android froyo 3 sms den sonra multimedyaya çevirme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

darksht

Üye
    Konu Sahibi
android froyo 3 sms den sonra multimedyaya çevirme sorunu
sevgili dostlar, cihazda 3 adet mesaj boyutuna gelince otomatik olarak multimedyaya geçiyor. Sizdede durum aynımı? Eğer varsa bunun çözümü nedir?

AYNA

AYNA

Üye
ben bunu symbianda yaşamıştım tam uyuz olduğum bir durumdur bu.symbianda tabikide baya bir karakteri geçince yapmıştı 10 u felan geçmiştir sanıyorum.n70imde alışmıştım bilgisayadan uzun metini aktarıp sms olarak atıyordum sonra se satio almıtım v5 cihaz buna aynısnı denedim hoop mms e çevirdi çok uyuz oldum belki ben sms olarak göndermek istiyorum duruma bak yaa..bende o mesajı parça parça göndermiştim mecburen:off::off:

android cihazı olanlar androidde böylemi acaba bende merak ediyorum?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
evet 3. mesajdan sonra öyle oluyor araştırıyorum bulursam koyarım buraya

darksht

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar hala bir cözum bulamadim. Android kullanan birsuru insan var yokmu bunun bir caresi?

KayraBey

KayraBey

Üye
Handcent Sms programını yükleyin sorununuzu ebediyen çözün...

darksht

Üye
    Konu Sahibi
yükledim aynı sorun devam ediyor. Sendeki versiyonu upload edip link verebilirmisin dostum?

darksht

Üye
    Konu Sahibi
Ya binlerce android kullanıcısı var bu durumdan birtek benmi rahatsız oldum kimse 3 sms uzunluğundan fazla yazmıyormu arkadaşlar?

AYNA

AYNA

Üye
Ya binlerce android kullanıcısı var bu durumdan birtek benmi rahatsız oldum kimse 3 sms uzunluğundan fazla yazmıyormu arkadaşlar?

eğer genel bir durumsa gerçekten haklısın..hiç kimse rahatsız olmuyor mu bu durumdan acaba?

alp238

alp238

Üye
bendede aynı sorun var ama genelde kısa yazıyorum mesajları napalım bu kadar para ver al telefonu rezil ol :)

AYNA

AYNA

Üye
çok saçma aslında 3 mesaj çok az çünkü bunun bir çözümü olması lazım!!!
acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar android 2.2 mi 2.3 mü kullanıyor sürümden dolayı olablir mi ki acaba 2.3 te düzeltmişte olabilirler belki?

AYNA

AYNA

Üye
android telefonu olan arkadaşlar Handcent programını kurup ayarlar>gönderilen mesaj ayarları>sms i mms ye otomatik çevirmeyi iptal yapıp denebilirler mi bu sorun düzelecek mi diye?

bir yerde buldum bu bilgiyi deneyenlerden sonuç bekliyorum???????

mc_shekil

mc_shekil

Üye
3 sms ten fazla yazacaksam roman olur..telefon açar konuşurum :D

AYNA

AYNA

Üye
3 sms ten fazla yazacaksam roman olur..telefon açar konuşurum :D
ama herkez senin gibi düşünmüyor şahsen yeri geliyor 6 karakterlik bile yazıyorum ben..
mesajlaşmayı seviyorum ve mesajlaşmak konusmaktan kat kat zararsız..

AYNA

AYNA

Üye
internetin altını üstüne getirdim genede bu soruna çözüm yok yok..
Samsunga mail attım ne dicekler bekliyorum muhtemelen onlarda sallıcaklar google yapıyo sistemi dicekler..

AYNA

AYNA

Üye
samsungdan geri cevap geldi ve malesef soruma cevap veremediler.geçerli birimlerle paylaşılmıştır denildi.

darksht

Üye
    Konu Sahibi
Dostum android 2.3-2.2 meselesi değil de samsung cihazlarda var bu 3 sms olayı. Ve piyasadaki androidlerin çoğuda samsungun. Geçen gün p970 i denedim Lg onda da 5 sms den sonra multimedia yaptı. Yazılımsal bi olay dertleri ne de böyle yapıyolar anlamadım

AlpEr_1907

AlpEr_1907

Üye
valla bu sorunu bende yasıyom arkadaslar önceki telefonum 5800dı alabildigine uzun sms yazıyodum sorun cıkmıyodu bu daha yeni bi sisten ama bunda sorun çıkıyo çok sinir bozucu bi durum bi daha alacak olursam ya blackbery yada nokia ya devam ederim demekte istemiyom samsung u beğeniyom çözüm bulunsa iyi olur

iOS Developer

iOS Developer

Üye
:kotu:2.3.4 te aynıu sorun devam ediyor..

OneByOne*

OneByOne*

Üye
Benimkindede vardı ama bi programla duzelmisti adini hatirlamiyorum ve serviste

Üst Alt