Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Grid'i android için beklemeyin. Codemasters yapımcıları bizzat kendileri söylediler. Android platformuna Grid'i çıkarıp çıkarmayacağımız henüz belli değil. Lego Harry Potter ve Gta Chinatown Wars İOS'a çıktıktan bir iki sene sonra android için yayınlandılar. Ayrıca Chinatown Wars'ta İos ve Psp'te olan ekstra senaryo görevleri android sürümünde yok. Android sistemi ile ios sistemi bildiğiniz üzere çok farklı sistemler. İos tek bir cihaz için üretilirmiş bir sistem iken Android açık kaynak kodlu olmasından dolayı milyonlarca cihazda çalıştırılabiliyor. Hali ile piyasada bu kadar fazla android telefon varken Grid gibi oldukça yüksek kalitede bir oyunu çıkarmak kolay olmayacaktır. Son olarak daha önce de yazdığım üzere bu oyun Android'te gelse bile ben S7'den aşağısındaki telefonların bu oyunu çalıştırabileceğine inanmıyorum. İos tarafında da İphone 6'ta çalışmıyor, 6 Plus'ta çalışıyor. 6 desteği yok oyunun.

• Beğen
Tepkiler: AIS
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Grid'i android için beklemeyin. Codemasters yapımcıları bizzat kendileri söylediler. Android platformuna Grid'i çıkarıp çıkarmayacağımız henüz belli değil. Lego Harry Potter ve Gta Chinatown Wars İOS'a çıktıktan bir iki sene sonra android için yayınlandılar. Ayrıca Chinatown Wars'ta İos ve Psp'te olan ekstra senaryo görevleri android sürümünde yok. Android sistemi ile ios sistemi bildiğiniz üzere çok farklı sistemler. İos tek bir cihaz için üretilirmiş bir sistem iken Android açık kaynak kodlu olmasından dolayı milyonlarca cihazda çalıştırılabiliyor. Hali ile piyasada bu kadar fazla android telefon varken Grid gibi oldukça yüksek kalitede bir oyunu çıkarmak kolay olmayacaktır. Son olarak daha önce de yazdığım üzere bu oyun Android'te gelse bile ben S7'den aşağısındaki telefonların bu oyunu çalıştırabileceğine inanmıyorum. İos tarafında da İphone 6'ta çalışmıyor, 6 Plus'ta çalışıyor. 6 desteği yok oyunun.
Valla Yazıklar Olsun Diyorum :D

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kolay bir iş değil hepsi farklı android denilenin . Çok üst seviye telefonlara ücretli olarak verebilirler

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Shadowgun Legends Oyunu Play Store'da Ön Kayıtta

Link :

Oyun Gelecek Ay Çıkacak...

• Beğen
Tepkiler: AIS ve TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim telefon zaten storedaki hiçbir oyunun sürümleri ile uyumlu değil zaten. Uygulama içi satın almalı MC 6 benzeri bir oyun.

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Ben en son pugbyi oynuyorum, oyun cidden hoşuma gitti, ağırbaşlı haldır haldır direk savaşa girmiyorsun, bu tarzlar hep severim.
Androide vermemelerin nedeni para :) başka ne sanıyordunuzki, indir apk yükle gitsin, sırf para kaybetmemek için çıkarmadılar bence, iphone 6 da çalışmamasına şaşırdım, demekki iphondada telefonları öldürme vakitleri geliyor :D
iphone telefonlarda az değil haa :D
iphone 6 + 6plus + 6s+ 6splus + 7 + 8+ x

• Beğen
Tepkiler: AIS, TheLastWarrior ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Ben en son pugbyi oynuyorum, oyun cidden hoşuma gitti, ağırbaşlı haldır haldır direk savaşa girmiyorsun, bu tarzlar hep severim.
Androide vermemelerin nedeni para :) başka ne sanıyordunuzki, indir apk yükle gitsin, sırf para kaybetmemek için çıkarmadılar bence, iphone 6 da çalışmamasına şaşırdım, demekki iphondada telefonları öldürme vakitleri geliyor :D
Mobile PUBG bende beğendim fakat oyun betada hala bir tam sürüm çıksın ondan sonra dahi iyi olacaktır

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mesele korsan olarak yüklemek değil. Adamlar bilmiyorlar mı androidte çıkardıkları gibi korsanı çıkacak. Adamlar piyasada milyonlarca telefonun kullandığı bir işletim sistemine düzgün ve sorunsuz çalışan bir oyun yapmanın ne kadar zor olduğunu bildikleri için çıkarmak istemiyorlar. Ayrıca her telefon bir değil biliyorsun. S5'te sorunsuz çalışır, S7'de kasar.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Pubg'da lightspeedmi iyi timimi?

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Pubg'da lightspeedmi iyi timimi?
Hocam Timi Grafikler Efsane Optimizasyon Rezalet Bir De Timi'de Oyunda Bot Oyuncular Var Ping Sabit 120 MS

Lightspeed Grafikler Timi'ye Göre Fena Sayılmaz Optimizasyon Süper Bot Oyuncu Daha Az Hatta Yok Bile Oyunda Bazen Ping Yükselebiliyor

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Timi Grafikler Efsane Optimizasyon Rezalet Bir De Timi'de Oyunda Bot Oyuncular Var Ping Sabit 120 MS

Lightspeed Grafikler Timi'ye Göre Fena Sayılmaz Optimizasyon Süper Bot Oyuncu Daha Az Hatta Yok Bile Oyunda Bazen Ping Yükselebiliyor
Bende ls kurmustum zaten bi sorayım dedim

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Grid AutoSport Bu Sene Android Cihazlar İçin Geliyor Tarih Belirtilmedi...

Oceanhorn 2 Bu Sene iOS Cihazlar İçin Geliyor Android Sürümü Bilinmiyor

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Asphalt 9 Legends Yakında...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yıllardır Beklenen Serinin Yeni Oyunu Asphalt 9 Legends Yakında...

:gun1::gun1::gun1::gun1::gun1::gun1::gun1::gun1::gun1:
Asphalt 9 Legends

iOS Link :

• Beğen
Tepkiler: AIS, Cadillac34 ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Bu sefer olmus gibi o sıkıcı şişirilmiş uçmalar felan kaldırmış sokak moduna geçmişler biraz

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bu sefer olmus gibi o sıkıcı şişirilmiş uçmalar felan kaldırmış sokak moduna geçmişler biraz
Oyun Hakkında Bazı Soru İşaretleri Var Mesela TouchMode'u Basarak Yön Değiştirmeden Sürüş Var Orasını Beğenmedim Ama Sürüş Modu Kapatılabiliyor ve Bu Arada Oyun NFS No Limits Tarzında Yarış Modları Var

• Beğen
turancen

turancen

Üye
asphalt 9 beğenmedim, çünkü 50 saniye ve 1 dakika yarış süreleri, saçma sapan araç sürüş dinamiği, grafik çok süper olabilir ama oynanabilirlik iyi olmazsa çöptür o benim gözümde, çok çabuk sıkılacağız belli, yine bildiğin arabaları parayla satmaya çalışacaklar.
Bu yönde asphalt 6 ve 7 tek geçerim,8 ve extreme hiç beğenmedim. İlk çıktığında altınlarla araçları alıyorduk, şimdi saçma sapan kart sistemi getirdiler hiçbir aracı doğru düzgün alamıyoruz, sildim bir dahada yüzüne bakmadım. Arada asphalt 7 indirip oynarım :D 6 yı telim açmıyor ne gariptirki :D

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve AIS
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
asphalt 9 beğenmedim, çünkü 50 saniye ve 1 dakika yarış süreleri, saçma sapan araç sürüş dinamiği, grafik çok süper olabilir ama oynanabilirlik iyi olmazsa çöptür o benim gözümde, çok çabuk sıkılacağız belli, yine bildiğin arabaları parayla satmaya çalışacaklar.
Bu yönde asphalt 6 ve 7 tek geçerim,8 ve extreme hiç beğenmedim. İlk çıktığında altınlarla araçları alıyorduk, şimdi saçma sapan kart sistemi getirdiler hiçbir aracı doğru düzgün alamıyoruz, sildim bir dahada yüzüne bakmadım. Arada asphalt 7 indirip oynarım :D 6 yı telim açmıyor ne gariptirki :D
Tamda Demek İstediğim Buydu ama orjinal sürüş modu var neyse bekleyelim bakalım ne sunacaklar önümüze :D

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Battle Boom oyunu yayınlandı on numara oyun ya sadece türkçe dil desteği yok onun haricinde on numara

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen

Üst Alt