Android İçin En İyi Launcher'lar

Sponsorlu Bağlantılar

Kimliksiz12

Kimliksiz12

Üye
    Konu Sahibi
Android İçin En İyi Launcher'lar
Android İçin Size En Çok Beğendiğim Launcher'ları Tanıtacağım :)

Tamamen Kendi Yazımdır. :)

Şimdi Başlayalım.
1. KK Launcher (KitKat Launcher)

Puanım: 9/10
Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Uzun Süredir Kullandığım Tek Launcher'dır. Hem Güzel Ve Sade'dir Hemde Herhangi Bir Ayar Yapmanıza Pek Gerek Kalmıyor , Launcher Otomatik Olarak Size Hazır Olarak Vermektedir. Kısaca Nexus 5'in Teması Diyebiliriz. Üstelik Eğer Telefonunuzun Alt Tuşları Dokunmatik ve Siyah ise bu launcher'ı yüklediğinizde bildirim çubuğu ve alt tuşlar şeffaflaşmaktadır.
Ana Menüde Sayfanın Sonunda İseniz Soldan Sağa Çektiğinizde Size Google Arama'yı Açmaktadır.

Kendi Yorumum:
Bu Launcher'ı yaklaşık bir aydır kullanmaktayım ve Nexus 4'ü Resmen Nexus 5'e Çevirdi :) Nexus 4'ün Arayüzü Pek Güzel Değil fakat bu launcher'la çok güzel oldu sizede tavsiye ederim :)

Fiyat: Ücretsiz
İndirme Linki:

2. Nova Launcher

Launcher'den Resimler:

Açıklama:
KK Launcher'den önce kullandığım En Güzel Launcher'lardan Biridir , En Güzel Tarafları İcon Pack'ını Değiştirebilirsiniz. Bu Launcher'da 4.4'ün Temasını Almıştır , Ve İndirdiğinizde Ayarlarla Uğraşmadan Direk Olarak Kullanabilirsiniz ve Eğer Telefonunuzun Alt Tuşları Dokunmatik ve Siyah ise Alt Tuşları ve Bildirim Çubuğu Şeffaflaştırabiliyor. Bunu Ayarlardan Kapatabilirsiniz. Üstelik Launcher Türkçe'dir. O Bakımdan Güzeldir Fakat Tam Olarak Nexus 5'in teması almamıştır , birde ayarlardan biraz düzenlemeniz gerekmektedir , menüsü daha çok nexus 4'e benzetilmiştir.

Kendi Yorumum:
En Güzel Launcher'lardan Birisidir , KK Launcher'dan Önce Kullandığım ve Telefonuma En Çok Yakışan Launcher'dır. En Sevdiğim Taraflarından Biride Google Play Storeden İstediğiniz İcon Pack'ı Yükleyip Telefonun Temasını Değiştirebilirsiniz :)

İndirme Linki:

3. Apex Launcher

Launcher Resimleri:

Açıklama:
Bu Launcher Android 4.4'ün Temasını Almış Bulunmaktadır , Gayet Güzel Size Kendi Ayarlarıyla Gayet Güzel Bir Tema Vermiş İsterseniz Bu Ayarları Değiştirebilirsiniz , Bu Launcher'la İcon Pack'ıda Değiştirebilirsiniz , Üstelik Eğer Alt Tuşlarınız Dokunmatik ve Siyah ise Bildirim Çubuğu ve Alt Tuşları Şeffaflaştırmaktadır.

Kendi Yorumum:
Gayet Güzel Bir Launcher'dır Eskiden Kullandığım Bir Launcher'dır. Bu Launcher Biraz Nova Launcher'ı Andırmaktadır , Ama İki Launcher'da Çok Güzel Fakat Bu Launcher'ın Menüsü Daha Çok Nexus 4'ü Andırmaktadır.

İndirme Linki:

4. Next Launcher 3D Shell

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Next Launcher 3D Shell Gayet Güzel'dir. Daha Önce Kullandığım Güzel Launcher'lardan Biridir , Kullanımı Oldukça Kolay , Efektleride Gayet Hoştur Üstelik Marketten Ücretli , Ücretsiz Tema'da Yükleyebilirsiniz. Fakat Bataryayı Biraz Harcayabilir.

Kendi Yorumum:
Daha Önce Kullandığım Güzel Bir Launcher'dır. Google Play Storeden Tema Yükleyince Launcher'ın Teması Daha'da Güzel Olabiliyor Fakat Nexus 4'de Pek Sevmediğim İçin Silmiştim.

Fiyat: 9,99$ (İndirimli)
İndirme Linki:

5. Go Launcher Ex

Puanım: 8/10
Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Oldukça Güzel Bir Launcher'dır , Menüsünü İstediğiniz Şekilde Düzenleyebilir , Klasör Oluşturabilirsiniz. İkonları Gayet Hoş , Ve Launcher Oldukça Hızlıdır. İsterseniz Google Play Storeden Tema Yükleyip Launcher'ı Daha Güzel Yapabilirsiniz. Üstelik Launcher Türkçedir.

Kendi Yorumum:
Launcher'ı Fazla Kullanmadım Fakat Gayet Hoş Bir Launcher'dır , Türkçe Olması'da Güzelleştiriyor , Launcher Ekstra Olarak İsteğe Bağlı Google Play Storeden Launcher'a Tema Yükleyebilirsiniz. Temanın Menüsünü İstediğiniz Şekilde Düzenleyebilirsiniz Üstelik Klasörde Oluşturabilirsiniz , İkonları Gayet Hoştur. Fakat Ben Launcher'ı Pek Sevmediğim İçin Sildim.

İndirme Linki:

6. Yandex Shell

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
3D Arayüze Sahip Olan Bu Launcher Aynı Zamanda Uygulamalarınızı , Sosyal , Eğlence Gibi Sayfalarda Sıralayabiliyor Gayet Güzel Bir Launcher'dır , Android Telefonunuzu Güzelleştirir Fakat 4.4 ve Üzeri Android Sistemlerini Desteklememektedir.

Kendi Yorumum:
Nexus 4 Kullanmaktayım ve Sürümü 4.4.2 Olduğu İçin Bu Launcher'ı Kullanamadım Daha Önce Eski Sürümünü APK Olarak İndirip Kurmuştum Ve Gayet Hoş Durmuştu. Üstelik Hızlı Ve 3D Arayüze Sahip Fakat Eski Sürümünü Sevmediğim İçin Silmiştim Ve Yeni Sürümünü Yükleyemedim.

İndirme Linki:

7. Launcher 8 Free

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher Windows Phone 8'in Arayüzünü Yansıtmaktadır ve Gayet Başarılıdır , Eğer Windows Phone 8 Arayüzünü Telefonunuzda İsterseniz Bu Launcher'ı Size Tavsiye Ederim. Launher'a Ekstra Olarak Google Play Storeden Tema Yükleyip Daha'da Güzelleştirebilirsiniz , Üstelik Bu Launcher'la Modern Arayüzündeki Simgelerin Rengini veya Simgesini Değiştirebilirsiniz.

Kendi Yorumum:
Eğer Windows Phone 8'in Arayüzünü Android Telefonunuzda Kullanmak İsterseniz Bu Launcher'ı Kesinlikle İndirin , Google Play Store'deki En Başarılı Launcher'dır. Üstelik Google Play Storeden Tema Yükleyebilirsiniz. Birde Modern Arayüzündeki Uygulamaların Simgesini Değiştirebilir veya Olduğu Rengi Kolaylıkla Değiştirebilirsiniz.

İndirme Linki:

8. Espier Launcher 7

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher İos 7'nin Arayüzünü Almıştır ve Gayet Başarılı Olmuştur Fakat Kendiside Biraz Düzenleyerek Biraz daha değiştirebilirsiniz. Üstelik İconlarını İstediğiniz Şekilde Düzenleyebilir Veya Diğer Ekstra Espier Apk Dosyasını Google Play Storeden İndirerek İos 7'nin Bildirim Çubuğu Ve İos 7'nin Kontrol Paneli ve Daha Fazlasını Android Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Kendi Yorumum:
Launcher Gayet Hızlı Ve Başarılıdır. İos 7'nin Arayüzünü Almıştır Fakat Sonradan Kendisi Launcher'ı Düzenleyerek İkonları Değiştirmiştir Üstelik Aynı Yapımcıdan Ekstra Olarak Bildirim Çubuğu , İos 7'de Olan Kontrol Paneli Gibi Birçok Şeyi Google Play Store'den İndirebilirsiniz. Ve Bunun Dışında Eğer İos 7'nin Arayüzünü İsterseniz Size Tavsiyem Bu Launcher'dır.

İndirme Linki:

9. Buzz Launcher

Puanım: 7/10
Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Gayet Güzel Ve Hoş Bir Launcher'dır Üstelik Ekstra Olarak HomePack İndirebilirsiniz Bölelikle Ana Ekranınızı Daha'da Güzelleştirebilirsiniz. Üstelik Menü'yü İstediğiniz Şekilde Düzenleyebilir Veya Klasör Oluşturabilirsiniz. Fakat Menü'yü Klasör Oluşturmaktan Veya Uygulamaları Sıralamaktan Başka Birşey Yapamıyorsunuz Menünün Arkaplanı Ana Ekranın Arka planıyla Aynıdır. Bunun Dışında Gayet Hoş Bir Lauıncher'dır. Üstelik Bildirimler Uygulamaların Sağ Üstünde Daire İçinde Gösterilir.

Kendi Yorumum:
Az Kullandığım Bir Launcher'dır Ve Gayet Güzel Ve Hızlıdır Kendine Özgü Bir Launcher'dır Ve Gayet Başarılıdır Fakat Benim Pek Hoşuma Gitmemiştir Kullanımı Biraz Karışık Geldiği İçin Sildim.

İndirme Linki:

10. ADW Launcher

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher Gayet Hoş Ve Hızlıdır Üstelik Ekstra Olarak Tema'da Yükleyebilirsiniz. Launcher'ın Türkçe Olmaması Kötü Çünkü Ayarlarıyla Biraz Oynamak Gerekiyor Ve Türkçe Olmaması Biraz Bu İşi Zorlaştırıyor Ve Launcher'ın Arayüzü Zamanla İnsanı Sıkabiliyor ve Bazen'de Kasmalar Mevcut Olabiliyor.

Kendi Yorumum:
Launcher Gayet Hoş Ve Hızlı Ekstra Olarak Tema'da Yüklenebiliyor Fakat Türkçe Değil ve Ayarları Tam Olarak İstenildiği Gibi Gelmiyor Buda Ayarlarıyla Oynamak Gerektiriyor Ve Türkçe Olamyınca Buda İşi Çok Zorlaştıror Nexus 4'de Kullandığımda Ara Bir Kasmalar Mevcut Ve Arayüzü Biraz Bilindik Geldiği İçin İnsanı Hemen Sıkıyor. Ama Tema Oldukça Hoş'tur.

İndirme Linki:

11. Smart Launcher

Puanım: 6/10
Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher Gayet Hızlıdır ve Uygulamaları Oyunlar , Medya Gibi Şekilde Sıralar Üstelik Launcher Türkçedir Birde Oyunlar veya İnternet kategorisi'nde +'ya Bastığınızda Siz Hangi kategoride iseniz Size Ona Göre Uygulama Önermektedir Bunun Dışında Bir Uygulamanın Kategorisinin Yanlış Yerde Olduğunu Düşünüyorsanız Onu İstediğiniz Kategoriye Taşıyabilirsiniz.

Kendi Yorumum:
Bu Launcher'ı Telefonu Almadan Önce Tablete Yüklemiştim Fakat Launcher O Kadar Hoşuma Gitmemişti. Bu Yüzden Silmiştim Fakat Uygulamaların Belli Bir Kategoride Bulunmasını İstiyorsanız Bu Launcher Tavsiyemdir.

İndirme Linki:

12. Holo Launcher HD

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher Gayet Hoş ve Hızlıdır. Launcher Android 4.4'ün Arayüzünü Almıştır ve Gayet Başarılıdır , Üstelik Alt Tuşlarınız Dokunmatik ve Siyah İse Bildirim Çubuğu ve Alt Tuşları Şeffaflaştırmaktadır. Launcher Daha Çok Nexus 4'ü Andırmaktadır. Ve Launcher Türkçedir Bu Bakımdan Güzeldir Fakat Launcher'a Ekstra Olarak Tema Yükleyemezsiniz.

Kendi Yorumum:
Launcher Gayet Güzel ve Hoştur Fakat Bana Biraz Nova Launcher'ın Çakması Gibi Geldi Çünkü Hemen Hemen Aynıdır Bunun Dışında Launcher Oldukça Güzeldir Ve Eğer Alt Tuşlarınız Dokunmatik ve Siyah İse Bu Launcher İle Bildirim Ve Alt Tuşlar Şeffaflaşmaktadır. Üstelik Launcher Türkçedir. Bunun Dışında Launcher'a Malesef Ekstra Tema Yükleyemiyorsunuz Buda Launcher'ın Arayüzü Zamanla İnsanı Sıkabilir.

İndirme Linki:

13. dodol Launcher

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher'ın Arayüzü Oldukça Hoş ve Güzel Üstelik Launcher Oldukça Hızlı Launcher'ın Arayüzü Kendine Özgü Üstelik Yeni Bir Tema Yükleyerek Launcher'ın Arayüzünü Değiştirebilirsiniz. Birde Bildirim Çubuğunuzu Şeffaflaştırmaktadır. Fakat Launcher Türkçe Değildir Bu Bakımdan Kötüdür.

Kendi Yorumum:
Gayet Güzel ve Hızlı Fakat Launcher Türkçe Değildir. Ama Launcher İndirildiğinde Kendi Ayarlarını Sunuyor Bu Ayarlarda Oldukça Güzel Üstelik Launcher'a Tema Yükleyerek Arayüz Değiştirilebilir Buda Eğer Arayüzden Sıkılırsanız Başka Bir Tema Yükleyerek Arayüzünü Değiştirebilirsiniz.

İndirme Linki:

14. Atom Launcher

Launcher'dan Resimler:

Açıklama:
Launcher Oldukça Hoş Ve Sadedir Launcher'ın Kendine Özgü Arayüzü Vardır Ve Gayet Başarılıdır Üstelik Google Play Store'den Atom Store'yi Yükleyerek Atom Launcher'a Tema Yükleyip Arayüzünü Değiştirebilirsiniz Fakat Atom Launcher'ın Türkçe Dil Desteği Yoktur.

Kendi Yorumum:
Launcher Oldukça Hoş Ve Sadedir, Atom Store'yi Google Play Store'den Yükleyip Atom Launcher'a Tema İndirip Arayüzünü Değiştirebilirsiniz Bunun Dışında Atom Launcher'ın Türkçe Dil Desteği Yoktur , Fakat İndirdiğinizde Size Güzel Ayarlar Sunmaktadır Ve Eğer Ayarlarını Sevmesseniz Bu Ayarları Düzenleyebilirsiniz.

İndirme Linki:

• Beğen
Tepkiler: DrkMgc, FeLonieS, nefretsiz ve 1 kişi daha

nefretsiz

nefretsiz

Üye
baya emek vermişsiniz teşekkürler :)

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
:tşk:

nowaytr

nowaytr

Üye
:tşk:

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Emeğinize sağlık. :tşk:

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşlar bana uygulama bölümünde ara şeçeneği olan launcher lazım.
Nemus launcherde vardı ama o discovery ye küçük geliyor.
Şuan nex launcher kullanıyorum ondada var ama seçeneğe basıp 6 seçenekten merceği seçmek gerek.
Arama dediğim google arama değil.Uygulamalar arasında arayıp onu ister aç ister masaüstüne gönder şeklinde.
nemus launcherdeki böyleydi.

Yukardıdaki dodol ve smart launcher gibi.Ama dodol ingilizce smart da windows gibi

orxan_92

orxan_92

Üye
Herkesin kişisel tercihleri vardir tabikide ama kitkat launcher bence ilk sirada olmamali cunki başka tema seçeneği yok.bu benim kendi tercihim)

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Saol kardeşim baya bi işime yaradı :tşk:

Üst Alt