaman şebeke seçim ayarınızı kontrol edin otomatiğe alın
paket hızını da aşmış olabilirsiniz
Yok paket hızın aşmadim. 4 gb 500 dk 5000 sms turkcell faturalı kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: -Emre
SHS

SHS

Üye
Hola kullanıyorum ben, ilk başta hızlandırdı gibi geldi ama bu psikolojikte olabilir :ehe

KırcalıHolding

Üye
Cm browser yükle marketten

KırcalıHolding

Üye
O zaman ccleaner yükle internet geçmişlerini temizle belki faydası olur..arada birde yukarıdaki bildirimlerden interneti aç kapa yap.wifiden giyorsan modeme reset at...ama genede cm browseri dene chromeyle aynı arayüz ama daha hızlı..