Anchor Cfw v2.2.1 - 5800 v60.0.003 - C6v42.0.004 [Yedi Farklı Çeşit Cfw]

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

tekrardan mı piyasaya atılıyorsun ?

Yok ya artık bıraktım. :) Bilgisayarda mod falan kalmadı. Sildim hepsini. Sadece cfw dosyaları duruyor. Konuyu kilitletmiştim. Ama nedense açtırasım geldi. :D Dursun böyle. Nostalji yapayım azıcık. :P:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye

Yok ya artık bıraktım. :) Bilgisayarda mod falan kalmadı. Sildim hepsini. Sadece cfw dosyaları duruyor. Konuyu kilitletmiştim. Ama nedense açtırasım geldi. :D Dursun böyle. Nostalji yapayım azıcık. :P:
bende cfw yapacaktım vazgeçtim:)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Akıncı

Akıncı

Üye
evet ama yardım ve destekde olurum

• Beğen

kralfb1907

Üye
yaa bunu yükledim ama eskisine dönmek istiyorum lütfen nasıl kaldırabilirim

sameddeger03

Üye
Teşekkürler kardeş. Çok hoşuma gitti. Hızlı ve bataryayı daha az harcıyor. Eline sağlık...

Son düzenleme:
sitting

sitting

Üye
Arkadaşlar bunu yükleyeyim mi yoksa başka mı deneyeyim genelde whatsapp için kullanıyorum teli önerirmisiniz bunu ??

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bunu yükleyeyim mi yoksa başka mı deneyeyim genelde whatsapp için kullanıyorum teli önerirmisiniz bunu ??
Önermem. Denedim, iyyyyreeeaaannnçç... Cfwyi yapan arkadaş sana sesleniyom gardaş: Allah belanı vere...

sitting

sitting

Üye
CFW yi senin yaptığını biliyorum eline sağlık ama ben direk kullanan kişileri objektif ve tarafsız görüşlerini bekliyorum.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Yakalandııım... :(

zazabu

Üye
Eline sağlık. Yıl 2015 hala kullanıyorum :)
Otomatik tuş kilidini düzenlediğim halde hala 5 dk yazıyor

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: zazabu
ByKatre

ByKatre

Üye
Bende Anchor kullanıyorum. Telefonun perti çıktı. USB soketi kırık, Bluetooth ve Radyo çalışmıyor. Arka kapak bantla tutuyor. Mal gibi bir şey oldu. :) Telefon alma zamanı geldi mi ne :)

• Beğen

Üst Alt