android froyo 3 sms den sonra multimedyaya çevirme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mkemalynd

mkemalynd

Üye
ewt ya çık gıcık birşey ben de aradım ama bulamadım bir yolunu:kotu::kotu:

samety500

samety500

Üye
2.3 kullanıyorm sorun aynı

AYNA

AYNA

Üye
bu durumu samsunga maille göndermiştim sadece teşekkür ettiler:ehe:ehe:ehe:ehe

Şehriyar

Şehriyar

Üye
galaxy sl i9003 olanlarda bu konuda yardimci olabilirim mms.apk dosyasi var duzenlenmis halini veririm kopyalarsaniz sorun cozulur. diger modellerde telefonum olmadigi icin bisey diyemeyecegim. Turk sitelerine hic bakmayin bulamazsiniz. "mms.apk , sms to convert mms" gibi kelimelerle arama yapin bulabilirseniz dosyayi system/framework/ dizinine atin sorun duzelir. bende duzeldi...

AYNA

AYNA

Üye
galaxy sl i9003 olanlarda bu konuda yardimci olabilirim mms.apk dosyasi var duzenlenmis halini veririm kopyalarsaniz sorun cozulur. diger modellerde telefonum olmadigi icin bisey diyemeyecegim. Turk sitelerine hic bakmayin bulamazsiniz. "mms.apk , sms to convert mms" gibi kelimelerle arama yapin bulabilirseniz dosyayi system/framework/ dizinine atin sorun duzelir. bende duzeldi...

güzel bir yöntem hakkattende demekki yabancı ülkelerde çözmüşler bu işi..sağolasın..

baser444

Üye
Samsung Wonder kullanıyorum 2.3.6 gigenbeard kullanıyorum ama hala aynı

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Abi cıhaza format atmayı denedın mı ? (fabrıka ayarları)

omerfaruksari42

Üye
hocam birde toplu mesaj atarken kişi sayısı 10ile sınırlı bu genişletilemez mi?
mübarek gün ve gecelerde toplu mesaj atmak gerekiyor 10kişi seç gönder yoruyo :(

emre_2535

emre_2535

Üye
arkadaşlar go sms pro ile bu sorun çözülüyor istediğiniz kadar mesaj yazıp istediğiniz kadar kişi ekliyebiliyorsunuz ama onda da türkçe karakter sorunu var siz yazarken görüyosunuz karşı tarafta türkçe karakterler görünmüyodu 1 ay öncesine kadar şuan hala devam ediyor mu bilmiyorum...

Üst Alt