Alonso'ya Bir Darbe Daha..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Fernando Alonso, İspanya'nın yeni Valensiya cadde pistinde yapılan Avrupa GP'sinin ilk turunda yarış dışı kalması ile kendi evinde bir kez daha hayal kırıklığı yaşamış oldu.Mayıs ayında Katalunya'da yapılan İspanya GP'de de yarış dışı kalan Alonso, ilk turda Williams pilotu Kazuki Nakajima'nın kendisine arkadan vurması sonucu Avrupa GP'de de yarış dışı kaldı.

Kaza sonrasında Alonso aracının arka kanadını kaybetti ve pite dönerek yarışı bırakmak zorunda kaldı.

Alonso "Gridin ortasından başladığınızda her zaman böyle tehlikeler vardır. Bu sefer bize çarpan Nakajima oldu ve hepsi bu."

"İspanya'da 2 yarış ve 2 yarış dışı.Bu oldukça şanssız ancak bu sefer mekanik sorun yaşamadık. Spa'da biraz daha şanslı olmayı umuyoruz." dedi.

Alonso pite döndüğünde bir süre araçta kalması söylendi ancak aracı çok fazla zarar gördüğü için devam edemedi.

Alonso "Aracı kontrol ediyorduk. Zararı değerlendirdik ve arka kanadın dışında süspansiyon ve vites kutusunda da sorun vardı ve bunu tamir etmek 1 saatten fazla zaman alırdı." dedi.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt