Android ile Pc deki İnterneti Kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

u_cosar

u_cosar

Üye
    Konu Sahibi
Android ile Pc deki İnterneti Kullanma
Merhaba arkadaşlar Pc nizde kablolu internet mevcut ve siz bunu android de kullanmak istiyorsunuz, biliyorsunuz ki Windows 7 ile gelen geçici ağ kurma olayı android cihazları etki etmiyor.Bir kaç yazıda okudum telefondaki birkaç wpa dosyalarını değiştirdiğimiz vakit düzeliyormuş ama bu cihazın daha fazla zarar görmesine ( wifi nin kullanılmamasına bile) neden olabiliyor.Sizlere bugün bir uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Diyelim ki elimizde bilgisayarımız var ve bu bilgisayarımız kablo ile internete bağlanıyor ayrıca bu bilgisayarımızda bir tane wifi adaptorde mevcut ise bu bilgisayarımızı wifi router olarak kullanabiliriz.Bunu yapınca android cihazlarımız modem ağlarını görecek bu sayede android cihazınızda da internete girebileceksiniz.Yapmanız gereken tek şey sadece şu programı indirmenizdir.

Kurulumda sizlere yardım olmak isterim.
1.Öncelikle siteye girin ve sağ taraftan download kısmından uygulamayı indirin.
2.İndirdiğiniz uygulamayı kurun.
3.Masaüstünüze bir kısayol oluşmayacaktır fakat başlat kısmından Virtual Router Manager adlı kısayol oluşacaktır.
4.Uygulayı çalıştırın
5.Aşağıdaki resmi inceleyerek uygulamayı çalıştırın

6.Eğer resimdeki işlemeleri yapınca android cihazınızın wifi kısmında yaptığınız router gözükecektir.Şifresini girip internette takılabilrsiniz.
Şuana kadar 4 bilgisayar üzerinde denedim ve sadece bir bilgisayarda hata aldım.Oda yazılım beta olmasından dolayı bazı wifi adaptorlorlerini tanımamasıdır.
Eğer anlatımdan kaynaklanan sorun var ise şimdiden çok özür dilerim.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk: Root Gereklimi

u_cosar

u_cosar

Üye
    Konu Sahibi
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Yani kısaca bilgisayar daki kablolu interneti kablosuz dağıtıyor bu program sayesinde ben öyle anladım

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
evet güzel uygulama , paylaşım için teşekkürler burada dandik lekerte laptop u olanların wifi leri işe yaramıyor özellikle casper gibi wifi lerini bu uygulamayı desteklemiyor böyle bir hata alırsanız hiç şaşırmayın :)

mustafafevzi

Üye
ben bu işlemleri yaptım ama start tuşuna basınca hata veriyo napmak gerekiyo

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
süper hemen deneyecem teşekkürler

Kimliksiz12

Kimliksiz12

Üye
:tşk: hemde root ta gerekmiyor süper bir konu :)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
olmadı :-(

PME

Üye
Pdanet+ ilede yapıkıyordu galiba

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
hiç bi çaresi yok :-(

Kontrol