ANDROİD BOX TAVSİYE

Sponsorlu Bağlantılar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
ANDROİD BOX TAVSİYE
s.a arkadaşlar android box almayı düşünüyorum

akılsız tv yi akıllı tv ye dönüştürmek istiyorum

vodafone tv / digitür play / türkcell tv / exxen / netflixx gibi program kanalları izlemek youtube tarayıcı ile internete bağlanarak tv de gezinme için kullanmak için düşünüyorum fazla bişeyler yüklemeyeceğim kısacası

bu modeli düşünüyor ne dersiniz iş görürmü

Next Mediabox (Mybox) Android Box 4K Android 10​

gonyalı

gonyalı

Üye
akılsız tv ler akıllı tv lerden daha iyi
en azından bi 20 yıl dayanıyor

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Onur7934

Üye
realme 4k smart tv stick yada sunny 4k stick öneririm hem küçük hem hafif,çok fazla bir şey yüklemeyeceksen

• Beğen
Tepkiler: derya1978

Onur7934

Üye
evet hemde 4k seçeneği var cihazlardan ve lisansları var üstelik android sürümlerinde 11

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aleykumselam

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve derya1978
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
karar veremedim ne alsam diye
İnternette Çeşitli Cihazlar Mevcut. Arayüz ve Kullanım Olarak Kullanıcı Yorumlarına Bakın Bence.

Tecrubem Yok İhtiyacımda Yok O Yüzden Birşey söylemem Yanliş Olur

• Beğen
Tepkiler: derya1978 ve gonyalı

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
İnternette Çeşitli Cihazlar Mevcut. Arayüz ve Kullanım Olarak Kullanıcı Yorumlarına Bakın Bence.

Tecrubem Yok İhtiyacımda Yok O Yüzden Birşey söylemem Yanliş Olur

herkes başka bi cihaz tavsiye ediyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
herkes başka bi cihaz tavsiye ediyor
Dediğim Gibi Tecrubem Yok. Ya Bir Kumar Oynayıp Alıp Deneyeceksiniz yada Uzun Süreli Kullanıp Göreceksin.

Bu Arkadaşı Çok Tanımasamda Uzaktan Tanırım.İSterseniz İncelemelerine Göz Atın Olumlu Olumsuz Görüşlerine Göre Karar Verebilirsiniz Belki Genelde Mi nin Ürünlerine Bakıyordu Sanırım

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
AdanaAndroid

AdanaAndroid

Üye
Size Tavsiyem Mi Stick Alın. 2 Yıldır Problemsiz ve Zahmetsiz Kullanıyorum. Şimdiye Kadar Banamısın Demedi. İmkanınız Varsa Bir Tık Üstü Olan Mi Box Alın 300-400 Lira Kadar Daha Pahalı Ama Teknik Özellikleri Stick'ten Daha İyi. Şimdiden Alacağınız Ürün Hayırlı Olsun.

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Size Tavsiyem Mi Stick Alın. 2 Yıldır Problemsiz ve Zahmetsiz Kullanıyorum. Şimdiye Kadar Banamısın Demedi. İmkanınız Varsa Bir Tık Üstü Olan Mi Box Alın 300-400 Lira Kadar Daha Pahalı Ama Teknik Özellikleri Stick'ten Daha İyi. Şimdiden Alacağınız Ürün Hayırlı Olsun.

digitürk connetc türkcell tv blu tv internet tarayıcı gibi uygulamalar yükleniyor mu

Üst Alt