android hakkında görüşler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
sana noluyor discoveryci note 2 de bile donmuş skype bilmeden konusma o saydigin oyunlarin hepsini oynadım ben sizmiyim discovery alacak marka alırım markaaaaaaa
discovery 3gs le kiyaslayalim hangisi stabil tabiki 3gs bilgisiz herif s3 miniden ne bekliyordun demiş note 2 de bile donmuş skype s3 mini su an en çok satanlardan hala ne konusuyorsun arkadaşım cekemiyorsun açık açık söyle size mi dert benim samsung almam herkes discovery alsın o zaman param bol arkadaşım samsunga fazla fazla veriyorum buna bisey diyemessiniz ios un daha stabil olduğunu kabul edelim bende bir android faniydim ve bunu kabul ettim

samsunga verecek paran bol ise s3 mini alacağına s4 alsaydın böyle küfür etmezdin. sana paranla mutluluklar. markaya tapmaya devam et sen cahil.

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
S4 var gayet sorunsuz skype surekli kullanyorum ve ayrica 16 uygulama ve 11 mukemmel oyun yuklu ve ne kasıntı ne donma var

crazypaker

crazypaker

Üye
Arkadaslar en iyisi parası olan iphone aklı olan android alsın çünkü android'e hükmetmek için dilini bilmek gerekir yani daha açıklayıcı olmak gerekirse

ios=apple'ın
Android=kullanıcının
Sahip olduğu bir sistemdir ;)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, .caner., Dede ve 2 diğerleri
serif55

serif55

Üye
Kavga tartışma saygısızlık ne ararsan var arkadaş hediye verecekler sanki :)

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN

Samet.25

Arkadaslar en iyisi parası olan iphone aklı olan android alsın çünkü android'e hükmetmek için dilini bilmek gerekir yani daha açıklayıcı olmak gerekirse

ios=apple'ın
Android=kullanıcının
Sahip olduğu bir sistemdir ;)
kardesim mantiksiz bence android aliyosan ugrascan ram temizle rom root cogu kisi bunlarla ugrasmak istemeyebilir

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

oguzhangul32

Üye
Note 2 kullaniyorum skype yuklu 1 kere bile kasmadi marka alirim demissin o zaman sonuclarina katlan yemin ederim babam karsi cikmasaydi bende discovery alacaktim

crazypaker

crazypaker

Üye
kardesim mantiksiz bence android aliyosan ugrascan ram temizle rom root cogu kisi bunlarla ugrasmak istemeyebilir

Öyle ama androidde her ihtiyaca bir uygulama var ama ios da hem uygulama android kadar çok fazla degil hemde pahalı hem androidde uygulamalar hack yapılabilirken ios da bu zor hem iphone'nun bütün cihazları tip olarak aynı olmak zorundamı biraz görünüm değişikliği şart gibi iphone'a aynı sorun samsung'un S serisindede var aynı olmasa bile çok benzer yapıyorlar :)

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Samet sana uğraş diyen yok ama iphone alınca paralı uygulamaları bedavaya yüklemeyi bilmeyince bu forumda bi tur atarsın ama

frk uzn

frk uzn

Üye
Yeter artık be düzgün uygulama çıkarın skype yükledim telefon donuyor kapanıyor facebook Uygulaması zaten kasiyor düzgün uygulama yok skype yüzünden telefonu parcalayacaktim
apple ın neden iyi oldugunu şimdi anladım uygulama yuklenmez bu android e hep dandirik uygulamalar çıkıyor
Beklenmedik insandan beklenmedik yorum gecen sen apple kotülüyordun her yorumunda
Neyse hatanın neresinden dönsen kardır apple rezil etmez ve yarı yolda bırakmaz ;) ayrıca tutturmussunuz bluetoth diye bump diye program var araştırın ayrıca ve ayrıca güncelleme konusundada bana göre apple baya önde

Son düzenleme:

Samet.25

Samet sana uğraş diyen yok ama iphone alınca paralı uygulamaları bedavaya yüklemeyi bilmeyince bu forumda bi tur atarsın ama
Sen niye atliyon anlamadim ama kendi acimdan degil iphone tercih edenlerin acisindan soyledim objektif olarak bakiyorum herkes samsung un apple in sahibi gibi konusursa olmaz kavga cikar tartisma olur objektif olmaliyiz herkesin tercihi parasi kendine

aleranol

aleranol

Üye
Bakın androiddeki uygulamaları kiyaslayacak olursak gerek sistemin emulator gibi davranması gerekse uygulamaların yeterli kalitede ve optimizasyonda olmaması sorun çıkarıyor.

Ben skypei oldukça yoğun kullanıyorum ve evet gerçekten sorunlu. Hem de her romda. Arkadaş skype kullanırken biraz parmak hızımı arttırıyorun kasiyor ve donuyor çok saçma bir olay bu. Niye normal klavyede kasmiyor? Hızlıca çıkmak istiyorum yine donuyor. Her romda her sürümde bu böyleydi. Diğer uygulamalarda böyle hepsinde sorun var ayak uyduramiyorlar ve sebebide hem sistem hem de güzel kodlanmamis uygulamalar olması.
Elbette stabil olanları da var ancak yemin ediyorum pes ve modern combat 3 hariç her oyunu oynadım ve emin olun wild blood tan tut monopolye kadar her oyunda puruzler mevcut.
Kimse demesin ki iphone dan daha stabil telefonum var diye çünkü komik olur. Iphonelar donanımın % 98ini tam verimle kullanabilirken bu android kullanan cihazlarda % 60-% 85 olarak değişiyor.
Bakın note kullanan arkadaş ne güzel açıklamış. Şahsen androidi yavaşlığı puruzleri sorunları yüzünden sevmiyorum ama daha geniş sistem uygulamaları ve itunes gibi bağımlı olmadığı için mecburen kullanıyorum. Ben bunları note2 için söylüyorum. Siz gidipte discovery gio s3 mini için falan derseniz saçma olur siz 30fps zor görürken ben 60fpsde geziyorum ve bunu söylüyorum.

• Beğen
Tepkiler: oguzhangul32
tapatalk

tapatalk

Üye
bu işin romla alakası yok. oyunlar uygulamalar driverlara göre yazılır. ama hangi cihazların driverlarına göre yazılır, hangi cihazlarda tam verimle çalışır, hangi cihazlarda şişme yapmaz, hangi cihazlarda 60fps'de çalışır burdan bakabilirsiniz;

aleranol

aleranol

Üye
Bu cihaza, mali 400 gpu ua exynos a optimize edildiği söylenen uygulamaların sorun çıkarması hakkındaki yorumlarını alabilirmiyim?

tapatalk

tapatalk

Üye
hikaye onlar orda hangi cihaz varsa onun düzgün çalışma garantisi var. cm ekibi rom çıkarcak kod bulamıyo artık galaxy ailesine

Son düzenleme:

furkey

Üye
Bu cihaza, mali 400 gpu ua exynos a optimize edildiği söylenen uygulamaların sorun çıkarması hakkındaki yorumlarını alabilirmiyim?

mali 400 öyle güçlü bir gpu değil. 200-300 liralık tabletlerde kullanılıyor o gpu. Tabii ki daha düşük performanslısı kullanılıyor ama sonuç olarak eski bir teknolojiye sahip. Ne kadar optimize etsen de kasıntılar oluyor. Bildiğim kadarıyla mali 400 e özel olarak optimize edilen bi modern combat 3 var bir de ShadowGun. Onlar da düzgün çalışıyor.

Bakın androiddeki uygulamaları kiyaslayacak olursak gerek sistemin emulator gibi davranması gerekse uygulamaların yeterli kalitede ve optimizasyonda olmaması sorun çıkarıyor.

Ben skypei oldukça yoğun kullanıyorum ve evet gerçekten sorunlu. Hem de her romda. Arkadaş skype kullanırken biraz parmak hızımı arttırıyorun kasiyor ve donuyor çok saçma bir olay bu. Niye normal klavyede kasmiyor? Hızlıca çıkmak istiyorum yine donuyor. Her romda her sürümde bu böyleydi. Diğer uygulamalarda böyle hepsinde sorun var ayak uyduramiyorlar ve sebebide hem sistem hem de güzel kodlanmamis uygulamalar olması.
Elbette stabil olanları da var ancak yemin ediyorum pes ve modern combat 3 hariç her oyunu oynadım ve emin olun wild blood tan tut monopolye kadar her oyunda puruzler mevcut.
Kimse demesin ki iphone dan daha stabil telefonum var diye çünkü komik olur. Iphonelar donanımın % 98ini tam verimle kullanabilirken bu android kullanan cihazlarda % 60-% 85 olarak değişiyor.
Bakın note kullanan arkadaş ne güzel açıklamış. Şahsen androidi yavaşlığı puruzleri sorunları yüzünden sevmiyorum ama daha geniş sistem uygulamaları ve itunes gibi bağımlı olmadığı için mecburen kullanıyorum. Ben bunları note2 için söylüyorum. Siz gidipte discovery gio s3 mini için falan derseniz saçma olur siz 30fps zor görürken ben 60fpsde geziyorum ve bunu söylüyorum.

kitkatla filan düzeleceğini umuyorum o lagların. Evet biraz laglar mevcut. Ama kapalı bir sistem olması gerekirdi lag olmaması için. iPhone a jailbreak yapanlardan dinle bir de apple ın stabilliğini :)

tapatalk

tapatalk

Üye
Samsung cihazlar open source değil ve bu yüzden uygulamalar oyunlar verimli calismiyo htc'de aynı şekilde. Ama HTC one'ın arayüzü fazlasıyla hızlı ve verimli geldi bana.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yahu s3 miniye hala telefon diyenler mi var allah askina :D Biraz kullanma firsatim oldu daha 4.1.2'nin temel ozelliklerini bile almamis bi telefon yani. Discovery'e gore cok yetersiz kaliyor.Paran bol ve s3 mini aliyorsun :hmmm

vic353

vic353

Üye
android kullanmak için sağlam cihaz şart bu yönü kötü
ama iphone çok kapalı müzik atmak bile mesele

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hangi telefonu kullandigini bilmiyorum ama bir nexus kullan bakalim android nasil calisirmis o zaman gor. Saniyorumki dandik dedigin androidi dandik bir telefonla kullandigin icin bu problemlerle karsilasiyorsun. Dusuk donanimli cihazlarla iphone'u kiyaslamamak gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt