Anchor Cfw v2.0 - 5800 v60.0.003 - C6v41.0.010 Çok Hızlı

Sponsorlu Bağlantılar

deejayss

deejayss

Üye
kardeşim cfw içinde gömülü olan ramblow uygulamasını nasıl kaldırabiliriz bunun hakkında bi açıklama anlatım veya link verebilir misin süresi doldu ****** istiyor burada verilen birkaç ****** programlarını indirdim fakat açamadım uygulamada hata verdi yenisini de üstünde ekleyemiyorum bi zahmet yardımını bekliyorum iyi günler

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim cfw içinde gömülü olan ramblow uygulamasını nasıl kaldırabiliriz bunun hakkında bi açıklama anlatım veya link verebilir misin süresi doldu ****** istiyor burada verilen birkaç ****** programlarını indirdim fakat açamadım uygulamada hata verdi yenisini de üstünde ekleyemiyorum bi zahmet yardımını bekliyorum iyi günler

daha iyisi burada :oke: http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/anchor-cfw-v2-1-1-5800-v60-0-003-c6v42-0-004-hatasiz-cok-hizli-iki-farkli-ikon-secenegiyle-627396.html

alpercabuk

Üye
n97 RM-505 ile uyumlumudur bu fw

x-scarface

x-scarface

Üye
kardeşim sende bu konudan bi kurtulamadın tam düsüyor kayboluyor sonra hort yine üste :kop2:

muzo52

muzo52

Üye
selam yapanın eline sağlık şimdilik bir sorunla karşılaşmadım hız çok iyi çalışma baya sıtabil ram bende şimdilik 50 mgbyt-- c dizini 80 mgbyt tel 5800 kırmak üzereyken bu yazılım şimdilik beni kırma felsefesinden kurtardı baya bir nefes aldım daha kuralı 10 dakka oldu denemedeyim ama baya baya hoşuma gitti internetten navigasyon ovi haritalarını indiriyorum bakalım nasıl olacak....yapanın elleri dert görmesin harikasınız yoksa bu cep olayı çekilecek bir olay deyil..zaten bu markada sanki biz türkler üzerinde deneme yanılma yöntemi uygulup kendinimi ne geliştiriyor....banamı öyle geldi sanki biz farkında olmadan bu firmanın gelişmesine katkıda bulunuyoz gibi neyse ben öyle hissediyorum...herkeze saygılar..bundan sonra bu cfw nın bu sürümünü kovalayacağım buradan ....

x-scarface

x-scarface

Üye
kardeş keşke 2.1.1 i yükleseydin :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
beğenmne sevindim fakat daha iyisi var :D yani v2.1.1 en iyisi bu konuyu kilitleteyim :D

muzo52

muzo52

Üye
selam kitleme kardeş bi hata yaptık yüklediğim eski 2.0 ın üzerine 2.1.1 yüklesem bişi olrumu çok güzel olmuş

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
selam kitleme kardeş bi hata yaptık yüklediğim eski 2.0 ın üzerine 2.1.1 yüklesem bişi olrumu çok güzel olmuş

yaa bunu yükle tabi ki yükleme diyen yokta bunda hatalar var v2.1.1 daha iyi ama sürekli hortluyo konu kilitleticem

---------- Eklendi @ 17:39:14 ---------- Yazıldı @ 17:38:47 ----------

eve üstüne yükleyebilirsin

muzo52

muzo52

Üye
hay allah razı olsun senden gerçi 2 dede ben şimdilik bir ciddi sorunla karşılaşmadım kulanalıda 1 güm oldu dün akşam yüklemiştim o saatten beri teli kurcalıyorum 5800 hayat buldu teşekkürler

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
hay allah razı olsun senden gerçi 2 dede ben şimdilik bir ciddi sorunla karşılaşmadım kulanalıda 1 güm oldu dün akşam yüklemiştim o saatten beri teli kurcalıyorum 5800 hayat buldu teşekkürler

sorunları söyleyeyim
1-güç düğmesine basınca ev ekranına atıyor
2-n8 klavye kullanılınca mini qwerty bozulur onu silmemiştim
3-müzik çalardan çıkınca ev ekranına atıyor
4-telefonu kapalıyken şarj edince ekran kararmıyor

bu sorunlar v2.1.1de yok hatasız bir cfw v2.1.1 ama eğer yüklemediysen sana tavsiyem v2.2yi bekle yakında başlıyorum yapımına :oke:

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
konu sahibinin istegi uzere :locked:

• Beğen
Tepkiler: muzo52 ve Oğuzhan

Üst Alt