android hakkında görüşler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
best1905

best1905

Üye
    Konu Sahibi
android hakkında görüşler
Yeter artık be düzgün uygulama çıkarın skype yükledim telefon donuyor kapanıyor facebook Uygulaması zaten kasiyor düzgün uygulama yok skype yüzünden telefonu parcalayacaktim
apple ın neden iyi oldugunu şimdi anladım uygulama yuklenmez bu android e hep dandirik uygulamalar çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

crazypaker

crazypaker

Üye
Kardesim bence yanlış düşüyorsun cihazında sorun olmasın senin marka model söyleseydin daha iyi yardımcı olabilirdik õrnegin benim profilimdeki telefon 512 ram var ama facebook,wechat,whatsapp,opera,boat browser,avd downloader,ram booster,file explorer,speedtest,navigasyon,flash player,vlc player ve mx player gibi uygulamaların yanı sıra pes 2012,moder combat 4,the dark knigh reises,zenonia 5,undead slayer,monopoly ve Gta 3 gibide oyunlar yüklü en ufak kasma yok orj room 2.3.5 kurulu bence sen cihazını bi optimize et rom kurduysan sorun ondan olabilir android'de bulma bence hemen suçu ;)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Secret26
tapatalk

tapatalk

Üye
skype saçma sapan bi program hangouts kur onun yerine. senin cihazda sorun olabilirç

• Beğen
Tepkiler: crazypaker
superuser.

superuser.

Üye
her konuda haklı 3gs ler bile bazen s3 den s4 den stabil çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

Samet.25

kim ne derse desin iphonelardaki stabillik hic bi telde yok bidaha zaten bende iphone alcam androide oyunlar bile iphonelardan portlaniyo sonra androidde kasiyo cogu kisi iphone para tuzagi hava atma filan diyoda alakasi yok 1600 s4 e verceme i5 e veririm daha iyi

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
arkadas hakli. play store bile cogu uygulamada duzgun calismiyor animasyonlar her zaman akici degil kafasina gore bi sistem uygulamalarin bi kismi duzgun yapilmis. tek artisi kisisellestirilebilir olmasi

• Beğen
Secret26

Secret26

Üye
Bende skype var hergün kullanıyorum arkadaşımla görüşüyorum hiç bir sorun yok, facebook twitter daima açık hep bildirimler geliyor. Opera'yla da arada bir şey merak edersem bakıyorum. Online sözlük var o da problemsiz, gerektiğinde veri bağlantısı kapayıp wifi açıyorum, play store'dan ne indirdiysem hiç bir sorun çıkmadı. Her ıvırı da doldurmuyorum tabi telefona. Doğru düzgün uygulamalar yüklüyorum reklamlı uygulama görürsem anında siliyorum nefret ederim reklamdan. Ve ben bazılarının dandik dediği Discovery ile bunları yapıyorum sende s3 mini var. Şimdi söyle, sorun sende mi androidde mi?
+ canım sıkılınca pou, subway surfers, talking tom 2, gta vice city, real racing 3, asphalt 8, jetpack joyride, okey, tavla, poker, pis7li, cut the rope time travel, klanlar(browser uygulama), uykusuz(dergi), tüm gazeteler(app), bilgi yarisi, top eleven, temple run2, real guitar, fruit ninja, alşimi, agingbooth, milyoner oynuyorum.

Şimdi tekrar söyle sorun kimde?

• Beğen
Tepkiler: crazypaker
crazypaker

crazypaker

Üye
Arkadaslar şimdi burda iphone fanlığı yapmayın android gayet stabil bi yazılım iphone ergen telefonu oldu resmen nerde hava atmak isteyen varsa kosuyo iphone'a android ios kadar belki dediğiniz gibi stabil olmayabilir ama en azından sistem benim istedigim gibi kisisellestirebilirim ios'da cok sey kisitlı bknz: iphene 3gs bluethoot dosya transferi bile sorun android iyidir illa stabillik isteyen ios yerine wp8 yönelmek daha mantıklı nokia 920 gibi ;)

• Beğen
Tepkiler: Secret26

furkey

Üye
s3 minin var. Ne bekliyordun onu merak ediyorum? Başka işletim sistemlerinin performansını aynı fiyat aralığındaki cihazlarla karşılaştırmakta fayda var...

best1905

best1905

Üye
    Konu Sahibi
Bende skype var hergün kullanıyorum arkadaşımla görüşüyorum hiç bir sorun yok, facebook twitter daima açık hep bildirimler geliyor. Opera'yla da arada bir şey merak edersem bakıyorum. Online sözlük var o da problemsiz, gerektiğinde veri bağlantısı kapayıp wifi açıyorum, play store'dan ne indirdiysem hiç bir sorun çıkmadı. Her ıvırı da doldurmuyorum tabi telefona. Doğru düzgün uygulamalar yüklüyorum reklamlı uygulama görürsem anında siliyorum nefret ederim reklamdan. Ve ben bazılarının dandik dediği Discovery ile bunları yapıyorum sende s3 mini var. Şimdi söyle, sorun sende mi androidde mi?
+ canım sıkılınca pou, subway surfers, talking tom 2, gta vice city, real racing 3, asphalt 8, jetpack joyride, okey, tavla, poker, pis7li, cut the rope time travel, klanlar(browser uygulama), uykusuz(dergi), tüm gazeteler(app), bilgi yarisi, top eleven, temple run2, real guitar, fruit ninja, alşimi, agingbooth, milyoner oynuyorum.

Şimdi tekrar söyle sorun kimde?
sana noluyor discoveryci note 2 de bile donmuş skype bilmeden konusma o saydigin oyunlarin hepsini oynadım ben sizmiyim discovery alacak marka alırım markaaaaaaa
s3 minin var. Ne bekliyordun onu merak ediyorum? Başka işletim sistemlerinin performansını aynı fiyat aralığındaki cihazlarla karşılaştırmakta fayda var...
discovery 3gs le kiyaslayalim hangisi stabil tabiki 3gs bilgisiz herif s3 miniden ne bekliyordun demiş note 2 de bile donmuş skype s3 mini su an en çok satanlardan hala ne konusuyorsun arkadaşım cekemiyorsun açık açık söyle size mi dert benim samsung almam herkes discovery alsın o zaman param bol arkadaşım samsunga fazla fazla veriyorum buna bisey diyemessiniz ios un daha stabil olduğunu kabul edelim bende bir android faniydim ve bunu kabul ettim

• Beğen
Tepkiler: emrh77, ozakin70 ve Samet.25
Peocawe

Peocawe

Üye
s3 mini gayet stabil bir cihaz. ben t20 ile bile facebook, skype ı çok rahat kullanıyordum. Bence android olan cihazları bilinçsiz kullanıcılar almamalı.. Onlar direk iPhone'a yönelsin, zahmetsiz bir sistem.. Android kullanmasını bilene İşletim Sistemidir. :)

• Beğen
Tepkiler: serif55, The Shadow, .caner. ve 7 diğerleri
zaferozkan

zaferozkan

Üye
İos ios ios. Android de lg nexus 4 kullandım, yemin ederim kasılma ve takılma yapıyordu. Aldım iphone5 oooooo mis ne takılma be donma.

• Beğen
zaferozkan

zaferozkan

Üye
s3 mini gayet stabil bir cihaz. ben t20 ile bile facebook, skype ı çok rahat kullanıyordum. Bence android olan cihazları bilinçsiz kullanıcılar almamalı.. Onlar direk iPhone'a yönelsin, zahmetsiz bir sistem.. Android kullanmasını bilene İşletim Sistemidir. :)
Yorumuna çok güldüm dostum. Androidin en kral cihazı ne ise onu söyle. Emin ol kasmayı oda yapacak. Ama ios ta öyle bir problem yok iphone 5 diyorum başka bişey demiyorum. Neyse herkese kendi cihazı güzel. Ama sana şunu belirteyim iki sene önce xperia ray aldığımda face uygulaması 2 mb tı. Şimdi 30 küsür mb. O xperia ray tek çekirdekle ne yapsın. Olay bundan ibaret.

• Beğen

Samet.25

adam discovery i savunuyo burda senin discoveryde yapip benim yapamadigim ne varsa sole telefonunuza guncelleme geliyo guncelleyemiyosunuz bile hatalardan :D Discovery cikti forumda dolu discovery sorun konusu acildi herkes neyin ne oldugunu biliyo telefonunuzla mutlu olun size ne milletten

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
Yorumuna çok güldüm dostum. Androidin en kral cihazı ne ise onu söyle. Emin ol kasmayı oda yapacak. Ama ios ta öyle bir problem yok iphone 5 diyorum başka bişey demiyorum. Neyse herkese kendi cihazı güzel. Ama sana şunu belirteyim iki sene önce xperia ray aldığımda face uygulaması 2 mb tı. Şimdi 30 küsür mb. O xperia ray tek çekirdekle ne yapsın. Olay bundan ibaret.

Başta da dedim; Android bilinçli kullanıcıları tatmin eder sadece.. Sen romdan, rootdan, ram optimizasyonundan, overclockdan anlamazsan o cihaz note 3 olsa da kasar... Misal; adam galaxy s4 alıyor ama ne kadar gereksiz uygulama varsa yüklüyor... Zararlı yazılım falan filan... Saçma sapan task killer programları indiriyor, işe yaramadığını söylüyor. Bir biriyle çakışan programlar oluyor, telefon kasmaya başlıyor ve hemen suçu Android'e atıyor.

Kısacası Android'i kullanmayı bilen insan elinde ne cihaz olursa olsun, adam etmeyi başarır. Ben T20 de kullandım. GTA3 de oynuyordum o cihazda 0 kasma ile.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

furkey

Üye
sana noluyor discoveryci note 2 de bile donmuş skype bilmeden konusma o saydigin oyunlarin hepsini oynadım ben sizmiyim discovery alacak marka alırım markaaaaaaa
discovery 3gs le kiyaslayalim hangisi stabil tabiki 3gs bilgisiz herif s3 miniden ne bekliyordun demiş note 2 de bile donmuş skype s3 mini su an en çok satanlardan hala ne konusuyorsun arkadaşım cekemiyorsun açık açık söyle size mi dert benim samsung almam herkes discovery alsın o zaman param bol arkadaşım samsunga fazla fazla veriyorum buna bisey diyemessiniz ios un daha stabil olduğunu kabul edelim bende bir android faniydim ve bunu kabul ettim

Çekemiyorum? Htc one kullanıyorum senin neyini çekemeyim? 3gs i hiç kullandın mı? Kasım kasım kasılıyor. Bilgisiz diyene bak hele... Hiç abartısız söylüyorum discovery mi 3gs mi daha stabil dersen hiç tereddütsüz discovery derim. Bi al eline 3gs in son halini kullan sonra konuş.

s3 mini en çok satanlardan olması ucuz olmasından kaynaklanıyor. Sokaktaki kezbanın elinde hatta bu forumdaki kezban ruhluların elinde bile var. (Tabii bazıları. Hatta bazısı).

Skype donuyorsa androidi suçlama. Git Microsoftu suçla.

Paran bolsa adam gibi bişey al kardeşim. Hatta telefondan değil de karakterden başla birşeyler almaya.

iOs stabil değil mi dedim ben ne dedim?!

Edit: Eğer çok sıkkınsan git windows phone veya iOs telefon al. Androidde işler böyle. Bir dahaki herhangi bir mesajına da cevap verilmeyecek.

• Beğen
Tepkiler: sparrov61, .caner. ve Dede
yunus486

yunus486

Üye
Eğer note 2 de donuyorsa ya tel de sorun vardır ya sürüm düşüklüğünden optimizasyon sorunu vardır yada uyg güncel değildir ve bu arada discovery 3gs den tabikkide daha stabildir s3 mini konusuda ucuz olmasından ve samsungun milleti kazıklamasındandır bu arada android ios kadar stabil olamaz ama o kadar da abartılacak kadarda kasmıyor androidin kasmaması için pahalı cihazlar almanız lazım yoksa tabikide kasar

maktama

maktama

Üye
Yine niye bir android-iphone tartışması çıkıyor ki? Herkesin haklı oldugu taraf var. Çünkü iki tarafın da kullanım tarzı farklı.
iphone android'den çok çok daha stabil, bu böyle. iphone alan ve Sadece face, whatsup,mesaj,telefon, google maps,tango vs kullanacak büyük çoğunluğun işini fazlasıyla görüyor ve baş ağrıtmıyor. Programları da daha kaliteli. Tabii daha yoğun kullananları da üzmüyor. Ayrıca evet, bir karizması var apple ürünü olarak. Ama herşeye itunes istemesi, kablosuz/bluetooth paylaşım yapamaması,şebeke üstünden sadece diğer iphonelarla görüntülü görüşme yapabilmesi, programlarının paralı/pahalı olması, herhangi bir video/film atarken bile convert gerektirmesi ve tabiiki ülkemizde gayet pahalı olması benim için bu telefonu gereksiz kılıyor.

Android ise daha dertli, grafik arayüzü olarak ios'tan yavaş(native bir işletim sistemi olmadığından). Ama ios'a göre daha düzenlenebilir olması, ve bilgisayara bağladığında her bir halt için bir program gerektirmemesi, wifidirect ve bluetooth paylaşımı, şebeke üstünden görüntülü görüşme yapabilmesi(yapabilen android telefonu seçip alabilmem) benim için nimet. Ayrıca genel olarak iphone'lardan daha ucuz.
Note kullanıyorum ve Note 3 çıkınca ve fiyatı/2. El fiyatı 1500 seviyesi altına düşünce mümkünse 1100-1200 seviyesinde almayı düşünüyorum.

Kendi görüşlerinizi belirtin ama niye başkalarına da dayatmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum(genele söylüyorum). Buna Uğraşmak bile gereksiz. Birisine kötü gelen diğerine mükemmel gelebilir, tam tersi de olabilir ve buna tepki vermeniz de gerekmez, "he he" deyip geçebilirsiniz.

Note kullanıyorum ve skype'ta bir donma falan görmedim. Belki note 2 de oluyordur. S3 mini abimde var, borsa dahil her bir işini hallediyor, ama arada bir delirtiyormuş da. Ama iphone 3g'den geçmişti ve o telefona göre " uçuyor" demişti s3mini için. Şimdi şirket hattıyla birlikte kullananilmek için daha dün discovery aldırdım ona, bakalım bunda nasıl bir yorumu olacak. Benim için ise iphone 4s/5 yerine bir s2(omega v24 4.1.2 romlu,stabil ve hızlı) bile daha iyi bir seçenek, sizin için böyle olmayabilir,olması/olmaması da normaldir.
T20 enson güncellemesini rootlsyıp cwm yükleyip hafıza kartının bir miktarını swap alanı, bir miktarını da sistem depolama hafızası olarak ayarlayınca rahatlıyordu. Aynı şekildr galaxy gio'da custom rom ve bu bölümleme işini yapınca şahlanmıştı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow, .caner., Dede ve 1 kişi daha

gustimos

Üye
Biri s30mini ye bir şey mi dedi bende de var 2 dakikada rom attım. Şimdi s4 mini ile yarışıyor telefonum... stabil deyince iphone 4 getir karsilastiralim bakalım hangisi stabil skype de kullanıyorum... android in dilinden anlamayanlar gitsin symbian ios kullansın...

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Samet.25
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Htc one veya nexus alinirsa belki ama geri kalan telefonlar çöp.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt