Amerikada telefon fiyatları

 • 29 Temmuz 2014
 • 4624 Okunma
 • 10 Cevap

 1. Amerikaya gidecek birinden telefon isteyeceğim. Galaxy S5 ve Xperia Z2 modellerinin amerikadaki fiyatlarını bilen var mı?

  Bir de amerikadaki elektronik mağazalarını yazarsanız sevinirim.
   


  Yazan: XperiaArcS
 2. gelirkene gumrukden gecerken vergi aliolar ayni paraya gelior. Bise deismez. Kacak gecirtirsen telefon kapaniyor bir muddet sonra.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. Telefonu pasaporta kaydettirmek için bir ücret gerektiğini biliyorum, bu gümrük vergisi ayrı bir ücret mi, eğer öyleyse ne kadarlık bir ücret? Kısacası telefonu türkiyede sorunsuz kullanabilmek için ne kadar ekstra masraf yapmak gerekiyor?
   
  Sony ile gönderdi
 4. benim bildgim tr deki fiyatindan 50 lira falan yada ayninparaya gelior gumrukden gecmesi ile zaten.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Gümrükle bir işiniz yok. Kayıt için herhangi bir vergi dairesine 120 tl tutarındaki harç bedelini yatırıp, yurt içine giriş yaptığınız pasaport ile abone olduğunuz operatörüne bayilerinden imei kaydını yaptırabilirsiniz. Not: Cihaz kaydını giriş yaptıktan sonra bir ay içerisinde yaptırmak zorundasınız.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. Hocam kayıt süresi 60 gün olmadı mı?
   
  Samsung ile gönderdi
 7. Aynen 60 gun oldu
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 8. Cevaplar için teşekkürler, bir de amerikada teknosa, vatan bilgisayar gibi "mağazası olan" şirketleri söyler misiniz oradaki fiyatları öğrenebilmem açısından. Anladığım kadarıyla BestBuy var ancak internet sitesine baktığımda birden fazla satıcı görünüyor gittigidiyor gibi. Amerikada mağaza olarak ucuza telefon satan neresi var?
   
  Sony ile gönderdi
 9. Bunu bilmiyordum. :bilmm
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 10. Samsung ile gönderdi
 11. Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 08:35