Anchor Cfw v2.0 - 5800 v60.0.003 - C6v41.0.010 Çok Hızlı

Sponsorlu Bağlantılar

optimus33

Üye
v2.1 ne zaman çıkacak

x-scarface

x-scarface

Üye
dostum su djRaz fontu ve comic sans fontunu verebilirmisin mümkünse?
comic sansta 6 sayfa qülücük var mı bide?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
n9 ikonlunun upload'ı bitti n8deki hataları giderebilirsem bugün yarına kadar upload biter konuyu açarım :oke:

---------- Eklendi @ 19:56:54 ---------- Yazıldı @ 19:53:49 ----------

artık mesaj da yazmayın la yarın v2.1 konusunu açıcam büyük ihitmal 2 cfw birlikte durmasın :D

5800ne

Üye
Kardeşim merhaba, küçük bi sorum olacak. şu ana kadar 2 tane CFW indirip kurdum buradan isimlerini vermeyeyim. Fakat ikisinde de T9 da sıkıntı var. yani kelimelerde bazen rakam çıkıyor en son kullandığın karakteri veriyor. defalarca manuel giriş yaptığım kelimeleri kaydetmiyor. bu konu hakkında bilgin var mı? konuya yazmayın demişsin ama ilgilenirsen çok sevinirim. Birde twitter widget olarak bulabilirmisin? Yeni nokialarda twitter yüklü olarak geliyor ama twitterin henüz yayımlanmış bi uygulaması yok nokia için. Sözlük olayında umarım derdimi anlatabilmişimdir. Eğer anlamadıysan video çekip yollayabilirim. emeğin için çok teşekkürler ellerine sağlık.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim merhaba, küçük bi sorum olacak. şu ana kadar 2 tane CFW indirip kurdum buradan isimlerini vermeyeyim. Fakat ikisinde de T9 da sıkıntı var. yani kelimelerde bazen rakam çıkıyor en son kullandığın karakteri veriyor. defalarca manuel giriş yaptığım kelimeleri kaydetmiyor. bu konu hakkında bilgin var mı? konuya yazmayın demişsin ama ilgilenirsen çok sevinirim. Birde twitter widget olarak bulabilirmisin? Yeni nokialarda twitter yüklü olarak geliyor ama twitterin henüz yayımlanmış bi uygulaması yok nokia için. Sözlük olayında umarım derdimi anlatabilmişimdir. Eğer anlamadıysan video çekip yollayabilirim. emeğin için çok teşekkürler ellerine sağlık.

t9 da sorun yok sanırım şu an bunu kullanmıyorum çünkü başka cfwyle uğraşıyorum t9 hiç kullanmadım kullanamıyorum twitter widgeti var mı bilmiyorum varsa bu forumda kesin vardır zaten

• Beğen
Tepkiler: 5800ne

5800ne

Üye
Çok teşekkür ederim ilgin için. Çalışmanı bekliyorum merakla. İndirip yükleyeceğim hemen.

x-scarface

x-scarface

Üye
ortak benim mesaja cevap vermezsen herqün msj atar bu konuyu en üstte tutarım ona qöre :D :d:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
ortak benim mesaja cevap vermezsen herqün msj atar bu konuyu en üstte tutarım ona qöre :D :d:

görmemişim kusura bakma :D valla elimde comic sans vardı da silmiştim şimdi ekleyeyim djraz fontunu :oke: 6 sayfa gülücükle ilgili tam bir bilgim yok

x-scarface

x-scarface

Üye
eyw. dostum seni bekliyorum yarın bascam flası :D hadi kolay qele bir baska konuda qörüşmek üzere :oke:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
eyw. dostum seni bekliyorum yarın bascam flası :D hadi kolay qele bir baska konuda qörüşmek üzere :oke:

sağol ;) ben bu n8 ikonu varya... :off: o olmasa cfwyi dün yayınlıcaktım ama hep onda sorun çıkıyo :(

mc.a

mc.a

Üye
Hocam herkes soruyor aslında ama ,
1.hafıza kartına format atmasak ne olur ?
2.qt ve phyton yükleyebilir miyiz ?
3. Herhangi bir program yüklerken bir sorun çıkar mi ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Hocam herkes soruyor aslında ama ,
1.hafıza kartına format atmasak ne olur ?
2.qt ve phyton yükleyebilir miyiz ?
3. Herhangi bir program yüklerken bir sorun çıkar mi ?

1- pek bişey olmaz ben atmıyorum ama atmak gerekli bazı sorunlar çıkabilir
2-sorun çıkmaz yüklenir
3-herhangi bir programdan kastettiğin ne pek anlamadım çok genel sormuşsun mesela bir örnek vereyim global race raging thunder yüklenmez dahili bileşen hatası verir ama unsigned uygulamaları soruyosan hepsi yüklenir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

yeter artık konunun reklamını yapma :sahan2:

mc.a

mc.a

Üye

1- pek bişey olmaz ben atmıyorum ama atmak gerekli bazı sorunlar çıkabilir
2-sorun çıkmaz yüklenir
3-herhangi bir programdan kastettiğin ne pek anlamadım çok genel sormuşsun mesela bir örnek vereyim global race raging thunder yüklenmez dahili bileşen hatası verir ama unsigned uygulamaları soruyosan hepsi yüklenir

bazı sorunlar çıkabilir derken ? Yani benim taslaklar baya var onları ve programları silmek istemiyorum attım diyelim bu cfw bi sorun çıksa dosyalara zarar gelmeden eskiye dönebilir miyim ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
bazı sorunlar çıkabilir derken ? Yani benim taslaklar baya var onları ve programları silmek istemiyorum attım diyelim bu cfw bi sorun çıksa dosyalara zarar gelmeden eskiye dönebilir miyim ?

boşver atma format ama şöyle söyleyeyim bazı uygulamalar silinebilir mesela opera çünkü operayı hafıza artına kaydetmesini seçsen bile telefon hafızasına kaydeder

mc.a

mc.a

Üye
Adamsın abicim vallahi adamın dibisin . Sırf format gerekiyor korkusu ile yüklemiyordum Allah razı olsun . Nasıl sevindim anlatamam ya çok saol cidden :) . 2.1 mi 2.0 mi kararı mi verip yükleyecem hemen :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Adamsın abicim vallahi adamın dibisin . Sırf format gerekiyor korkusu ile yüklemiyordum Allah razı olsun . Nasıl sevindim anlatamam ya çok saol cidden :) . 2.1 mi 2.0 mi kararı mi verip yükleyecem hemen :)

karar vermene yardımcı olayım anchor v2.0da şu sorunlar var menüdeyken güç düğmesine basınca ev ekranına atıyo
yatayda kaydırma çubuğu geri tuşunun arkasında kalıyo
küçük qwerty kaldırılmamış
telefonu kapalı şarj ederken ışıklar sönmüyor

anchor v2.1deki sorun
ayarlarda otomatik tuş kilidine girince menüye atıyo hafta sonu bu sorunu çözmeye çalışacağım çözersem hemen linkleri değiştiricem bunun dışında yaptığım farklı modlamalar için v2.1in konusunu incele :oke:

mc.a

mc.a

Üye

karar vermene yardımcı olayım anchor v2.0da şu sorunlar var menüdeyken güç düğmesine basınca ev ekranına atıyo
yatayda kaydırma çubuğu geri tuşunun arkasında kalıyo
küçük qwerty kaldırılmamış
telefonu kapalı şarj ederken ışıklar sönmüyor

anchor v2.1deki sorun
ayarlarda otomatik tuş kilidine girince menüye atıyo hafta sonu bu sorunu çözmeye çalışacağım çözersem hemen linkleri değiştiricem bunun dışında yaptığım farklı modlamalar için v2.1in konusunu incele :oke:

saol hocam inceledim her konunu tek tek . 2.1 in 16 sayfasınıda okudum . Hafta sonu çözüm bulucam dersen beklerim hafta sonuna kadar 2 defa yapmamış olurum :)

Üst Alt