android hakkında görüşler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türe

Türe

Üye
Htc one Max. 9 uyg. Çalıştırıyor arkaplanda ?

Neagf

Üye
Bence kendiliğinden acılanlari da ekleyerek söylemiş :hmmm

Ram doldukca cihaz yavaşlar dedin ya :d: donmezsen demekte haklısın diyorum :ehe
Aklimdan bir suru "acaba bu ne demek istemis" gecti ama bunun hakkinda ufacik birsey bile gecmedi :D deneyip bilgilendiririm :)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
TheMadness

TheMadness

Üye
Türe

Türe

Üye
Evet onun için Greenify ROOT + Greenify donation key(xposed framework gerekli) kurmalısın :)

Yok abi ben Htc One ' da ayni anda 9 uyg. Ya izin veriyor diye biliyorum ama öyle değilmiş yani Hafizada tutup kisitliyor mu onu anlayamadim

serif55

serif55

Üye
Yok abi ben Htc One ' da ayni anda 9 uyg. Ya izin veriyor diye biliyorum ama öyle değilmiş yani Hafizada tutup kisitliyor mu onu anlayamadim
Hani başlangıçta veyahut sadece 1 kereligine açtığınız bir uygulamanın arkaplanda çalışması gerekiyorsa cihaz ilk önce bu uygulamayı belleğin görünen kısmında tutar, oradan kapatsaniz bile tamamen kapanmayacak uygulamalarda vardır örneğin facebook, whatsapp, twitter vs. bunun gibi birsürü uygulama var arkaplanda çalışma zorunluluğu olan. Asıl olayda burda sizin demek istediğiniz htc one için home tuşuna iki kere basılıp çıkan 9 uygulamalık multitasking ekranı, burası kullanıcıya görünen kısmı asıl arkaplanı clean master tarzı programlarla görebilirsiniz

tapatalk

tapatalk

Üye
nasıl yani aynı anda 9 uygulama az değil mi ?

serif55

serif55

Üye
nasıl yani aynı anda 9 uygulama az değil mi ?
Hocam sınır 9 uygulama değil istediğiniz kadar uygulama oyun açın ekranda görünen liste en son kullandığınız 9 uygulamayı gösteriyor

tapatalk

tapatalk

Üye
Hocam sınır 9 uygulama değil istediğiniz kadar uygulama oyun açın ekranda görünen liste en son kullandığınız 9 uygulamayı gösteriyor
sensenin multitaskı farklıydı doğru

Türe

Türe

Üye
Hani başlangıçta veyahut sadece 1 kereligine açtığınız bir uygulamanın arkaplanda çalışması gerekiyorsa cihaz ilk önce bu uygulamayı belleğin görünen kısmında tutar, oradan kapatsaniz bile tamamen kapanmayacak uygulamalarda vardır örneğin facebook, whatsapp, twitter vs. bunun gibi birsürü uygulama var arkaplanda çalışma zorunluluğu olan. Asıl olayda burda sizin demek istediğiniz htc one için home tuşuna iki kere basılıp çıkan 9 uygulamalık multitasking ekranı, burası kullanıcıya görünen kısmı asıl arkaplanı clean master tarzı programlarla görebilirsiniz
Tamam anladigim gibiymis :) Bilgi için teşekkürler :good:

superuser.

superuser.

Üye
Android linux çekirdeğinin üstünden çalışan bir nevi emulatördür en ufak çakışmada çöker kasar yapilan telefona iyi yerleştirilmelidir samsung bunu iyi yapmıyor sorunlar bu yüzden mesela nexus htc cihazlar çok iyi misal ilk mesajdaki arkadaş mc4 oynuyor 512 ramle çunku htc o telefona çok calismis (: bu yuzden samsungdan nerse gorse kacilmalidir para varsa htc one iphone para azsa ama deneyimlimli kullanıcıysan gm discovery az paran az bilgin vara ucuz lumialar mevcut

-Emre

-Emre

Üye
Android linux çekirdeğinin üstünden çalışan bir nevi emulatördür en ufak çakışmada çöker kasar yapilan telefona iyi yerleştirilmelidir samsung bunu iyi yapmıyor sorunlar bu yüzden mesela nexus htc cihazlar çok iyi misal ilk mesajdaki arkadaş mc4 oynuyor 512 ramle çunku htc o telefona çok calismis (: bu yuzden samsungdan nerse gorse kacilmalidir para varsa htc one iphone para azsa ama deneyimlimli kullanıcıysan gm discovery az paran az bilgin vara ucuz lumialar mevcut

eğer deneyim varsa kesinlikle samsung. en açık sistem samsungun. mesela, benim biraz deneyimim var ve telefonumun şuanki performansı emin ol orjinalin en az 20-30 katı.

maktama

maktama

Üye
eğer deneyim varsa kesinlikle samsung. en açık sistem samsungun. mesela, benim biraz deneyimim var ve telefonumun şuanki performansı emin ol orjinalin en az 20-30 katı.

1buçuk – 2 katı desen anliicam da, "20-30 kat" ney laayynn(Ahmet Kural vaari bir söyleyişle:) kabalık olarak algılamayın lütfen)

aleranol

aleranol

Üye
Max ulasabilinecek performans bu kadar zamandir en fazla 2 kat civarı oldu. Hicbir cihaz 20 30 katı performans veremez.
Ayrıca katılıyorum deneyimin varsa samsung veya htc seçmek mantıklı olacaktir ancak en serbest yazılıma göre değerlendirirsek nexus serileri en iyisi. Ben şu an note2de 4.3 kullanıyorum halbuki son sürüm 4.1.2

-Emre

-Emre

Üye
Emin olun, abartmiyorum. "galaxy wonder" da durum böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt