Alonso, Honda İle Görüştüğü Haberlerini Yalanladı..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Fernando Alonso dün yaptığı açıklamada gelecekte Honda ile birlikte olmak için görüşmeler yaptığı yönünde olan haberleri yalanladı.Dün 2. antrenmanlarda en hızlı 2. zamanı elde eden İspanyol sürücü son günlerde Honda ile anılıyor.
Alonso "Bir şey olduğu yok. Şu anda gelecek seneyi düşünmüyorum ve sezon sonuna kadar düşünmeyeceğim.

"Kimseyle görüşmüyorum. Tamamen bu seneki şampiyonaya odaklandım ve gelecek sene için endişeli değilim." dedi.

Flavio Briatore de yaptığı açıklamada Fernando Alonso'nun kazanmasını ve takımda kalmasını sağlayacak araç için çok çalıştıklarını belirtti.

Briatore "Amacımız bu, Fernando'yu tutmak." dedi.

Ancak tüm bu açıklamalar öncesinde Barrichello, Honda'nın Alonso ile görüştüğünü belirtmişti.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
3
Görüntüleme
521
sek00
>>impacter<<
Cevap
0
Görüntüleme
509
>>impacter<<
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
313
Haydar
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt