Haber Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Alıcak Telefonlar!(samsung)

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
s3 filan yok bence s3 gibi cihazlara direk 5.0 verecek 4.4 üde orta segment cihazlara son güncelleme olarak verecek bence
bence hiçbiri güncelleme almıycak yukardaki listenin s3de almıyıcak bence ama alırsa hepsine 4.4 verirler alıcaklara

AHKE

AHKE

Üye
5 lik listeye 4.4 gelcek
13luk listeye ise 4.2 veya 4.3 gelcek bence

erdi_s

erdi_s

Üye
Eger ace 2 ve s3 mini alir da wonder almazsa Allah o samsungun belasini versin :mad:

blackcat67

blackcat67

Üye
galaxy w kullanıcıları boşuna beklemeyin telefon tek çekirdekli olduğu için hiç bir güncelleme vermiyorlar ramde düşük bi halta yaramaz deyip vermiyolar güncelleme :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
galaxy w kullanıcıları boşuna beklemeyin telefon tek çekirdekli olduğu için hiç bir güncelleme vermiyorlar ramde düşük bi halta yaramaz deyip vermiyolar güncelleme :D
Mini2 nin ne artisi var. Ona 4.1.2 verdiler wonder 2.3 de kaldı

The Shadow

The Shadow

Üye
Eger ace 2 ve s3 mini alir da wonder almazsa Allah o samsungun belasini versin :mad:
bilemiyorum biz alırmıyız ama yine de 4.1.2 deyiz siz 2.3.6 da kaldınız direk vermezler o yüzden wonder alamaz bence :) aslında yeterli gücü var 4.0.4 için falan ama samsung vermiyo işte :D
Mini2 nin ne artisi var. Ona 4.1.2 verdiler wonder 2.3 de kaldı
mini 2 de almadı diye biliyorum ama akıl akıldan üstündür :)
5 lik listeye 4.4 gelcek
13luk listeye ise 4.2 veya 4.3 gelcek bence
inş. :D

PriZm

PriZm

Üye
Galaxy S'i 2.3.6 da bırakan Samsung'dan birşey beklemeyin.Kısacası Wonder 2.3 de kalır.

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar ve Samet.25
monteboy

monteboy

Üye
sıkıntı yok cm varolsun yeter ;)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve Samet.25

Samet.25

usta ben 10.1.3 stabil versiyon kullanıyorum mükemmel çalışıyor yani samsung kendini kasmasın :D
Aynen 10.1 cok stabil bende kullandim s3 minide samsung un verdigi guncellme kasiyo cm de arka arkaya 10 uygulma aciyom gene kasmiyo helal olsun adamlara :D

Üst Alt