Allah v9tr.com ve zzsearch.com gibi sitelerin belasını versin

Sponsorlu Bağlantılar

foz54

foz54

Üye
gerçekten çok lanet birşey bunlar bildiğimiz yöntemlerden farklı olarak çalışıyorlar antivirus, combofix vs hiçbirşey fayda etmiyor...

bu '' 22find, desk365, zzsearch'' ve türevleri bambaşka. toolbar olarak kurulmuyor direkt kısayol ekliyor kaldırmak için kafayı yersiniz. sırf bunlar yüzünden format atanlar var yazık

çözümü çok değişik ve basit bir yöntem;

ben 15dk uğraştım eklentiler, uzantılar, program kaldır, regedit vs hiçbiri işe yaramadı çünkü resimde görüldüğü üzere tarayıcıya girdiğimiz başlat, araç çubuğu ve masaüstündeki tüm kısayollarda kendi adreslerini yazmışlar. sizin yapmanız gereken tüm kısayolları silmek veya sonundaki adresi silip düzenlemek.

bkn:

Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten çok lanet birşey bunlar bildiğimiz yöntemlerden farklı olarak çalışıyorlar antivirus, combofix vs hiçbirşey fayda etmiyor...

bu '' 22find, desk365, zzsearch'' ve türevleri bambaşka. toolbar olarak kurulmuyor direkt kısayol ekliyor kaldırmak için kafayı yersiniz. sırf bunlar yüzünden format atanlar var yazık

çözümü çok değişik ve basit bir yöntem;

ben 15dk uğraştım eklentiler, uzantılar, program kaldır, regedit vs hiçbiri işe yaramadı çünkü resimde görüldüğü üzere tarayıcıya girdiğimiz başlat, araç çubuğu ve masaüstündeki tüm kısayollarda kendi adreslerini yazmışlar. sizin yapmanız gereken tüm kısayolları silmek veya sonundaki adresi silip düzenlemek.

bkn:

Bende öyle silmiştim :D

tekin45

Üye
sistem geri yüklemesi yapın... geçmiş olsun

samikayaa

samikayaa

Üye
O programları regedit menüsünden ctrl + f tuşu ile arama yaparak siliyorum kesin çözüm :oke:

Uhops

Uhops

Üye
tarayııcı kısayoluna sağ tıklayın ve kısayoldaki dizinin devamındakı siteyi silin veya kısayolu silip gerceğiyle tekrar kısayol oluşturun.

ciwan__47

ciwan__47

Üye
hepsini denedim olmadı.. başka bi yöntem ki söyle kısayolları masaüstünden sildim sonra başlat cubungundakilerini de kaldırdım.. sonra program filesteki orjinallerini kısayol olarak gonderdim masaüstünü düzeldi.. ama yeniden başlatınca eski haline dondu.. cozumu olan varsa buyursun lütfen..

MaxipmaN

Üye
az uğraştırmadılar beni de çok site var öyle

messevim

messevim

Üye
Kardeşim buyur derdinin çözümü burada. aşağıda ki indir yazısına tıkla açılan sayfadan programı indir. kurduktan sonra programı aç sağ köşede tarayıcı temizliği yazısını göreceksin. ona tıkla ve temizlemek istediğin tarayıcıyı ( opera, choreme, explorer vs ..) seç. işte bu kadar :)

Üst Alt