Altın Gol

Sponsorlu Bağlantılar

 • 6 Ekim 2013
 • 283 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 6 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Evvela şunu söyleyelim bu çok önemli bir galibiyet. İki yenilginin ardından Eskişehir gibi güçlü bir rakibi evinde yenmek her babayiğidin harcı değil.


  Peki nasıl oldu bu, gelelim oraya Zorunlu rotasyon çok zor bir deplasmanda üç puan getirdi. İşin özeti bu.


  Almeida ve Ramon hastalanmamış olsa korkarım Bilic yine aynı 11'i sahaya sürüp yeni bir mental yorgunluk faciasına yol açacaktı. Atiba savunmanın soluna geçti, Necip ile Eneramo yorgun takıma enerji kattı ve takımın üzerindeki ölü toprağı kalktı.


  Hemen belirtelim; geçen hafta Antalya'da yapılmayanın yapılması ve Ömer Şişmanoğlu'na şans verilmesi de doğru bir hamleydi.

  Kartal fırsat vermedi


  Beşiktaş ilk 10 dakikadan itibaren oyunu kontrol etti, orta alanda iyi bastı ve daha önceki maçlarında baskın karakter rolündeki Eskişehirspor bu kimliğini kaybetti.


  Beşiktaş'ın çok pozisyon bulduğunu söylemek zor ama pozisyon da vermediler.


  Karşılıklı iki şut ve kaçırılan birer pozisyon vardı hepsi bu.


  İkinci yarıda görüntü yine değişmedi. Ligin ilk dört haftasındaki mücadele standardını yakalayan Kartal, Eskişehirspor'un oyuna hakim olmasına fırsat vermedi.


  Atiba yine görevini en iyi yapanlardan biriydi, Olcay geçen sezon olduğu gibi üçüncü kayıp haftasını kutluyor, Veli idare etti, Eneramo sırıtmadı, Ömer Şişmanoğlu ise ''nöbetçi golcü'' elbisesini çıkarmadığını kanıtladı.


  Dün kaybetmesi halinde Beşiktaş ciddi bir özgüven kaybı yaşayabilirdi. O nedenle altın değerinde üç puan aldılar. Kartal altın buldu dersek inanın abartmış olmayız.

  Turgay Demir / Fotomaç
   


  Yazan: scarface006

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 16:20