Alo Akıl Hastanesi Yardım Hattı!

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Alo Akıl Hastanesi Yardım Hattı!
Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesini aradığınız için teşekkürler...

# Eğer takıntılarınız varsa, devamlı olarak 1'e basın.

# Eğer çok kişilikli iseniz 2, 3 ve 4 tuşlarına basın.

# Eğer travma sonrası sinir bozukluğundan şikayetçiyseniz,çok yaaavaaaaş bir şekilde 5 tuşuna basın hemde diiikkaaaaatliiiiiiiceeeee..

# Eğer ikilemlerden şikayetciyseniz, 6'ya basın.. durun bisaniye vazgeçtim 9'a basın.. yok yok 6ya basın.. bekleeee belkide 9'a basmalısın.. yok yok 6 iyiydi sanki.. yoksa 9 mu?

# Eğer gaipten sesler duyuyorsanız 7'ye basın, eğer dinleteceğimiz ses duyduğunuz sesle aynıysa telaş etmeyin, sesler yan komşunuzun yatak odasından geliyor, yok aynı ses değilse telaş edebilirsiniz...

# Eğer kısa süreli hafıza kaybından şikayetciyseniz, 8e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e basın, 8 e bası....

# Eğer şizofrenseniz dikkatlice içinizin sesini dinleyin, o size hangi numaraya basmanız gerektiğini söyleyecektir.....

# Eğer sinir bozukluğundan şikayetciyseniz, müşteri temsilcisi cevap verene kadar diez tuşuna basarak oyalanın......

# Eğer Uyuşturucu ya da Alkol kullanan bağımlı bir kişiliğe sahipseniz , yıldız tuşuna basmak için birinden yardım alın...

# Eğer depresyondan şikayetciyseniz, tuşa basmaya zahmet etmeyin size zaten kimse yardım edemez.........

# Eğer Paranoidseniz, sizin kim olduğunuzu biliyoruz ve biz sizin peşinize sonra takılırız...

# Fobiniz varsa sakın ha! Hiçbir şeye dokunmayın !

# Eğer Aşağılık kompleksiniz varsa, lütfen telefonu kapatın çünkü tüm operatörlerimiz şu an meşgul ve hiçbirinin sizin gibi birine ayıracak vakti yok ...

:zong::zong::zong::zong::zong:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Siycey

Siycey

Üye
Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesini aradığınız için teşekkürler...

# Eğer gaipten sesler duyuyorsanız 7'ye basın, eğer dinleteceğimiz ses duyduğunuz sesle aynıysa telaş etmeyin, sesler yan komşunuzun yatak odasından geliyor, yok aynı ses değilse telaş edebilirsiniz...

Cidden koptum :kop:

0MG90

0MG90

Üye
:D:D

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bana kimse yardım edemezmiş :ehe:kop:

MrExpert

MrExpert

Üye
Boş yeriniz varmı :zong:

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Abi burayı sağlam biri arasa o da akıl hastası olur zaten. Yok ona bas yok buna bas. Yakında ambulanslarda bu hale gelir diye korkuyorum.

Kazazede : Alo kaza yaptık acil x bölgesine gelir misiniz ?
Ambulans Görevlisi : Çok önemliyse 1'e bas az önemliyse 2'ye bas. Kazazede ölmek üzere ise telefonu kapatın :ehe

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: turancen, Emrgncy ve Ccihat67
zombaka

zombaka

Üye
:-)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
:zong: