Android için BBM apk'sı sızdı

• 16 Eylül 2013
  • 1429 Okunma
  • 17 Cevap

1. Son düzenleme: 16 Eylül 2013
  2. kullanan var mı ?
    ---
    denedim kurulurken öyle kalıyo "Set up BBM" yazıyodu yanlış hatırlamıyosam orda bekliyo öyle. ileride zaten marketlere gelecekmiş heralde.

3. dosya silindigine gore dogruymus demekkı :ehe:ehe:ehe

4. B.B tarafından yapılan resmi açıklamada android için cumartesi ios için pazar günü kullanıma açılacağı duyuruldu.

5. acaba whatsapp ın yerını alabılır mı dıye dusunuyorumda yok ya alamaz. Sanırsam bbm in kullanım sıklıgı azaldı o yuzden ios ve android platformlarına actılar uygulamayı

6. Whatsapp tan vazgeçmem zaten bende, sadece meraktan yükledim id oluşturdum sonrasında takılıyor açılmıyor daha.

BBM Android (torrent)

7. Konuyu okuyana kadar ne olduğunu bile anlamamıştım. :ehe

8. Evet Viber varken gereksiz

9. haftasonu bakalım nasıl olacak yarın 14 de :)

Son düzenleme: 20 Eylül 2013
  10. bb kullanirken bile bunu kullanmiyordum androidde bu kadar secenek varken kolay kolay kullanmam gibi :D

11. en cok hangisi kullaniliyorsa o. whatsapptan daha guzel uygulamalar var ama o kadar yaygin olmadigi icin kullanmiyorum.

12. haklisin whatshap a bi bakiyom rehberde hic tahmin etmicem kisiler yuklemis :D cok yaygin

13. bi tanıdıgın babannesinin bile whatsapp ı var :D

Dexter Morgan ve Samet.25 bunu beğendi.
  14. :D :D

15. hala gelmedı bbm :D :D

16. markete blackberry inc diye gelistirici hesabi olusturup suruyle gereksiz uygylama koymuslar. bes yildiz ve +1 istiyo acilmak icin. google ilgilenmiyo hic. uygulama neyse de baskasinin adina gelistirici hesabi acmislar onu da mi farketmedi

17. @mcpaaa aynen adam blackberry diye acmis google in umrunda degil marketin bu yonunden nefret ediyom apple da boyle bisey imkansiz

Yüklüyor...
20/09/2018 - 05:15