Duyuruyu Kapat

Allah v9tr.com ve zzsearch.com gibi sitelerin belasını versin

 • 28 Ocak 2013
 • 20446 Okunma
 • 27 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. gerçekten çok lanet birşey bunlar bildiğimiz yöntemlerden farklı olarak çalışıyorlar antivirus, combofix vs hiçbirşey fayda etmiyor...

  bu '' 22find, desk365, zzsearch'' ve türevleri bambaşka. toolbar olarak kurulmuyor direkt kısayol ekliyor kaldırmak için kafayı yersiniz. sırf bunlar yüzünden format atanlar var yazık

  çözümü çok değişik ve basit bir yöntem;

  < Resmi açmak için tıklayın >


  ben 15dk uğraştım eklentiler, uzantılar, program kaldır, regedit vs hiçbiri işe yaramadı çünkü resimde görüldüğü üzere tarayıcıya girdiğimiz başlat, araç çubuğu ve masaüstündeki tüm kısayollarda kendi adreslerini yazmışlar. sizin yapmanız gereken tüm kısayolları silmek veya sonundaki adresi silip düzenlemek.

  bkn: 22find ve desk365
   


  Yazan: foz54
 2. Bende öyle silmiştim :D
   
 3. sistem geri yüklemesi yapın... geçmiş olsun
   
 4. O programları regedit menüsünden ctrl + f tuşu ile arama yaparak siliyorum kesin çözüm :oke:
   
 5. tarayııcı kısayoluna sağ tıklayın ve kısayoldaki dizinin devamındakı siteyi silin veya kısayolu silip gerceğiyle tekrar kısayol oluşturun.
   
 6. hepsini denedim olmadı.. başka bi yöntem ki söyle kısayolları masaüstünden sildim sonra başlat cubungundakilerini de kaldırdım.. sonra program filesteki orjinallerini kısayol olarak gonderdim masaüstünü düzeldi.. ama yeniden başlatınca eski haline dondu.. cozumu olan varsa buyursun lütfen..
   
 7. az uğraştırmadılar beni de çok site var öyle
   
 8. Kardeşim buyur derdinin çözümü burada. aşağıda ki indir yazısına tıkla açılan sayfadan programı indir. kurduktan sonra programı aç sağ köşede tarayıcı temizliği yazısını göreceksin. ona tıkla ve temizlemek istediğin tarayıcıyı ( opera, choreme, explorer vs ..) seç. işte bu kadar :)

  İNDİR
   
Yüklüyor...
17/10/2017 - 18:08