Öneri android-5f01369c74cd9d21 Bu Tür İsimler Ne İşe Yariyor?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
android-5f01369c74cd9d21 Bu Tür İsimler Ne İşe Yariyor?
Symbian Kullanıcıyımda Wifinin Şifresini Modemin Adına Yazdım Yani "DarkredBlue61 12345678" Şeklinde Wifi İsmi ve 1 den 8 e Kadarda Şifre Koydum arada Bakıyorumda Haliyle Bağlaniyorlar Güzel Tamamda Bu nandroid Cihazlarda Bu android-5f01369c74cd9d21 İsimmi Ne Manaya Geliyor Yani Cihazin İsmi Mi? Hangi Cihaz Olduğuna Yada Diğer Bilgilere Ulaşabilirmiyim? Uyanık Devamli Bağlaniyor Tamam Şifreyi Yazdıkda İnsanin Yüzünde Biraz Su Olur Wifiden Çıkmıyor :hmmm

by_folle

by_folle

Üye
cihaz ismi yada cihazin wifi oturum ismidir şifre degisikliigi yap rahatla ;-)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
cihaz ismi yada cihazin wifi oturum ismidir şifre degisikliigi yap rahatla ;-)
Yok Bağlansınlar Sorun Değilde Yeterki Dosya İndirmesinler Zamanında Bende Yokluk Gördüm Wifisizliğin Ne Demek Olduğunu İyi Bilirim somuru:
Yok Bağlansınlar Sorun Değilde Yeterki Dosya İndirmesinler Zamanında Bende Yokluk Gördüm Wifisizliğin Ne Demek Olduğunu İyi Bilirim somuru:
Sadece Cihazin Bilgilerini Vs Ulaşabilirmiisn Dosya İndirmesin :D Net Ağirlaşmasın Bu Sefer Kafamı Attırıcak Değiştiricem İsmide Şifreyide BağlanamayacakDiğerleride :bilmm

• Beğen
Tepkiler: by_folle
by_folle

by_folle

Üye
sadece o gordugun bilgiye ulasabilirsin engelleyemezsin

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
sadece o gordugun bilgiye ulasabilirsin engelleyemezsin
Neyse İndirsin Bakalım Umalımda Sıkılsın İndirmekten :bilmm NEyse Bilgi İçin :tşk:Abi Bu Nedir Ya Allah'tan Wifi İsmine Şifreyi Yazdık Ha :stres:

• Beğen
by_folle

by_folle

Üye
sen bildigin sebil yapmışsın wifiyi :-)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
by_folle

by_folle

Üye
degistir sifreyi rahatla bence sakincali seyler yaparlar sen gidersin gümbürtuye :gun1:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt