Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Grid autosport şu anda iosta mevcut. 35 lira filan fiyatı ve uygulama içi satın alma var. Boyutu 4 gb. En az iphone 6s istiyor. 6s in altı desteklenmiyor.

• Beğen
Tepkiler: AIS
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
  • Beğen
Tepkiler: AIS ve TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android için daha 1 sene çıkarmazlar. Zaten çıksa bile amiral gemisi altı telefonlarda çok optimizasyon sorunu olacaktır. Oyun gerçekten çok iyi. Grafikleri mobil için inanılmaz. Androidte geldiği zaman bizim telefonların bu oyunu çalıştırabileceğini sanmıyorum. F1 ve Nba oyunları benim telefonda kasıyor, bu oyun artık kasılmaktan oynanmaz.

• Beğen
Tepkiler: AIS, TheLastWarrior ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Cikaran rules oynasun :D
Gerçekten PC sürümü optimizasyon olarak kötü olan baya sistem gereksini olan oyun mobilde sadece amiral gemisi telefon destekleyebilir bakalım mobil sürümü nasıl olacak merakla bekliyorum :D

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten PC sürümü optimizasyon olarak kötü olan baya sistem gereksini olan oyun mobilde sadece amiral gemisi telefon destekleyebilir bakalım mobil sürümü nasıl olacak merakla bekliyorum :D
S7 var bende sikinti yok gelsin bakalim :pro:

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Rules Of Survival PC Sürümü Çıktı...
Rules Of Survival PC Sürümü Şu Anlık Sadece iOS Platformunda QR Kodu İle Giriş Yapılabiliyor Android Sonra

Bir Umutla İndirdim Şaşırmadım :off::off::off::vur:vur:vur

Sitede Yazan Yazı Şu Şekilde

PC login now available for iOS with Android support coming soon.
Android users please stay tuned.

Çeviri :

Android desteği yakında geliyor iOS için PC Giriş artık mevcut. Android kullanıcıları bizi izlemeye devam edin.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şahsi fikrim bu oyunun telefonda oynanmasının oldukça zor olacağı. Tabletin yoksa zaten telefondan ne kadar zevk alabileceksin ki? Xbox a çıkan sürüm hatalarla dolu ve oyun hala tam sürüm olmadı. Xboxtaki gibi geleceğine biraz daha bekleyin derim. Klavye ve fare ile oynanan hayatta kalma temalı bir oyunun dokunmatik ekranda nasıl olacağını gerçekten merak ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve AIS
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Şahsi fikrim bu oyunun telefonda oynanmasının oldukça zor olacağı. Tabletin yoksa zaten telefondan ne kadar zevk alabileceksin ki? Xbox a çıkan sürüm hatalarla dolu ve oyun hala tam sürüm olmadı. Xboxtaki gibi geleceğine biraz daha bekleyin derim. Klavye ve fare ile oynanan hayatta kalma temalı bir oyunun dokunmatik ekranda nasıl olacağını gerçekten merak ediyorum.
Zaten önceden de dediğim gibi PUBG PC sürümü optimizasyonu rezalet mobil nasıl olacak merakla bekliyorum
Dungeon Hunter: Curse of Heaven

Platformlar : Android/iOS
Çıkış Tarihi : 2018

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gameloft'tan Yeni Bir Dungeon Hunter Oyunu Geliyor...
Zaten önceden de dediğim gibi PUBG PC sürümü optimizasyonu rezalet mobil nasıl olacak merakla bekliyorum
Dungeon Hunter: Curse of Heaven

Platformlar : Android/iOS
Çıkış Tarihi : 2018

Gameloft'tan Yeni Bir Dungeon Hunter Oyunu Geliyor...

Oyun Düşük Boyutta Ve Çevrimdışı Oynanabiliyor Fakat Gameloft Mağzada Olacakmış...

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve AIS
xmustx

xmustx

Üye
Sene 2012 nokıa c7'de dungeon hunter 2 HD oynuyodum.Ne zevkliydi 5. Öyle olmadı.Bundan da bişey beklemem..

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
  • Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Sonic Runners Adventure App Store İçin Çıktı...

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
HERO HUNTERS

• Beğen

Üst Alt